خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

چگونه فرش قسطی بخریم

خرید فرش قسطی بدون پیش پرداخت
خرید اینترنتی امن

با بالا رفتن فرش های ماشینی، کمتر کسی است که بتواند محصولات را به صورت نقد خریداری کند. خرید فرش قسطی ارزان، برای خریداران یک فرصت طلایی است بالاخص برای زوج های جوان و نوعروسان. کمتر کارخانه ای است که بتواند محصولاتش را به صورت قسطی و یا چکی به فروش برساند و اغلب تولید کنندگان، به صورت نقد فروش دارند.

فروش فرش قسطی کاشان
گروه تولیدی فرش کاشانک، زمینه را برای خرید فرش قسطی بدون پیش پرداخت فراهم کرده است. این گروه تولیدی، زمینه را برای خرید فرش قسطی اینترنتی و حضوری فراهم کرده است و افراد می توانند از طریق وب سایت، انواع فرش های ماشینی کاشان را ببینند و بعد از انتخاب، نسبت به خرید حضوری و یا اینترنتی آن ها، اقدام کنند.

لازم به ذکر است که خریداران، قبل از خرید، به اعتبار فروشگاه دقت کنند و یک تولید کننده معتبر را برای خرید انتخاب کنند. خریداران باید به این نکته توجه کنند که خرید فرش قسطی در کاشان را با کیفیت عالی بخرند و دقت کنند تا محصولات تقلبی و غیر اصل را خریداری نکنند. اگر قصد خرید اینترنتی فرش ماشینی را دارید، به نماد اعتماد الکترونیک و نماد زرین پال سایت دقت کنید.

این فرصت برای کسانی است که به دنبال قالی های زیبای کاشان با قیمت مناسب و تولیدی هستند و به راحتی می توانند با کمترین هزینه، فرش های ماشینی کاشان را خریداری کنند.

قیمت فرش قسطی با نقدی هیچ تفاوتی ندارد و شما می توانید انواع فرش های ماشینی کاشان را در شانه و تراکم های مختلف و هر تعداد که بخواهید، از گروه تولیدی فرش کاشانک به صورت قسطی خریداری کنید. تمامی محصولات با ضمانت نامه و گارانتی معتبر هستند و قیمت ها به قیمت تولیدی و عمده می باشند.

چگونه فرش قسطی بخریم؟
در اصل، گروه تولیدی فرش کاشانک، زمینه را برای گرفتن وام از بانک برای شما فراهم می سازد. شما از طریق وب سایت فرش کاشانک، می توانید با لندو در ارتباط باشید و برای خرید فرش قسطی ماشینی، وام دریافت کنید.
شما می توانید با یک سفته، تا سقف 20 میلیون تومان وام بگیرید و سپس با این وام، فرش ماشینی قسطی را خریداری کنید.
برای دریافت وام شما باید مدارک خود را در طی دو مرحله ارائه دهید. شما باید یکبار این مدارک را در سایت بارگذاری کنید و یکبار کپی آن ها را به مامور ارسال بدهید.
برای بارگزاری در سایت شما باید تصویر پشت و روی کارت ملی جدید، تصویر  اول و قسمت توضیحات شناسنامه، سند ملکی به نام متقاضی و یا اجاره نامه را ارائه دهید و همچنین پرینت گردش حساب 3 ماه آخر؛ فیش حقوقی و یا گواهی اشتغال به کار را به مامور ارسال لندو ارائه دهد.
در صورتی که شما چک برگشتی داشته باشید و یا اینکه در زمینه اعطای وام، اعتبار خوبی نداشته باشید، لندو نمی تواند وام را به شما بدهد.
تمامی مراحل خرید فرش قسطی کاشان به صورت آنلاین صورت می گیرد.
باز پرداخت وام، می تواند 12 ماهه، 9 ماهه و 6 ماهه باشد و حق انتخاب با مشتری است.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا