خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش ماشینی خام

فروش فرش های خام باکیفیت عالی برای چاپ به صورت عمده و تکی با قیمت عمده و تولیدی
نمایش 1 تا 5 (از 5 محصول)
فرش خام سفید 1500 شانه
شناسه محصول :

 فرش خام سفید 1500 شانه 

سفارش تلفنی محصول

فرش خام سفید 1200 شانه
شناسه محصول :

 فرش خام سفید 1200 شانه 

سفارش تلفنی محصول

فرش خام سفید 1000 شانه
شناسه محصول :

 فرش خام سفید 1000 شانه 

سفارش تلفنی محصول

فرش خام سفید 700 شانه
شناسه محصول :

 فرش خام سفید 700 شانه 

سفارش تلفنی محصول

فرش خام سفید 500 شانه
شناسه محصول :

 فرش خام سفید 500 شانه 

سفارش تلفنی محصول

فرش خام چیست؟

در باب پاسخ به این سؤال که فرش خام چیست می‌توان این گونه گفت یکی از انواع فرش های ماشینی که امروزه به سبب استفاده از تکنولوژی تولید این محصولات یعنی فرش چاپی مورد تولید قرار گرفته است را می‌توان فرش خام برای چاپ معرفی نمود که به سبب بافت آن با الیاف بی رنگ یا همان سفید بدون دخالت هیچ رنگی بوده که تحت نام فرش سفید چاپی نیز معرفی‌گردد. این سری از محصولات صرفا به جهت خواسته و نیاز مشتریان و تولید کنندگان سری فرش های چاپی بوده که مورد تولید قرار گرفته است و تولید آن همانند سایر فرش های ماشینی با هر ابعاد و تراکمی امکان‌پذیر است. امکان پیاده‌سازی هر طرح و رنگی بر روی این سری از فرش خام سفید وجود دارد و این موضوع استقبال از این محصولات را بیشتر نموده است.

 

کاربرد فرش خام ماشینی

همان طور که گفته شد امروزه استقبال از نوع فرش های چاپی به سبب دارا بودن تنوعی از طرح و رنگ و امکان چاپ طرح و عکس دلخواه است که جزو جدیدترین تکنولوژی های بافت قرار گرفته و توانسته مورد توجه بسیاری از افراد قرار گیرد. همین موضوع را می‌توان یکی از علل کاربرد فرش خام ماشینی بیان نمود. تولید تابلو فرش ماشینی نیز از دیگر علل بافت این محصولات یعنی تابلو فرش خام است که صورت می‌گیرد و سپس منجر به عرضه و فروش آن در فروشگاه ها می‌شود. معمولا این عوامل کاربردی منجر به تولید فرش خام به منظور ارائه فرش و تابلو فرش چاپی است که در کارخانجات فرش بافی تولید می‌گردد و معمولا به صورت عمده به فروش می‌رسد.

شاید در بازار فرش به منزله خرید فرش خام با نام فرش خام سابلیمیشن برخورد کرده باشید و این سؤال ذهن شما را به خود مشغول کرده باشد که منظور از آن چیست که در باب آن می‌توان این گونه گفت:
فرش خام برای چاپ تولید می‌شود و یکی از انواع چاپی که طرح و رنگ را بر روی فرش قرار می‌دهد نوع چاپ سابلیمیشن است که به صورت حرارتی طرح و رنگ را بر روی فرش خام ماشینی چاپ می‌نماید و این نوع روش چاپی است که در اصل منجر به معرفی فرش خام سابلیشمن می‌گردد.
نوع دیگر روش چاپ طرح فرش خام نوع کلاریس است که در این روش رنگ و طرح به صورت تزریقی به دل فرش خام نفوذ می‌کند و این موضوع وضوح بهتری از طرح و رنگ را برای فرش به همراه دارد و غالبا نوع فرش خام جدید بدین منظور تولید می‌شود.

 

ویژگی های فرش خام مخصوص چاپ

قطعا به منزله استفاده از فرش سفید یا خام برای تولید فرش یا تابلو فرش چاپی، نوع محصول مورد استفاده باید از یک سری ویژگی هایی برخوردار باشد که در زیر به آن اشاره شده است. در باب بررسی ویژگی های فرش خام مخصوص چاپ می‌توان به موارد زیر اشاره نمود که در باب خرید نیز انتخاب شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد:

تراکم فرش سفید یا خام

در گفته های بالا به این موضوع اشاره کردیم که امکان بافت و تولید این نمونه از فرش های سفید رنگ در هر تراکمی امکان‌پذیر است و این سبب می‌شود تا بسته به نیاز خود برای تولید هر محصول بتوانید خرید تراکم دلخواه را انجام دهید. غالبا تراکم فرش خام چاپی ارائه شده در بازار به صورت تراکم های 500 شانه، فرش خام 700 شانه، 1000 و 1200 و حتی فرش سفید 1500 شانه است که بسته به محصول تولیدی شما تراکم دلخواه انتخاب می‌شود.

کیفیت فرش خام

در باب کیفیت این سری از محصولات نگران نباشید زیرا بهترین کیفیت برای آن در نظر گرفته شده است تا در حین چاپ طرح بر روی فرش، کیفیت این محصول کاسته نشود. معمولا نوع الیافی که برای این نقشه فرش خام به کار می‌رود از نوع پلی استر یا پلی اوژن که همان نوع فرآوری شده پلی استر است، استفاده می‌گردد که به سبب مقاومت و دوام بالا، عدم پرزدهی و ثبات رنگی سبب شده تا کیفیت فرش خام برای چاپ بالا باشد و محصولات تولید شده این نوع محصولات، کیفیت درجه یک و استانداردی داشته باشند.

ابعاد فرش خام

همان طور که در بالا به آن اشاره شده است تولید این سری از محصولات همانند دیگر ابعاد فرش است؛ یعنی به صورت ابعاد سفارشی فرش خام می‌توانید آن را خریداری نمایید. معمولا ابعاد فرش خام چاپی که در بازار فروش قرار دارد فرش هایی با ابعاد A4 تا عرض 4 متر به ازای هر متر مربع هستند که اکثرا برای تابلو فرش استفاده می‌شوند. فرش خام مخصوص چاپ که همان محصولات خام یا سفید رنگ هستند را می‌توانید از فروشگاه فرش کاشانک با ویژگی های بیان شده تهیه نمایید.

 

قیمت فرش خام برای چاپ

قطعا همانند سایر مدل های این بافته ها، بررسی قیمت فرش خام چاپی نیز از دغدغه هایی است که برای تامین کننده یا خریدار این محصول وجود دارد. نسبت به دیگر محصولات قیمت فرش خام برای چاپ کمتر است زیرا هیچ طرح و رنگی در بافت آن استفاده نشده است؛ اما قطعا در خرید با تفاوت قیمت فرش خام نسبت به دیگر محصولات خام و سفید برخورد کردید و علت آن چیزی نیست جز تراکم فرش و ابعاد آن که اختلاف قیمت را برای این محصولات به همراه دارد، به طوری که می‌توان گفت قیمت فرش خام چاپی 500 شانه ارزان‌تر از تراکم های بالاتر است.
البته باید در این زمینه به این نکته توجه نمایید که خرید مستقیم و بدون واسطه یا خرید به شکل عمده خود قیمت نهایی تهیه این محصول را برای شما کمتر می‌نماید که در فروشگاه فرش کاشانک این شیوه خرید مهیا است.

 

خرید فرش خام برای چاپ

به منزله خرید فرش خام برای چاپ با توجه به اطلاعاتی که در باب این محصول در بالا بیان گشته است حال ‌می توانید مراکزی را برای خرید و تامین این محصول انتخاب کنید که فروش فرش خام سابلیمیشن چاپی را دارند که فروشگاه فرش کاشانک یکی از فروشگاه های معتبر فرش ماشینی در شهر کاشان می باشد که به عرضه مستقیم این بافته ها به قیمت کارخانه پرداخته است. امکان خرید فرش خام سابلیمیشن چاپی از این مجموعه با تراکم های مختلف و ابعاد متفاوت هم به صورت حضوری و هم به شکل آنلاین و با بهترین قیمت موجود در بازار موجود است.

برگشت به بالا