خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش تخفیفی 1200 شانه طرح صاحبقران گل برجسته

فرش تخفیفی 1200 شانه طرح صاحبقران گل برجسته
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش تخفیفی 1200 شانه طرح صاحبقران گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح صاحبقران گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح صاحبقران گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح صاحبقران گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح صاحبقران گل برجسته

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
6,750,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فروش فرش تخفیفی ماشینی کاشان در فروشگاه فرش کاشانک در جهت ایجاد امکان خرید برای تمامی اقشار جامعه با وجود بحث تورم و گرانی امکان پذیر گشته است تا خریداران بتوانند به فرش های کاشان به ویژه فرش های لوکس در این شهر با قیمت مناسب دست یابند. قیمت مناسب و تخفیف خورده این محصولات نشان از بی کیفیتی نیست و بلکه تنها به علت تک سایز شدن این دسته از فرش ها و تک رنگ بودن این محصولات بوده که به عنوان این فرش تخفیفی به فروش می رسد.
فرش تخفیفی 1200 شانه طرح صاحبقران گل برجسته یکی از انواع فرش های لوکسی است که توسط این مجموعه به صورت غیر حضوری به فروش می رسد تا در جهت خرید از هزینه های اضافی ناشی از سفر برای خریداران نیز کاسته شود.
این قبیل از محصولات که در اصل همان فرش های ته انباری می باشند را می توانید همانند سایر محصولات این فروشگاه با ضمانت کیفیت خریداری نمایید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش فرش تخفیفی ماشینی کاشان
شرکت فرش کاشانک امکان فروش فرش تخفیفی ماشینی کاشان در انواع طرح های زیبا با کیفیت درجه یک در دسته بندی فرش های استوک را مهیا نموده است تا خریداران بتوانند با هر توان مالی به این قبیل از محصولات لوکس کاشان دست یابند. امکان خرید به شکل آنلاین در نظر گرفته شده است تا در زمان و هزینه های خریداران صرفه جویی به عمل آید.

برگشت به بالا