خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش یلدای کویر

فرش یلدای کویر

کاشان به عنوان یکی از اولین های صنعت تولید فرش شناخته شده است که با چندین شهرک صنعتی و صد ها کارخانه تولیدکننده در آن توانسته به تولید و عرضه متنوع ترین نمونه فرش های ماشینی در سطح جهان اقدام نماید و با صادرات فرش به سراسر کشور به عنوان مهد فرش جهان شناخته شود. برخی از تولید کنندگان این مهد فرش توانسته اند با عرضه بهترین کیفیت، قیمت و دنیایی از طرح و رنگ فرش مطابق با نیاز روز جامعه به برطرف سازی نیاز خریداران اقدام نمایند که همین موضوع سبب برندینگ شدن نام این شرکت های تولیدی گشته است.

شرکت فرش یلدای کویر کاشان یکی از این تولید کنندگان می باشد که با بیش از سی سال سابقه در سال 1370 شروع تولیدات خود را از تولید نخ تا فرش آغاز نمود. به کارگیری مجرب ترین متخصصان در صنعت تولید و طراحی در این مجموعه امکان تولید و عرضه انواع فرش های ماشینی از فرش 700 شانه گرفته تا فرش های 1200 شانه، فرش های مدرن، فرش های کهنه نما و انواع تابلو فرش را فراهم نموده است.
این شرکت تولیدی به طور جداگانه از واحد نخ ریسی و بافندگی برخوردار است که خدمات رسانی هر چه بیشتر و بهتر را برای مشتریان به همراه دارد زیرا از صفر تا صد تولیدات را زیر نظر ماهر ترین و متبحر ترین کادر مجرب مورد تولید قرار داده و با نظارت کامل به ارائه کیفیت بالای این محصولات به بازار می پردازد.

در باب ویژگی های بارز فرش های ماشینی تولید شده شرکت فرش یلدای کویر کاشان می توان به استفاده از بهترین و مرغوب ترین نوع الیاف صددرصد آکریلیک هیت ست شده و پیشرفته ترین دستگاه های بافندگی از سری محصولات وندوویل بلژیک اشاره داشت که کیفیت مطلوبی را برای این محصولات به همراه دارد.

از سری محصولات این برند معتبر را می توانید در مجموعه فروشگاهی فرش کاشانک مشاهده و خریداری نمایید. این فروشگاه به عنوان یکی از نمایندگی های ارائه دهنده انواع برند های معتبر و نامی شهر کاشان چون فرش یلدای کویر اقدام به عرضه محصولات با همان قیمت درب کارخانه می نماید تا خریداران بتوانند به راحتی در کنار خرید حضوری با امکان خرید آنلاین به این سری از فرش های ماشینی با کیفیت دست یابند.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا