خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 700 شانه گل برجسته 10 رنگ

فرش های نقش برجسته کاشان بافته شده با شانه 700 و تراکم 2550 فروش به صورت حضوری و اینترنتی
نمایش 1 تا 6 (از 6 محصول)
فرش 700 شانه گل برجسته طرح طاها
شناسه محصول : 37106HB

 فرش 700 شانه گل برجسته طرح طاها 

ناموجود
فرش 700 شانه گل برجسته طرح مایسا
شناسه محصول : 37105HB

 فرش 700 شانه گل برجسته طرح مایسا 

ناموجود
فرش 700 شانه گل برجسته طرح روژا
شناسه محصول : 37104HB

 فرش 700 شانه گل برجسته طرح روژا 

ناموجود
فرش 700 شانه گل برجسته طرح رستا
شناسه محصول : 37103HB

 فرش 700 شانه گل برجسته طرح رستا 

ناموجود
فرش 700 شانه گل برجسته طرح آیناز
شناسه محصول : 37102HB

 فرش 700 شانه گل برجسته طرح آیناز 

ناموجود
فرش 700 شانه گل برجسته طرح انیسا
شناسه محصول : 37101HB

 فرش 700 شانه گل برجسته طرح انیسا 

ناموجود

 

فرش 700 شانه گل برجسته 10 رنگ چیست؟

فرش 700 شانه گل برجسته 10 رنگ از دسته محصولات جدیدی است که به علت پرفروش بودن فرش ماشینی هفتصد شانه، در کارخانه فرش کاشان با کیفیت و تنوع بالا در حال تولید می‌شود. این فرش زیبا و باکیفیت به دلیل شانه و تراکم پایینی که دارد، قیمت بسیار مناسبی دارد. فرش هفتصد شانه گل برجسته به دلیل ارتفاع نخ خاب بلند فرش، نرمی و پاخوری بسیار بالایی دارد. فرش ماشینی 700 شانه برای فرش اتاق خواب، فرش آشپزخانه به خریداران فرش ماشینی پیشنهاد می‌شود اما مدل گل برجسته آن را می‌توانید به عنوان فرش پذیرایی نیز استفاده نمایید. طرح‌های مختلف این محصول باکیفیت در دسته فرش های مدرن و فانتزی و فرش های لوکس قرار گرفته که در ادامه می‌توانید بیشتر با طرح‌های آن آشنا شوید. اما به صورت کلی می‌توان در رابطه با فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ گل برجسته گفت محصولی قیمت مناسب و در عین حال با کیفیت بالا و ظاهری زیبا است.

 

ویژگی‌های فرش 700 شانه 10 رنگ گل برجسته

در بررسی ویژگی‌های فرش 700 شانه 10 رنگ گل برجسته می‌توان به کیفیت بافت و جنس آن اشاره داشت که برگرفته از تراکم گره به کار رفته و متریال مصرفی آن است. در بین تراکم‌های موجود فرش ماشینی 700 شانه به علت برخورداری از تراکمی پایین و ضخامت خاب بلند بسیار پرفروش است، چرا که ضخامت بالای فرش سبب مقاومت آن در برابر پاخور زیاد شده و بدین نحو می‌توان آن را برای فضاهای پرتردد مورد استفاده قرار داد. به کارگیری از تراکم گره 700 عرضی و 2550 طولی در بافت فرش سبب ارائه محصولی با عنوان فرش 700 شانه تراکم 2550 شده که در بین محصولات موجود بسیار مرغوب واقع گردد. چرا که پرفروش بودن فرش هفتصد شانه سبب شده تا تولید کنندگان آن را با تراکم‌های طولی مختلفی بین 2100 تا 3300 ارائه دارند که تراکم گره 2550 به عنوان یکی از متداول‌ترین تراکم‌های موجود شناخته می‌شود.

هم چنین اخیرا این فرش پرفروش را با ظاهری جدید و برجسته تولید و ارائه داشته‌اند که این نیز بسیار مورد استقبال خریداران فرش ماشینی واقع شده است. پس از مرحله تولید فرش با تراکم گره هفتصد و 2550، محصول به مرحله نهایی یعنی آهار و تکمیل فرستاده می‌شود که در این قسمت جهت شیرینگ و پرداخت فرش، غلطک‌های حرارتی از روی خاب فرش عبور داده می‌شود که سبب فرو رفتگی برخی از قسمت‌های فرش و برجستگی نقوش زیبای آن می‌شود. به کار گرفتن دو نوع الیاف بافت مقاوم و واکنش پذیر در برابر حرارت سبب این برجستگی می‌شود که تولیدکنندگان بدین منظور از الیاف بافت اکریلیک و هایبالک استفاده نموده‌اند. عبور غلطک‌های داغ از روی خاب فرش منجر به فرورفتگی قسمت‌های هایبالک و ثابت ماندن قسمت‌های اکریلیک شده که در نهایت موجب تولید فرش 700 شانه گل برجسته با ده رنگ واقعی شده است.

 

انواع طرح‌های فرش 700 شانه گل برجسته

از آن جایی که فرش ماشینی 700 شانه محصولی بسیار پرفروش است، تولیدکنندگان آن را در تنوع بالایی از طرح و رنگ و سبک و مدل ارائه نموده‌اند که در این قسمت می‌خواهیم به بررسی انواع طرح‌های فرش 700 شانه گل برجسته به لحاظ سبک بپردازیم و تناسب هر یک را با دکوراسیون‌های مختلف بیان نماییم. به صورت کلی فرش‌های سبک کلاسیک از دو مدل ترنج و بدون ترنج تشکیل می‌شود که استفاده از سبک‌های ترنج دار را می‌توان تنها مختص به دکوراسیون‌های سبک کلاسیک دانست، در صورتی که از طرح‌های بدون لچک ترنج می‌توان در فضاهای مدرن امروزی نیز استفاده نمود. منظور از ترنج قسمت مرکزی فرش است که اصولا به دایره‌ و یا بیضی شکل در زمینه مستقر شده و سایر نقوش حول محور آن در متن فرش به صورت قرینه قرار گرفته‌اند.

استفاده و به کارگیری از چنین نقوشی در بافت فرش‌های کلاسیک رایج است، اما اخیرا نوع جدیدی از طرح فرش نیز ارائه شده که بدون ترنج بوده و با نقوشی ریز، متوسط و یا درشت به صورت قرینه و یا اسلیمی و دوار بدون هیچ مرکزیت و محوریت در متن فرش همراه است. اصولا چنین سبک محصولاتی را با عنوان فرش طرح افشان معرفی می‌نمایند که استقبال زیاد از آن سبب تولید چنین سبکی در مدل‌های مختلف شده که با عناوین متنوعی نیز نام گذاری شده و از جایگاه بسیار خوبی هم در بین محصولات کلاسیک برخوردار شده است. به کارگیری از طرح‌های افشان فرش 700 شانه گل برجسته و بدون ترنج برای فضاهای کوچک به دلیل عدم برخورداری از مرکز و محوریت اجزا به دور آن به جهت بزرگ نمایی و وسعت دهی به چنین فضاهایی بسیار مناسب و کاربردی است.

 

قیمت فرش 700 شانه 10 رنگ گل برجسته

قیمت فرش 700 شانه 10 رنگ گل برجسته به عنوان محصولی با تراکم پایین، مسلما از هزینه‌های تولید کمتری نسبت به تراکم‌های بالاتر و نهایتا قیمت مناسب‌تری نیز برخوردار است. از سری عوامل مؤثر در قیمت فرش‌های ماشینی می‌توان به تراکم گره به کار رفته و جنس آن اشاره داشت که سبب کاهش و یا افزایش قیمت نهایی محصول می‌شود. قیمت فرش ماشینی 700 شانه کاشان نیز در بین محصولات پرتراکم بسیار مناسب است که به همین علت هم از فروش بالایی برخوردار است و در تولید آن از بهترین الیاف بافت مصنوعی استفاده شده است. قیمت فرش 700 شانه گل برجسته 10 رنگ در مقایسه با نوع ساده آن تفاوتی ندارد اما در مقایسه با مدل هشت رنگ با اندکی تفاوت افزایش دارد.

 

خرید فرش 700 شانه 10 رنگ کاشان

به منظور خرید فرش 700 شانه 10 رنگ کاشان از نوع گل برجسته و یا ساده می‌توانید به فروشگاه فرش کاشانک به عنوان مرجعی معتبر مراجعه نموده و از تنوع بالای محصولی موجود در این وب سایت فروشگاهی نیز بهره‌مند گردید. کارخانه فرش کاشان انواع فرش های 700 شانه ماشینی را تولید کرده که در فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک موجود است. از زیر شاخه‌های فرش 700 شانه، فرش 700 شانه 10 رنگ لوکس، فرش 700 شانه 8 رنگ لوکس، فرش 700 شانه بافت استاندارد، فرش 700 شانه بافت ویژه، فرش 700 شانه گل برجسته، فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ و فرش ماشینی 700 شانه 8 رنگ است که جزو فرش های پرفروش است. شما مشتریان عزیز می‌توانید فرش ماشینی هفتصد شانه گل برجسته را در فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک با قیمت کارخانه خریداری کنید.

برگشت به بالا