خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش ماهور کاشان

فرش ماهور کاشان

همان گونه که همگان بر این امر واقف هستند که شهر فرش کاشان به عنوان یک منطقه صنعتی در زمینه تولید فرش ماشینی در داخل کشور به شمار می آید که این شهر فرش با برخورداری از چندین شهرک صنعتی و کارگاه و کارخانجات فرش بافی با ارائه برندهای متنوع توانسته در سطح جهانی نیز محصولات خود را ارائه دارد و در زمینه صادرات فرش در دنیا حرف اول را بزند. فرش ماهور کاشان به عنوان یکی از برندهای معتبر شناخته می شود که در زمینه تولید انواع فرش ماشینی در حال فعالیت است.

فرش ماهور كاشان از برندهای تجاری شرکت صنایع نیما بافت است که با هدف نوآوری صادرات و ایجاد اشتغال در سال ۱۳۷۶ در شهر کاشان شروع به فعالیت نموده است. این شرکت تولیدی با بهره مندی از پیشرفته ترین ماشین آلات بافت روز دنیا و بهترین متریال و تجهیزات کنترل کیفیت از قبیل آزمایشگاه تخصصی مواد اولیه و محصول، از ابتدای تاسیس در تلاش برای افزایش کیفیت تولیدات بوده است. به علاوه با بهره مندی از تجارب و تخصص چندین ساله در زمینه ترکیب هنر اصیل ایرانی و دانش روز و به کارگیری از رنگ بندی دارای هارمونی سعی بر ارائه بهترین محصولات به لحاظ طراحی و ظرافت داشته است. هم چنین این شرکت معتبر با بهره مندی از مدیران، پرسنل مجرب و متخصص و رعایت بالاترین موارد کیفی افتخار این را داشته که علامت استاندارد ملی ایران در سال ۱۳۸۵ را دریافت نموده و به عضویت انجمن نساجی ایران به شماره ۴۵۸ و اتحادیه صادرکنندگان کالای نساجی و اخذ ایزو ۹۰۰۱ درآید.

شرکت فرش ماهور
با برخورداری از 23 سال سابقه و چشم اندازهای بلند و تلاش روز افزون، توانسته به عنوان یکی از نمایندگان کشوری به حضوری هر چند کوچک در سطح بازار جهانی اروپا، آسیا و امریکا دست یابد، چرا که از حضور این برند معتبر ایرانی در نمایشگاه 2017 و 2020 دموتکس آلمان به عنوان یکی از مهم ترین رویدادهای فرش در جهان نمی توان غافل شد که این امر سبب آشنایی این گروه تولیدی با دیدگاه‌ها و سلایق بازارهای داخلی و خارجی جهت گسترش و توسعه محصولات خود در سطح جهانی شد.

از جمله طرح های پرفروش از نقشه های اختصاصی این برند معتبر می توان به فرش طرح ماهور کاشان اشاره داشت که با برخورداری از نقش و نگاره های زیبا و جذاب توانسته به استقبال عموم سلیقه ها برای چیدمان دکوراسیون کلاسیک و اصیل ایرانی به ویژه در رنگ بندی های جدید فیلی و پرفروش کرم و سرمه ای درآید. مدل فرش ماهور کاشان دارای ترنج خورشیدی مانند مرکزی بزرگ در زمینه خشتی گونه و لچک های گوشه ای و حاشیه زیبا و جذاب است که می توان به بهترین نحو در دکوراسیون های کلاسیک و مدرن از انواع رنگ بندی آن بهره مند شد. قیمت فرش ماهور کاشان بر اساس تراکم گره، جنس الیاف بافت، ابعاد و وزن و تعداد پالت های رنگ بندی به کار رفته در آن به عنوان یکی از مدل های پرفروش تولیدی از برندهای معتبر متفاوت خواهد بود که متقاضیان بر اساس نوع نیاز و بودجه خود می توانند به تهیه و خریداری هر یک از آن ها بپردازند.

فروشگاه فرش کاشانک
به عنوان یکی از ارائه دهندگان انواع برندهای معتبر محصولات فرش کاشان شناخته می شود که به وسیله آن می توان از خریدی مطمئن از لحاظ کیفی و قیمت بهره مند شد. با مراجعه به این فروشگاه معتبر فرش می توانید از انواع فرش های ماشینی با برند ماهور دیدن نموده و بر اساس سلیقه و سبک دکوراسیون داخلی منزل خود به تهیه و خریداری محصول مناسب بپردازید. محصولات این وب سایت فروشگاهی همراه با گارانتی معتبر ضمانمت اصالت و سلامت فرش نیز ارائه می گردد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا