خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش فرهی کاشان

فرش فرهی کاشان

یکی دیگر از برند های شهر فرش کاشان که توانسته به عنوان یک برند شناخته شده در زمینه تولید و عرضه فرش ماشینی پاسخگوی نیاز جامعه باشد را می توان فرش فرهی کاشان معرفی نمود که در سال 1369 پا به عرصه صنعت فرش ماشینی نهاد.
این مجموعه مشتمل بر دو واحد تولیدی شامل شرکت نساجی فرخ سپهر کاشان و شرکت‌ نساجی اطلس ریس کاشان است که به عنوان اولین تولید کننده در ایران تولید نخ 100% پلی استر فیلامنت به عنوان نخ خاب فرش ماشینی را بر عهده داشته است.
در باب معرفی جداگانه اعضای شرکت فرش فرهی می توان بدین گونه بیان نمود:
شرکت نساجی فرخ سپهر کاشان از پیشروان صنعت نساجی در تولید انواع نخ خاب مرغوب خام و رنگی با کیفیت است که امکان تولید روازنه 15 تن از انواع نخ مات، براق، تابیده، رنگی، خام، تک لا و چند لا را برای برطرف سازی نیاز صنعت فرش بافی بر عهده دارد.
در باب دیگر اعضای این مجموعه می توان شرکت نساجی اطلس ریس کاشان را بیان نمود که با هدف بافندگی و تکمیل بافت فرش در سال 1386 به آغاز فعالیت پرداخت. این شرکت از اعضای حیاتی تکمیل کننده چرخه تولیدات فرش فرهی کاشان به شمار می رود.

کنار هم قرار گرفتن این دو واحد سبب گشته تا شرکت فرش فرهی به نام و آوازه ای خوش دست یابد که در باب معرفی آن می توان بدین گونه بیان نمود:
این مجموعه موفق با در نظر داشتن رفع نیاز مشتریان و سلایق آن ها با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی بافت و به کار گیری متخصصین مجرب در زمینه طراحی و تولید فرش امکان ارائه انواع فرش ماشینی با تراکم های مختلف در تنوعی از طرح و رنگ را به بازار امکان پذیر نموده است که در راستای شعار کلیدی این مجموعه به عنوان خلاقیت و نوآوری در تولید محصولات جدید می باشد.
در کنار بحث طرح و رنگ به روز فرش های ماشینی تولید شده توسط برند فرهی از دیگر ویژگی های بارز این محصولات را می توان عدم پرزدهی و ضد حساسیت بودن فرش ها، مقاومت آن در برابر سایش، شستن و نور و بافت مشابه به نمونه های دستبافت را بیان نمود که در راستای شعار این مجموعه و جلب رضایت مشتریان که به نوعی سرلوحه کاری آن است، اشاره داشت.
به منظور خرید هر یک از این محصولات برند فرش فرهی می توانید از شهر فرش کاشان و نماینده های رسمی این برند هم چون فروشگاه فرش کاشانک به خرید اقدام نمایید. امکان خرید برای متقاضیان این برند در کنار فروش حضوری به صورت آنلاین نیز امکان پذیر می باشد که با ارائه گارانتی و تضمین قیمت همراه است.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا