خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش ۷۰۰ شانه ورژن

فروش فرش ماشینی 700 شانه ورژن ارزان قیمت کاشان در ابعاد و رنگ بندی متنوع توسط فرش کاشانک
نمایش 1 تا 13 (از 13 محصول)
فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح هیوا
شناسه محصول : 0970812

 فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح هیوا 

5,750,000 تومان

فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح هالیدی
شناسه محصول : 0970811

 فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح هالیدی 

5,750,000 تومان

فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح هالیدی
شناسه محصول : 0970811

 فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح هالیدی 

5,750,000 تومان

فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح نیلا
شناسه محصول : 0970810

 فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح نیلا 

5,750,000 تومان

فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح گیلدا
شناسه محصول : 097089

 فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح گیلدا 

5,750,000 تومان

فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح کارینا
شناسه محصول : 097088

 فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح کارینا 

5,750,000 تومان

فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح فرشته
شناسه محصول : 097087

 فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح فرشته 

5,750,000 تومان

فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح چیچک
شناسه محصول : 097086

 فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح چیچک 

5,750,000 تومان

فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح شهیاد
شناسه محصول : 097085

 فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح شهیاد 

5,750,000 تومان

فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح تارا
شناسه محصول : 097084

 فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح تارا 

5,750,000 تومان

فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح افشان گلریز
شناسه محصول : 097083

 فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح افشان گلریز 

5,750,000 تومان

فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح افشان کاشان
شناسه محصول : 097082

 فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح افشان کاشان 

5,750,000 تومان

فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح آریامهر
شناسه محصول : 097081

 فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح آریامهر 

5,750,000 تومان

فرش ۷۰۰ شانه ورژن چیست؟

یکی از انواع فرش های ماشینی ارائه شده در بازار که به دلیل وجود نوسانات اقتصادی، امروزه پرنقش تر از دیگر فرش های ماشینی بافت آکریلیک، پلی استر یا پلی پروپیلن در بازار نظر هموطنان را جلب نموده است و دلیل آن قیمت مناسب این بافته ها یا به عبارت دیگر معرفی این دسته به عنوان فرش ارزان قیمت است را می‌توان فرش ورژن بیان نمود که برخلاف تصوری که این محصولات بی کیفیت هستند، اصلا این گونه نیست و این باور غلط که این نوع نخ بافت فرش در اصل از الیاف های بازیافتی است کاملا مردود است.

این نوع فرش با نخ ورژن از دسته گرانول نو و مواد اول پتروشیمی تولید شده است و به کارگیری آن در بافت فرش بوده که سبب شده تا فرش ورژن تولید و روانه بازار شود؛ پس این که فرش ۷۰۰ شانه ورژن چیست در اصل سری محصولاتی است که با این چنین الیافی با تعداد شانه 700 بافته شود.

 

فرش ۷۰۰ شانه نخ ورژن چه ویژگی هایی دارد؟

همان طور که قطعا بر این موضوع واقف هستید، یکی از معیار های مهم در فرش از لحاظ کیفیت، زیبایی و دوام نوع جنس نخ به کار رفته در بافت فرش است که در کنار این موارد عامل تعیین کننده ای برای قیمت نیز به شمار می‌رود و در اصل به عنوان مهمترین خصوصیات در باب این که فرش ۷۰۰ شانه نخ ورژن چه ویژگی هایی دارد، بوده که در ادامه به طور مفصل تر بدان پرداخته ایم.

البته بهتر است قبل از این که به این موارد اشاره نماییم به این موضوع توجه کنید که فرش با نخ ورژن معمولا در تراکم های 500 یا فرش 700 شانه تولید می‌شود که در این بین فرش ۷۰۰ شانه ورژن پرفروش تر است و بافت آن با تراکم 2550 صورت می‌گیرد که در عین این که مناسب استفاده و خریداری برای مکان های پرتردد است با این تراکم، نقش و وضوح بهتری را برای بافته های ماشینی به همراه دارد. البته دیگر مشخصاتی که در قالب فرش با نخ ورژن با این تراکم وجود دارد به کارگیری تعداد هشت رنگ واقعی در پالت بافت این محصولات است که زیبایی هر چه بیشتری را برای طرح و نقش فرش به همراه دارد.

در باب خصوصیاتی که مختص به فرش ۷۰۰ شانه نخ ورژن به دلیل استفاده از این الیاف است را می‌توان کیفیت متوسط این بافته بیان نمود که به دلیل نوسانات چند ساله اخیر کشور توانسته، توان خرید برای هموطنان را بازگرداند. درست است که این نوع الیاف کیفیت متوسط دارد؛ ولی در مرحله ریسندگی و هیت ست شدن پرزدهی و مقامت این نخ بافت بالا رفته است و این موضوع خود سبب شده تا بتوان به راحتی فرشی را خریداری نمود که دوام و مقاومت بالایی دارند و خریداری آن برای مکان های پرتردد یکی از بهترین گزینه های انتخابی است.

ثبات رنگی که در این نوع الیاف وجود دارد و لطافت بیشتری که این نوع نخ به نسبت الیاف های دیگر دارد و یکنواختی بافت آن در فرش وجود دارد از تفاوت هایی است که به زیبایی بیشتر این بافته و طبیعی بودن نقش و نگار آن در بافت کمک می‌کند و این خود عاملی است که می‌توان به عنوان ارتقای زیبایی فرش از آن نام برد.

دوام و مقاومت این نوع نخ بالاست و قرارگیری آن در مرحله هیت ست نیز این موضوع را بیشتر می‌نماید و همین ویژگی ها در کنار هم بوده که سبب شده تا قیمتی که برای این محصول در نظر گرفته می‌شود، قیمت مطلوب خریدار باشد؛ یعنی قیمتی ارزان که امکان خرید برای هر قشری از جامعه را در بر دارد.

 

مزایای نخ ورژن برای فرش

به طبع ویژگی هایی که برای این الیاف به جهت به کارگیری در بافت فرش وجود دارد یک سری از مزیت ها نیز برای آن وجود دارد که سبب شده تا شما در تصمیم نهایی خرید فرش ورژن کاشان بهتر عمل نمایید که در باب آن می‌توان به مزایای نخ ورژن برای فرش به ویژه نوع فرش های 700 شانه تراکم 2550 به شرح زیر اشاره داشت:

  • از آنجایی که نخ ورژن یا ویرجین قیمت مناسب تری را برای فرش های ماشینی به دنبال دارد در نتیجه قیمت نهایی فرش را نیز به نسبت سایر فرش های ماشینی کمتر می‌نماید؛ به طوری که اگر به دنبال خرید فرش ارزان قیمت با دوام بالا هستید خرید این محصول یکی از گزینه های مناسب است.
  • پرزدهی کم این نوع نخ بافت فرش به جهت جلوگیری از حساسیت های آلرژیک از دیگر مزایای فرش با نخ ورژن به شمار می‌رود.
  • یکنواختی بافت و ثبات رنگی این نوع نخ که زیبایی و جلوه بافت فرش را بیشتر می‌نماید از دیگر مزیت های استفاده از این نوع نخ در بافت در عین داشتن قیمت پایین و دوام بالاست.
  • تهیه و تولید این نوع الیاف از صنایع پتروشیمی سبب شده تا مرغوبیت خوبی برای این نوع نخ بافت فرش وجود داشته باشد.

 

قیمت فرش ۷۰۰ شانه نخ ورژن

درست است که قیمت فرش ۷۰۰ شانه نخ ورژن به دلیل نوع جنس الیاف بافت جزو فرش های ارزان قیمت است؛ اما این موضوع تنها عامل تعیین قیمت برای فرش های ماشینی نیست و دلیل ارزان بودن یک فرش به عواملی چون تراکم، ابعاد، تعداد رنگ به کار رفته در بافت و دستگاه فرش بافی نیز باز می‌گردد. تراکم این محصول که به صورت فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2550 است با تعداد 8 رنگ و ابعاد استانداراد فرش و دستگاه فرش بافی hcpx2 در کنار نوع جنس الیاف است که قیمت مناسبی را برای فرش های ماشینی بافته شده با این خصوصیات به همراه دارد. البته باید بدانید که بین ابعاد متفاوت این محصول، فرش ۷۰۰ شانه نخ ورژن 12 متری به عنوان بزرگترین سایز فرش به نسبت دیگر ابعاد قیمت بالاتری را دارد.

اگر به دنبال خرید مقرون به صرفه این فرش های ماشینی برای دکوراسیون خود هستید، می‌توانید به صورت مستقیم و بدون واسطه این محصولات را بدون هیچ گونه ارزش افزوده ای با همان قیمت واقعی تعیین شده از فروشگاه فرش کاشانک تولید کننده و عرضه کننده این محصولات تهیه نمایید و به خرید فرش ماشینی ارزان دست یابید.

 

خرید فرش ورژن 700 شانه کاشان

فروشگاه فرش کاشانک در راستای دسترسی هموطنان از سراسر کشور به این نمونه از فرش های ارزان، فروش فرش ماشینی 700 شانه ورژن ارزان قیمت را به صورت مستقیم به شکل آنلاین و حضوری در نظر گرفته است که باز هم در شیوه خرید فرش ورژن 700 شانه کاشان به صورت اینترنتی امکان خرید با صرف کمترین هزینه برای هموطنان مهیا است؛ زیرا در این صورت پرداخت هزینه های سفر برای خریداران و اجاره بها برای فروشنده وجود ندارد.

در باب خرید فرش ارزان قیمت ورژن باید به این نکته توجه کنید که این محصول را از معتبر ترین مرکز فروشگاهی فرش که تضمین کیفیت را به همراه دارد و طرح ها و رنگبندی های متنوعی را برای پاسخگویی شما در این دسته تولید می‌نماید و محصولاتی دارای برچسپ پشت فرش هستند را ارائه می‌دهند، خریداری نمایید که همه این موارد در فروشگاه فرش کاشانک برای هموطنان در نظر گرفته شده است.

برگشت به بالا