خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش ماشینی 1200 شانه طرح صاحبقران

فرش ماشینی 1200 شانه طرح صاحبقران
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه طرح صاحبقران فرش ماشینی 1200 شانه طرح صاحبقران فرش ماشینی 1200 شانه طرح صاحبقران فرش ماشینی 1200 شانه طرح صاحبقران

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
812023
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
8,250,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

یکی از فرش های ترنج دار  با حفظ اصالت فرش های ایرانی تولید شده در فروشگاه فرش کاشانک را می توان فرش طرح دستباف مدل صاحبقران 1200 شانه معرفی نمود که با رنگ فرش ترمه ای در اختیار خریداران قرار می گیرد. این نمونه از فرش 1200 شانه که با تراکم 3600 بافته می شود و از انسجام و فشردگی بالایی برخوردار است را می توانید به عنوان یک فرش لوکس کلاسیک برای پذیرایی های با رفت و آمد کم مورد استفاده قرار دهید.
از مشخصه های بافت این محصول علاوه بر تراکم می توان به تعداد پالت رنگی مورد استفاده در بافت که برابر با هشت رنگ واقعی می باشد اشاره نمود که زیبایی نقوش و نگاره ای فرش را به همراه دارد.
البته در کنار موارد بالا استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک آکریلیک هیت ست شده را نیز نباید در بافت این محصولات فراموش نمود که سبب می گردد تا از لحاظ کیفی این دسته از محصولات در رده بندی فرش های درجه یک قرار گیرد.
البته استفاده از تکنولوژی به روز بافت فرش نیز در این زمینه یعنی ارائه فرش طرح دستباف مدل صاحبقران 1200 شانه با کیفیت بالا تاثیر گذار می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش طرح دستباف مدل صاحبقران 1200 شانه
فروشگاه فرش کاشانک با عرضه فرش طرح دستباف مدل صاحبقران 1200 شانه، بهترین مدل فرش ماشینی کاشان به صورت حضوری و آنلاین این امکان را فراهم نموده است تا هموطنان در سراسر کشور بتوانند به این دسته از فرش های دستبافت گونه با قیمت مناسب در ابعاد مختلف دست یابند.

برگشت به بالا