خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش تخفیفی 700 شانه

بهترین قیمت فرش تخفیفی کاشان 700 شانه در مدل های متنوع ارائه شده توسط فروشگاه آنلاین فرش کاشانک
نمایش 1 تا 7 (از 7 محصول)
فرش تخفیفی کاشان 700 شانه گل ریز فیلی
شناسه محصول :

 فرش تخفیفی کاشان 700 شانه گل ریز فیلی 

5,750,000 تومان

فرش ماشینی تخفیفی 700 شانه طرح نیلا
شناسه محصول :

 فرش ماشینی تخفیفی 700 شانه طرح نیلا 

5,750,000 تومان

فرش تخفیف خورده 700 شانه طرح افشان
شناسه محصول :

 فرش تخفیف خورده 700 شانه طرح افشان 

5,750,000 تومان

فرش تخفیف خورده 700 شانه طرح باغ ملک
شناسه محصول :

 فرش تخفیف خورده 700 شانه طرح باغ ملک 

5,750,000 تومان

فرش تخفیف خورده 700 شانه طرح افشان سرمه ای
شناسه محصول :

 فرش تخفیف خورده 700 شانه طرح افشان سرمه ای 

5,750,000 تومان

فرش تخفیفی کاشان 700 شانه مدل افشان کرم رنگ
شناسه محصول :

 فرش تخفیفی کاشان 700 شانه مدل افشان کرم رنگ 

5,750,000 تومان

فرش تخفیفی 700 شانه چیست؟

امروزه شرایط بد اقتصاد در جامعه و این که توان خرید از برخی از هموطنان سلب شده است به طوری که حتی در خرید مایحتاج ضروری از جمله فرش به سختی اقدام به خرید می‌نمایند، سبب شده تا فروشگاه فرش کاشانک را بر این دارد که تصمیم به ارائه دسته بندی فرش تخفیف خورده مناسب قیمت با انواع مختلفی از فرش های ماشینی بزند که فرش تخفیفی 700 شانه یکی از آن هاست که به عنوان پرفروش ترین فرش ماشینی در میان خریداران شناخته شده است.

با این تفاسیر در باب این که فرش تخفیفی 700 شانه چیست، می‌توان گفت در اصل یکی از پرفروش ترین شاخه های فرش ماشینی بوده که به علت دسترسی هموطنان به آن با قیمتی ارزان به فروش می‌رسد و دلیل این ارزانی، بی کیفیتی نیست بلکه وجود ابعاد و رنگبندی محدود یک طرح است که سبب شده تا فرش با قیمت مناسب به دست خریدار برسد و در این دسته بندی جای گیرد.

 

خصوصیات فرش 700 شانه تخفیفی

به قطع می‌دانید که لازمه هر خرید شناخت و مطلع شدن از ویژگی های یک فرش در کنار توجه به طرح و رنگ آن است که باید صورت گیرد. طرح و رنگ فرش بر اساس سلیقه و در نظر گرفتن دکوراتیو و توجه به هارمونی رنگی آن است که انجام می‌گردد و با مشاهده و مقایسه تنوعی از محصولات بازار بوده که این انتخاب انجام می‌شود؛ اما در این بین مهمترین عامل در خرید توجه و دقت به خصوصیات فرش 700 شانه تخفیفی از جنبه کیفی و فنی است که باید انجام گردد و ما در ادمه بدان اشاره نموده ایم:

تراکم بافت

همان طور که گفته شده است تراکم های مختلفی از بافت فرش وجود دارد که توسط فروشگاه فرش کاشانک در میان دسته بندی های فرش ارزان قیمت می‌گیرد و یکی از آن، همین فرش 700 شانه تراکم 2550 است که در دسته بندی فرش مناسب قیمت قرار گرفته است و جزو پرفروش های بازار است. این تراکم فرش یکی از محصولاتی است که معمولا انتخاب و استفاده از آن برای فرش پذیرایی و مکان های پرتردد به کار می‌رود.

جنس الیاف فرش

برخلاف تصوری که در بین عموم وجود دارد و این است که الیاف بافت فرش از الیاف های با کیفیت پایین بوده که در تولیدات قرار می‌گیرد و بدین جهت این محصولات ارزان قیمت ارائه می‌شوند، بافت این چنین فرشی با مرغوب ترین الیاف وارداتی با نام آکریلیک هیت ست شده با خصوصیاتی نظیر مقاومت و دوام بالا، انعطاف، نرمی و لطافت و ضد حساسیت بودن و بدون پرز بودن است که انجام می‌شود و در اصل یک فرش درجه یک در اخیتار خریداران قرار می‌گیرد.

تعداد رنگبندی قرار گرفته در پالت بافت

تعداد رنگبندی قرار گرفته در پالت بافت که زیبایی نقش و نگار فرش را در پی دارد متفاوت از رنگ زمینه بوده و استفاده از آن در بافت در اصل زیبایی نقش و نگار فرش را در پی دارد که معمولا این تعداد رنگ از بین 7 تا 14 رنگ بسته به طرح و حتی تراکم متفاوت است و در این فرش تخفیف خورده 700 شانه این تعداد رنگ برابر با هشت رنگ واقعی است و یک فرش 700 شانه 8 رنگ را ورانه بازار کرده است.

دستگاه بافندگی

در گذشته برای تولید فرش ماشینی از دستگاه های قدیمی چون شونهر و تکسیما استفاده می‌گشته؛ اما امروزه به سبب طرح های شلوغ و پیچیده بافت و تراکم های بیشتر فرش، از جدیدترین فناوری ها برای تولید فرش ماشینی استفاده می‌نمایند که در این بافته از سری دستگاه بافندگی شرکت وندویل بلژیک تحت نام hcpx2 بهره برده اند.

 

انواع طرح فرش تخفیفی 700 شانه

شاید این موضوع کمی برای شما تردید به وجود آورد که آیا طرح فرش تخفیفی از طرح های فرش استوک و قدیمی است که به صورت تخفیف خورده ارائه می‌شود یا نه به طور کل، شامل طرح های متفاوتی است که برای فرش ها به کار رفته و حتی جزو جدیدترین هاست که سبب شده ما را بر این دارد تا شما را با انواع طرح فرش تخفیفی 700 شانه نیز آشنا نماییم و به این سؤال شما که کاملا پاسخی منفی دارد، برسانیم.

  • فرش افشان: شاید باور نکنید که حتی طرح های فرش افشان نیز جزو محصولات تخفیفی هستند؛ در حالی که در فروشگاه فرش کاشانک حتی این طرح جدید فرش بدون لچک و ترنج نیز به صورت تخفیف خورده بنا به علل بیان شده ارائه می‌شود.
  • فرش لچک و ترنج: یکی از طرح های کلاسیک که هم به صورت فرش ترنج دار بدون لچک و هم لچک و ترنج ارائه می‌شود نیز از طرح های کلاسیک بافت فرش ایرانی است که نیز در دسته بندی فرش های تخفیفی 700 شانه کاشان می‌توانید بدان دست یابید.
  • طرح های شناخته شده و پرفروشی چون فرش طرح باغ ملک و ... نیز جزو انواع طرح های فرش تخفیفی 700 شانه کاشان هستند که در فروشگاه فرش کاشانک ارائه می‌شود.

 

قیمت فرش تخفیفی کاشان 700 شانه

قطعا یکی از مهمترین عامل های خرید برای هر خریدار اطلاع از قیمت فرش ماشینی قبل از خرید است و به طبع این موضوع حتی در باب فرش های تخفیف خورده نیز صادق است و کسانی که به دنبال خرید هستند حتی با وجود ارزان قیمت بودن باز هم به دنبال مطلع شدن از قیمت فرش تخفیفی کاشان 700 شانه هستند.

در باب قیمت این فرش های تخفیفی می‌توان در اصل همان عوامل تاثیرگذار بر قیمت شامل تراکم، جنس فرش، دستگاه بافت و تعداد رنگبندی و حتی ابعاد فرش را که در تمامی محصولات برای قیمت تاثیردارند، دخیل دانست و تنها به علت وجود ابعادی محدود در خرید است که با قیمتی ارزان‌تر در اختیار خریدارن قرار می‌گیرد. البته که ارائه این چنین محصولاتی تنها توسط برخی از تولیدکنندگان و نبود بحث رقابت در فروش این چنین بافته هایی نیز خود از دیگر مواردی است که قیمت ارزان را برای این دسته از فرش ها به همراه داشته به طوری که به عنوان فرش تخفیفی شهر فرش کاشان به فروش می‌رسد.

 

خرید فرش 700 شانه تخفیف خورده

با توجه به مطالبی که در بالا بیان شده است و سبب شده تا شما را به قطعیت رساند که به چه دلیل این محصولات جزو فرش های ماشینی تخفیفی هستند و بحث توان خرید و هزینه های گزافی که برای فرش های ماشینی وجود دارد سبب شده تا شما را به سمت خرید فرش 700 شانه تخفیف خورده سوق‌ دهد. این سری از محصولات تخفیفی در شهر فرش کاشان را می‌توانید از مجموعه فروشگاهی فرش کاشانک به همراه تضمین کیفیت به صورت گارانتی کتبی به شکل مستقیم و بدون واسطه خریداری نمایید.

روش های خرید برای این محصول هم به صورت خرید حضوری از کارخانه که مستلزم هزینه های رفت و آمد است و هم به صورت خرید اینترنتی فرش تخفیفی 700 شانه که با صرف کمترین زمان و هزینه همراه است و سبب شده تا بتوانید به بهترین قیمت این بافته ها دسترسی یابید، مهیا شده است که شیوه آنلاین ییکی از مقرون به صرفه ترین روش های خرید فرش های 700 شاخه تخفیفی به شمار می‌رود.

برگشت به بالا