خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش خاطره کاشان

فرش خاطره کاشان

یکی از برند های شناخته شده شهر فرش کاشان که تاسیس آن در سال 1384 با آغاز فعالیت در زمینه ریسندگی و بافندگی شروع گشت را می توان برند فرش خاطره کاشان معرفی نمود که به عنوان یک تولید کننده در منطقه کاشان امکان تولید ظرفیت سه میلیون و 600 هزار کیلو نخ آکریلیک و تولید فرش های پر تراکم هم چون فرش 1200 شانه و فرش ماشینی 1500 شانه با ظرفیتی بالغ بر 576000 متر مربع را دارا است.
این شرکت ریسندگی و بافندگی دارای مساحتی بالغ بر چهل و دو هزار متر مربع با سطح بنای بیست و دو هزار متر مربع با به کار گیری بیش از هزاران نفر پرسنل از نیرو های بافنده گرفته تا نیرو های اداری به فعالیت در زمینه عرضه بهترین نمونه های فرش ماشینی کاشان مشغول می باشد به طوری که توانسته در رفع نیاز بازار داخلی و خارجی به موفقیت های چشمگیری دست یابد.

تولیدات این شرکت با مرغوب ترین مواد اولیه بافته می شود و همین کیفیت بالا و تنوع طرح و رنگ ارائه شده توسط این مجموعه بوده که توانسته به رفع نیاز بازار کمک نماید. در باب مواد به کار برده در این تولیدات می توان به مواد اولیه وارد شده از کشور های آلمان، ترکیه و کره جنوبی اشاره داشت که ثبات کیفیت پایدار را برای محصولات این مرکز تولیدی در بازار و در نتیجه جلب رضایت مشتریان با توجه به رعایت استاندارد ها بر عهده دارد و خود این موضوع از علل خوشنامی و محبوبیت این برند بافندگی نزد خریداران شده است. البته از بحث مشتری مداری و خدمات رسانی به مشتریان که سرلوحه کاری فرش خاطره کاشان می باشد در زمینه برندینگ شدن نیز نباید غافل شد.

این مجموعه فعالیت بافندگی خود را برای تولید انواع فرش ماشینی با استفاده از به روز ترین فناوری و تکنولوژی از محصولات شرکت وندویل بلژیک را در همان سال 84 آغاز نمود در صورتی که مرحله ریسندگی این مجموعه در سال 1385 شروع به فعالیت نمود به طوری که تولید و عرضه نخ های آکریلیک را با نمره های مختلف در شهر فرش کاشان آغاز کرد.
با توجه به مطالب ذکر شده در بالا می توان به این موضوع پی برد که تمامی محصولات شرکت فرش خاطره کاشان دارای تاییدیه و مهر استاندارد بوده و به نوعی به گفته مشتریان از بهترین نمونه فرش های تولیدی ایران به شمار می رود. این مجموعه در سال 1390 توانست به عنوان برترین برند های کشور و در سال 1395 از نظر مصرف کننده به عنوان محبوب ترین برند ها شناخته شود و تا به اکنون به عنوان یکی از برترین برند های فرش کاشان شناخته شده در میان خریداران باقی بماند.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا