خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

بهترین کیفیت فرش

شرکت فرش کاشانک یکی از تولید کننده های معتبر شهر فرش کاشان می باشد که با استفاده از بهترین مواد خام اولیه و تکنولوژی روز دنیا به تولید فرش های ماشینی کاشان در تراکم های مختلف اقدام می نماید. به همین جهت در باب ارائه فرش با کیفیت بالا به ارائه ضمانت کتبی کیفیت محصولات خود برای جلب اعتماد و رضایت خریداران می پردازد.
اما در کنار دریافت ضمانت و تضمین بهترین کیفیت فرش توجه به یک سری از المان ها برای خریدار می تواند در جهت اطمینان به تضمین بهترین کیفیت فرش ماشینی کمک نماید که در این باب می توان به رعایت و توجه به نکات زیر اشاره نمود:
- توجه به نوع نخ بافت فرش که در زمینه عمر فرش تاثیر گذار می باشد: از جنس الیاف های مختلفی برای بافت فرش های ماشینی در تراکم های مختلف استفاده می نمایند که بهترین نوع الیاف بافت در زمینه جنس نخ خاب و نخ پود را می توان به ترتیب به کار گیری الیاف آکریلیک و پنبه بیان نمود که در قیاس با الیاف های دیگر هم چون پلی استر، پلی پروپیلن و ورژن و ... دارای عمر و دوام بیشتری می باشد. ضمنا در کنار استفاده از این نوع جنس نخ به کارگیری عملیات هایی هم چون هیت ست را بر روی این نوع الیاف را می توان در افزایش دوام و عمر فرش موثر دانست.
- توجه به تعداد شانه و تراکم بافت فرش: افزایش گره های بافت فرش در راستای عرضی به عنوان شانه و در راستای طولی به عنوان تراکم هر چه بیشتر گردد استحکام و کیفیت فرش بالاتر خواهد بود.
- دستگاه تولید فرش: استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در بافت فرش های ماشینی ارائه یک فرش بدون عیب و نقص با درجه کیفی بالا را به همراه خواهد داشت که خود در تضین کیفیت تاثیر گذار خواهد بود.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا