خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش قسطی از کجا بخریم؟

فرش قسطی از کجا بخریم
خرید اینترنتی امن

قطعا بر این موضوع واقف هستید که به سبب تاثیر فرش در طراحی و تاثیر آن بر دکوراسیون و اهمیت جایگاه آن در میان هموطنان به ویژه ایرانیان تولید این محصول با تنوعی از طرح و رنگ صورت گرفته است که در بازار فرش شاهد دنیایی از تنوع آن هستیم اما موضوعی که در زمینه متاسفانه بحث خرید این سری از محصولات را کم رنگ تر نموده است بحث نوسانات ارزی و شرایط اقتصادی در جامعه است که بر روی قیمت این بافته ها تاثیر گذارده است به طوری که امکان خرید را از بیشتر اقشار جامعه سلب نموده است؛ بدین جهت در راستای راهکار رفع این مشکل برخی از تولیدکنندگان بحث فروش اقساطی فرش ماشینی کاشان را مهیا نموده اند تا امکان خرید برای همگان فراهم شود. به همین منظور در باب این که فرش قسطی از کجا بخریم، مقاله زیر تهیه شده است تا شما را در این زمینه یاری نماید، پس با ما همراه باشید.

 

فرش ماشینی اقساطی کاشان

شهر فرش کاشان یکی از محبوب ترین های تولید و عرضه کننده انواع فرش در جهان است که امروزه بیشترین تقاضا برای خرید به سمت این شهر است. قطعا تنوع محصولاتی تولید شده در این شهر توسط برند های مختلف دارای قیمت های متفاوتی است که قطعا با بحث وجود ناپایداری قیمت ارزی این قیمت ها نیز کم و زیاد می شود و همین علتی است بر این که توان خرید پایین آید. بدین جهت برخی از فروشگاه ها یا تولید کنندگان معتبر بحث خرید فرش اقساطی کاشان را فراهم می آورند تا خریداران با هر توان مالی و بودجه بتوانند به خرید اقدام نمایند. پس در باب این که فرش قسطی را از کجا بخریم می توان فروشگاه هایی را معرفی نمود که علاوه بر این که معتبر هستند بحث شرایط اقساطی را مهیا کرده باشند.

فروشگاه فرش کاشانک یکی از مجموعه های معتبر فروش فرش در شهر فرش کاشان است که در این راستا بحث فروش فرش قسطی بدون پیش پرداخت را مهیا نموده است تا خریداران به راحتی بتوانند به خرید فرش با کیفیت بالا با بهترین طرح و رنگ دست یابند. شرایط تسهیلات خرید فرش قسطی از شهر فرش در این فروشگاه بسته با طرف قراردادی آن که بحث ارائه خرید قسطی را مهیا می نماید نسبت به فروشگاه های دیگر متفاوت است که در ادامه به بیان این شرایط و تسهیلات می پردازیم.

 

راهنما و شرایط خرید فرش قسطی بدون پیش پرداخت

در باب راهنما و شرایط خرید فرش قسطی بدون پیش پرداخت یا همان تسهیلاتی که در فروشگاه فرش کاشانک با طرف قرارداد این کار برای خرید فرش اقساطی مهیا شده است را می توان به شرح زیر بیان نمود:

دریافت کد اعتبار که با ارائه تنها سفته یا چک بدون ضامن و پیش پرداخت انجام می شود تا درخواست شما انجام گردد.

بعد از دریافت کد اعتبارسنجی که بعد از بررسی و صحت اطلاعت شما ارائه می گردد، می توانید میزان اعتبار و تعداد ماه های باز پرداختی خود را مشخص نمایید.

بعد از انجام این مراحل به مدت 48 ساعت کاری گروه کارشناسی برای تایید اولیه با شما تماس می گیرند و از شما یک سری مدارک را در مهلت زمانی مشخص خواهان هستند که باید در این زمان تعیین شده مدارک ارسال گردد و در صورت عدم توجه به آن لغو درخواست صورت می گیرد.

بعد از طی مرحله ذکر شده اعتبارسنجی مدارک به مدت 72 ساعت کاری انجام می گردد و پس از تایید شدن به واحد تامین اعتبار و ثبت نهایی ارسال می گردد.

میزان سقف اعتباری در نظر گرفته شده برای خرید قسطی فرش بسته به طرف قراردادی هر فروشگاه متفاوت است که در فروشگاه فرش کاشانک سقف آن به میزان 20 میلیون تومان است.

بعد از طی مراحل و دریافت کد اعتبار می توانید از فروشگاه فرش کاشانک تا سقف میزان تعیین شده به صورت اقساطی به خرید اقدام نمایید.

 

خرید فرش قسطی بدون پیش پرداخت

قطعا حال که به این موضوع دست یافته اید که فرش قسطی را از کجا بخرید و نحوه تسهیلات در این روش چگونه است نوبت به خرید این سری از بافته ها می رسد. همان طور که خرید فرش به شکل مستقیم به دو شیوه حضوری و آنلاین انجام می شود در نوع خرید فرش قسطی بدون پیش پرداخت نیز این موضوع صدق می نماید یعنی هم خرید فرش قسطی از شهر فرش کاشان به صورت حضوری انجام پذیر است و هم به صورت خرید فرش قسطی اینترنتی در فروشگاه فرش کاشانک مهیا است، که بسته به شرایط خریدار بوده که نحوه خرید تعیین می شود.

قطعا در نوع خرید آنلاین برای تهیه فرش قسطی 1400 صرفه جویی زمان و هزینه برای شما صورت می گیرد و می تواند در خرید فرش قسطی از هزینه های اضافی شما بکاهد که خود می تواند به نوعی مزیت این شیوه خرید نسبت به نوع خرید حضوری باشد که شما را در خرید فرش قسطی در کاشان یاری می نماید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا