خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش ماشینی 440 شانه طرح شهریار

فرش ماشینی 440 شانه طرح شهریار
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 440 شانه طرح شهریار فرش ماشینی 440 شانه طرح شهریار فرش ماشینی 440 شانه طرح شهریار فرش ماشینی 440 شانه طرح شهریار

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
440
تراکم :
800
جنس نخ خاب :
بی سی اف
دستگاه بافت :
تکسیما
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
1044013BCF
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
2,950,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

گروه تولیدی فرش کاشانک اخیرا با در نظر گرفتن رشد نرخ تورم در بازار و در نظر گرفتن نیاز خریداران که سرلوحه کاری این فروشگاه می باشد در کنار انواع فرش های ماشینی خود  به تولید و عرضه فرش ماشینی مناسب قیمت نیز اقدام نموده است که فرش بی سی اف 440 شانه یکی از شاخه های این فرش ماشینی می باشد. گاها با شنیدن نام ارزان قیمت ذهن خریداران به سمت بی کیفیتی فرش ها می رود که این موضوع کاملا در این فروشگاه ناردست بوده و تنها به علت استفاده از تراکم پایین گره ها و نوع جنس الیاف این محصولات بوده که منجر به قیمت ارزان این فرش های ماشینی گشته است.
در باب تراکم این محصولات می توان به فرش 440 شانه تراکم 800 اشاره داشت که با نخ بی سی اف بافته می شود و به منظور رفع نیاز خریداران در باب انتخاب طرح و رنگ مناسب با بالاترین تنوع از لحاظ طراحی و رنگ بندی تولید و به بازار فرش ارائه می گردد.
فرش ماشینی 440 شانه طرح شهریار یکی از طراحی های بی نظیر فرش کلاسیک در دسته بندی فرش های بی سی اف می باشد که با تم رنگی فرش فیلی، لاکی، بادامی و آبی در فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک ارائه می گردد. شما می توانید این طرح فرش ارزان قیمت را در تمامی ابعاد استاندارد فرش از سایز های قالیچه و پادری گرفته تا سایز های فرش 6 متری، 9 و 12 متری تهیه نمایید. در جهت خرید اینترنتی فرش ماشینی شهریار 440 شانه کاشان ارزان قیمت می توانید از وب سایت این مجموعه اقدام به خرید نمایید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی فرش ماشینی شهریار 440 شانه کاشان ارزان قیمت
فروشگاه فرش کاشانک در کنار عرضه متنوع ترین طرح و رنگ بندی فرش های بی سی اف 440 شانه برای خریداران امکان خرید را نیز به صورت خرید اینترنتی فرش ماشینی شهریار 440 شانه کاشان ارزان قیمت مهیا کرده است تا علاوه بر قیمت مناسب این فرش ها با کاهش هزینه هایی همچون سفر و رفتن به نمایشگا ها و صرفه جویی در صرف زمان منجر به این گشته تا بهترین قیمت و تنها قیمت نهایی خرید فرش برای خریداران به عنوان هزینه اعمال گردد.

برگشت به بالا