خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش ماشینی 1200 شانه طرح نایین

فرش ماشینی 1200 شانه طرح نایین
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه طرح نایین فرش ماشینی 1200 شانه طرح نایین فرش ماشینی 1200 شانه طرح نایین فرش ماشینی 1200 شانه طرح نایین

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
812026
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
8,250,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش ماشینی 1200 شانه طرح نایین، یکی از طرح های زیبای سنتی کاشان است که خرید فرش کاشان طرح نایین دستبافگونه 1200 شانه را می توانید از کارخانه به صورت مستقیم خریداری کنید.
طرح نایین یکی از طرح های ریز نقش سرمه ای است که وقتی زیباست که به صورت 1200شانه با تراکم 3600 بافته شوند. هراندازه میزان شانه و تراکم در فرش ماشینی بیشتر باشد به همان اندازه میزان ظرافت، زیبایی و انسجام بین ریشه ها بیشتر می شود.

خرید فرش با تراکم بالای دستبافتگونه از کارخانه فرش کاشان
این روزها کمتر کسی است که به سراغ محصولاتی با شانه و تراکم پایین برود و پیش افراد به دنبال فرش های ظریف دستبافتگونه کاشان هستند. فرش هایی که زیبایی و ظرافتی هم ردیف قالی های دستباف دارند و به دلیل داشتن گره های طولی و عرضی زیاد، منسجم و توپر هستند.
اولین فرش های 1200 شانه دستبافتگونه در کاشان تولید شدند. این محصولات ظریف در گروه تولیدی فرش کاشانک در جدیدترین طرح های امروزی به صورت ساده و گل برجسته تولید می شود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

از طرح های پرفروش فرش ماشینی می تواند به فرش طرح نایین، طرح اصفهان، طرح حوض نقره، طرح شکارگاه، طرح باغ معلق، طرح خشتی اشاره کرد که وقتی این طرح های ایرانی با شانه و تراکم بالا بافته شوند زیبایی و جلوه چندین برابر دارند.

برگشت به بالا