خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش شاهرخ کاشان

فرش شاهرخ کاشان

از دیگر شرکت های تولیدی فرش ماشینی در شهر فرش کاشان که توانسته اعتبار بالایی را در میان هموطنان به دست آورد را می توان فرش شاهرخ کاشان معرفی نمود که به نوعی به عنوان یکی از محبوب ترین برند های فرش کاشان نام گرفته است. این شرکت فرش با سابقه ای قرین بر نیم قرن به فعالیت در صنعت فرش بافی از ساخت ماشین آلات گرفته تا ریسندگی و تکمیل فرش پرداخته است و توانسته در این زمینه کوله باری از تجربه ها را به دست آورد که با مشاهده تنوع محصولات این مجموعه می توان به صحت این موضوع پی برد.

آغاز فعالیت این شرکت فرش از سال 1361 در قالب تولید ماشین آلات بافندگی(دستگاه ماکویی) تحت نام کاشان فولاد آغاز گردید و تا اکنون در حوزه هایی از قبیل تولید و تکمیل فرش، رنگرزی الیاف صنعتی با موفقیت به فعالیت خود ادامه داده است. به طوری که امروزه با به کار گیری به روز ترین تکنولوژی و مرغوب ترین متریال و حتی استفاده از پالت های رنگی مناسب که ترکیبی از رنگ و طرح با هنر اصیل ایرانی را برای محصولات به همراه دارد به ارائه دنیایی از فرش های ماشینی در دسته بندی های مختلف پرداخته است و توانسته این شرکت را در این صنعت جزء پیشتازان قرار دهد.

یکی از اولین تولیدات این شرکت فرش شاهرخ کاشان برای اولین بار در جهان را می توان نمونه فرش های 1700 شانه که از ریز بافت ترین و ظرفیت ترین محصولات است، معرفی نمود که به نوعی از جدیدترین و به روز ترین نمونه فرش های تولیدی در این شهر می باشد.

سرلوحه کاری شرکت فرش شاهرخ بر پایه مشتری مداری و ارزش گذاری منابع انسانی می باشد که همین موضوع توانسته علاوه بر داخل به صادرات فرش به خارج از ایران نیز منجر گردد به طوری که علاوه بر کشور های آسیایی امکان افتخار همکاری با کشور های اروپایی و آفریقایی نیز برای این شرکت مهیا گشته است.

این شرکت معتبر و برند محبوب شهر فرش کاشان در کارنامه کاری خود سابقه شرکت در نمایشگاه های بین المللی از جمله دموتکس آلمان را دارا است به طوری که سبب گشته تا همین موفقیت ها در راستای اهداف کلی این مجموعه که به شرح زیر می باشد، قرار گیرد:
- تنوع مدل و طرح محصولات
- تعدیل قیمت
- تسهیل تسویه فاکتور برای خریداران
- توسعه پایدار و متوازن در راستای تحقق اهداف چشم انداز این مجموعه

البته از افتخارات دیگر این مجموعه که در مسیر کسب رضایت مشتریان قرار دارد را می توان تضمین کیفیت تولیدات که دارای گواهینامه ها و افتخارات بین المللی ISO 9001 ، ISO 45001، ISO 14001 و ISO 10004 استاندارد ایران است، اشاره نمود.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا