خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش تخفیفی 1200 شانه

فروش انواع فرش های تخفیفی 1200 شانه و طرح های ته انباری و استوک با قیمت مناسب
نمایش 1 تا 3 (از 3 محصول)
فرش تخفیف 1200 شانه طرح شکارگاه
شناسه محصول :

 فرش تخفیف 1200 شانه طرح شکارگاه 

6,750,000 تومان

فرش تخفیفی 1200 شانه طرح خشتی ترنج دار
شناسه محصول :

 فرش تخفیفی 1200 شانه طرح خشتی ترنج دار 

6,750,000 تومان

فرش تخفیفی 1200 شانه طرح شاهچراغ
شناسه محصول :

 فرش تخفیفی 1200 شانه طرح شاهچراغ 

6,750,000 تومان

منظور از فرش تخفیفی 1200 شانه چیست؟

قطعا وقتی در خرید فرش به دنبال سری فرش های تخفیف خورده مناسب قیمت هستید و با فرش تخفیفی 1200 شانه روبه رو می‌شوید این سؤال برای شما مطرح می‌شود که منظور از فرش تخفیفی 1200 شانه چیست و آیا می‌شود یک فرش تراکم بالا به صورت تخفیفی به فروش رسد که در پاسخ به این سوالات می‌توان این چنین گفت:

به سری فرش های ماشینی که با تعداد 1200 گره در عرض و 3600 گره در طول فرش با هم تنیده می‌شوند، فرش 1200 شانه تراکم 3600 می‌گویند که به سبب ابعاد محدود و حتی رنگبندی زمینه محدودی که برای یک طرح وجود دارد با قیمت ارزان‌تر به دست خریدار می‌رسد و بدین دلیل با نام فرش تخفیفی 1200 شانه معرفی می‌گردد؛ پس این که مگر می‌شود یک فرش دستباف گونه یا به عبارتی تراکم بالا با قیمتی مناسب ارائه شود را می‌توان مثبت دانست و دلیل آن همان علل ذکر شده که سبب شده تا این فرش تخفیف خورده باشد، است.

 

بررسی خصوصیات فرش 1200 شانه تخفیفی

قطعا در زمینه خرید برای هر محصول چه جزو فرش های تخفیفی باشد چه سایر فرش های ماشینی باید به بررسی ویژگی های آن هم از لحاظ ظاهری و هم از لحاظ فنی پرداخت تا با به دست آوردن یک شناخت کامل اقدام به خرید نمایید که در ادامه به منظور بررسی خصوصیات فرش 1200 شانه تخفیفی بدان اشاره نموده ایم:

 

خصوصیات فرش 1200 شانه تخفیفی از نظر ظاهر

وقتی برای انتخاب و خرید فرش می‌روید قطعا به دلیل وجود امر دکوراسیون و اهمیت آن به دنبال طرح و رنگبندی فرش هستید که با فضای منازل شما تناسب داشته باشد؛ فلذا در شناخت خود از یک محصول به بررسی خصوصیات فرش 1200 شانه تخفیفی از نظر ظاهر می‌پردازید. در نمونه فرش های تخفیفی شاهد تنوعی از طرح و رنگ خواهید بود اما تنها محدودیت آن وجود یک طرح با رنگی خاص و محدود است که این شاید کمی خرید را برای شما مشکل نماید؛ ولی در عوض به جای پرداخت هزینه های گزاف با کمترین قیمت در صورت یافتن تناسب فرش و دکوراسیون خواهید توانست منازل خود را بیارایید.

 

شناخت فرش تخفیف خورده 1200 شانه از لحاظ فنی

وقتی از نظر طرح و رنگ فرش دلخواه خود را انتخاب کردید می‌توانید به دنبال شناخت فرش تخفیف خورده 1200 شانه از لحاظ فنی رفته و با کسب اطلاع از آن اقدام به خرید فرش مورد نظر خود نمایید. در باب اطلاعاتی که از نظر فنی برای خرید فرش باید بدانید، می‎توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • تراکم فرش 1200 شانه برابر با 3600 است که انسجام و استحکام گره های ریشه فرش را در پی دارد.
  • تعداد رنگبندی قرار گرفته در پالت فرش که زیبایی نقش و نگار را در پی دارد برای این بافته برابر با 8 رنگ است.
  • نوع الیاف بافت این فرش برخلاف تصور عموم که از الیاف های ارزان قیمت است و بدین جهت به عنوان فرش تخفیفی عرضه می‌شود از مرغوب ترین نخ های وارداتی با نام آکریلیک هیت ست شده است که به دلیل مقاومت و دوام بالا، نرمی و لطافت، انعطاف و عدم پرزدهی یک فرش درجه یک را در اختیار شما قرار می‌دهد.
  • دستگاه بافت این چنین محصولاتی همان ورژن جدید دستگاه های فرش بافی شرکت وندویل بلژیک است که فرش را بدون عیب و نقص روانه بازار می‌نماید.

 

قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 تخفیفی

همان طور که در معرفی این محصول بیان شده است به نسبت سایر فرش های ماشینی بافته شده با این تراکم و خصوصیات، قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 تخفیفی مناسب تر و ارزان‌تر است؛ اما به طبع در قیاس با دیگر تراکم های پایین‌تر از این فرش به دلیل عوامل تاثیرگذار بر قیمت شامل تراکم، نوع جنس الیاف، تعداد رنگ و دستگاه فرش بافی و حتی ابعاد فرش که هرچه بزرگ‌تر باشد قیمت بالاتری برای این محصول دارد، این بافته قیمت بالاتری را دارد.

البته لازم به ذکر است که بدانید با خرید بدون واسطه و مستقیم از تولیدکننده شما خریدار عزیز خواهید توانست چه فرش های تخفیفی شهر فرش کاشان و چه سایر فرش های ماشینی را با قیمت ارزان‌تر تهیه نمایید؛ زیرا بسیاری از هزینه های گزاف بر روی این محصولات با این شیوه خرید حذف می‌شود.

 

خرید فرش ماشینی 1200 شانه تخفیفی

قطعا با تفاسیر بیان شده در بالا و این که شما قصد خرید فرش 1200 شانه دستباف گونه ای را دارید که قیمت مناسبی را داشته باشد، پیشنهاد خرید فرش ماشینی 1200 شانه تخفیفی به شما داده می‌شود. خرید این چنین محصولی در فروشگاه فرش کاشانک از برترین های صنعت فرش در شهر کاشان به منظور رفع پاسخگویی به هر قشری از جامعه مهیا شده است که هم به صورت آنلاین و هم به شکل حضوری حتی با دریافت گارانتی صورت می‌گیرد.

شاید باز هم با این تردید روبه رو باشید که خرید فرش ماشینی 1200 شانه تخفیفی همان خرید فرش استوک 1200 شانه است که پاسخ به آن با توجه به مطالب بیان شده در بالا منفی است و تنها به علل بیان شده شامل ابعاد و رنگبندی محدود این محصولات است که این بافته ها به عنوان فرش ارزان در اختیار خریداران قرار می‌گیرد، بدون این که ذره ای از کیفیت آن به نسبت دیگر فرش ها کمتر باشد و یا حتی عیب و نقصی در آن وجود داشته باشد.

کارخانجات فرش بافی که امکان فروش این محصولات را به عنوان فرش تخفیفی مهیا می‌نمایند در شهر کاشان محدود بوده و فروشگاه فرش کاشانک یکی از آن هاست که امکان فروش فرش تخفیفی را برای متقاضیان مهیا نموده است تا تمامی هموطنان در اقصی نقاط کشور بتوانند به این سری از محصولات دست یابند و منازل خود را با فرش کاشان به ویژه دسته پرفروش آن یعنی فرش تخفیفی 1200 شانه بیارایند. خرید اینترنتی فرش 1200 شانه تخفیفی شیوه رایج و دسترسی آسان به این محصولات از فروشگاه فرش کاشانک است که برای دسترسی تمامی هموطنان در این مجموعه در نظر گرفته شده است و این امکان را دارد که با صرف کمترین زمان و هزینه به انتخاب درست برای منازلتان دست بزنید.

برگشت به بالا