خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

معرفی فرش ماشینی طرح ترنج 1200 شانه با رنگ آمیزی فوق العاده زیبا

فرش ترنج دار 1200 شانه سنتی کاشان
خرید اینترنتی امن

فرش های ماشینی 1200 شانه با تراکم 3600 کاشان را می توان قطعا جز زیباترین فرش های دستبافتگونه دانست. محصولاتی که بسان قالی های دستباف، در دکوراسیون جلوه دارند و فضای منزل را زیباتر می سازند. در یک متر از عرض این محصولات 1200 گره و در یک متر از طول آن ها 3600 گره زده شده است. تعداد بالای  گره، ویژگی فرش های 1200 شانه را ریز بافت، دارای طرح های پیچیده و تودرتو، متراکم و منسجم کرده است.
این محصولات به صورت ساده و فرش 1200 شانه گل برجسته تولید می شوند که در تولید فرش های 1200 شانه 8 رنگ ساده از الیاف آکریلیک هیت ست شده و در تولید محصولات 1200 شانه گل برجسته، از الیاف هایبالک و آکریلیک هیت ست شده استفاده می شود. این محصولات در طرح های زیبای سنتی و فانتزی تولید می شوند که از میان این طرح ها، فرش های 1200 شانه سنتی، تقاضای بیشتری دارند. طرح های سنتی، شامل طرح ترنج دار، طرح افشان، طرح باغ ارم، طرح حوض نقره و .... است که از میان این طرح ها، فرش ترنج دار 1200 شانه سنتی کاشان زیبایی بیشتری دارد و به دلیل داشتن ترنج و لچک، جز طرح های اصیل کاشانی است.

معرفی فرش ماشینی طرح ترنج 1200 شانه با رنگ آمیزی فوق العاده زیبا
لچک در لغت به معنای گوشه است و معنای لغوی ترنج، میوه بالنگ است و در فرش های ماشینی کاشان ترنج، به دایره، بیضی وسط فرش می گویند. در برخی از طرح ها، ترنج به شکل های نواری و یا لوزی نیز دیده میشود. ترنج فرش های ماشینی، مانند یک مدل در مرکز خودنمایی می کند و داخل آن نقوش ختایی، اسلیمی و .... حک شده است. هرچه شانه و تراکم محصول ماشینی بیشتر باشد، زیبایی و ظرافت ترنج نیز بیشتر است. برخی از فرش های طرح ترنج دار، فاقد لچک است.  
اندازه ترنج در نقاط مختلف متفاوت است. برای مثال، ترنج در فرش های کاشان، اصفهان و نایین کوچکتر از ترنج در قالی های تبریز،  مشهد و هریس است. در بین این ترنج ها، گل ها و بوته های زیبا طراحی شده است که زیبایی ترنج ها را بیشتر کرده است.
گروه تولیدی فرش کاشانک، فرش های ترنج دار سنتی کاشان را به صورت 1200 شانه با تراکم 3600 تولید کرده است و متنوع ترین طرح های ترنج دار سنتی کاشان را در ابعادهای مختلف، ارائه می دهد. این گروه تولیدی، زمینه را برای خرید حضوری و خرید اینترنتی فرش های 1200 شانه کاشان فراهم کرده است و در وب سایت اینترنتی فرش کاشانک، متنوع ترین طرح ها را ارائه داده است. از میان این طرح های 1200 شانه، پرفروش ترین آن ها مربوط می شود به فرش ترنج دار کاشان هزار و دویست شانه.
فرش 1200 شانه ترنج دار هالیدی به صورت 8 رنگ ساده تولید شده است و رنگبندی آن، آبی، سرمه ای و کرم است و جز طرح های ترنج دار خلوت است و به دلیل محبوبیت بالای این طرح، در شانه و تراکم های مختلف تولید شده است.
فرش ترنج دار 1200 شانه طرح هالیدی
فرش 1200 شانه ترنج دار نایین؛ یکی دیگر از طرح های کلاسیک و سنتی است که این طرح شلوغ به رنگ زمینه سرمه ای ارائه می شود و به دلیل بافته شدن با الیاف صددرصد آکریلیک ساده، بدون پرز است و شفاف و درخشان و براق است و کیفیت بالایی دارد.
فرش ترنج دار 1200 شانه نایین
فرش 1200 شانه طرح صاحبقران، یکی از طرح های ترنج دار جدید کاشان است که فرش 1200 شانه طرح شلوغ به رنگ ترمه ای و سرمه ای ارائه می شود و این طرح به صورت ساده و گل برجسته در وب سایت فرش کاشانک به فروش می رسد. اگر به دنبال رنگ جدید فرش 1200 شانه هستید، ترمه ای صاحبقران فوق العاده است و به راحتی با دیگر دکوارسیون ها ست می شود. در فرش های تخفیفی 1200 شانه فرش کاشانک نیز این طرح با تخفیف بالا به فروش می رسد.
فرش ترنج دار 1200 شانه طرح صاحبقران
فرش 1200 شانه طرح اصفهان، یکی از طرح های معروف سنتی است که به رنگ کرم تولید می شود و ترنج زیبای دایره ای در مرکز آن و لچک های زیبا در 4 گوشه آن، زیبایی و جلوه زمینه کرم را بیشتر کرده است.
فرش ترنج دار اصفهان 1200 شانه
اگر به دنبال فرش طرح جدید 1200 شانه ترنج دار سنتی هستید، پیشنهاد ما به شما طرح مهرگان است که با رنگ زمینه سرمه ای ارائه می شود.
فرش ترنج دار جدید مهرگان 1200 شانه
فرش 1200 شانه طرح باغ ملک نیز یکی دیگر از طرح های ترنج دار سنتی است که ترنج آن با بقیه طرح ها متفاوت تر است و همین تفاوت، زیبایی آن را بیشتر کرده است.
فرش باغ ملک طرح ترنج دار 1200 شانه
اگر طرح ترنج دار متفاوت تر و مدرن تر می خواهید می توانید فرش ترنج دار خشتی 1200 شانه گل برجسته را انتخاب کنید که این طرح، بسیار شایسته برای مکان های مدرنیته نیز می باشد و رنگبندی آن لایت و روشن است و به صورت فرش ترنج دار فیلی، ارائه می شود.

فرش 1200 شانه طرح ترنج دار صاحبقران گل برجسته

خرید فرش 1200 شانه ترنج دار
از خرید طرح های ترنج دار سنتی در شانه و تراکم های پایین خودداری کنید چون ظرافت و زیبایی ندارد. در وب سایت فرش کاشانک، علاوه بر طرح های ذکر شده، طرح های متنوع تری نیز وجود دارد که به صورت 1200 شانه با تراکم 3600 به صورت ساده و گل برجسته تولید شده است. برای دیدن دنیایی از طرح های ترنج دار سنتی به صفحه اصلی این فروشگاه اینترنتی وارد شوید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا