خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فروش اقساطی فرش ماشینی بصورت مستقیم از کارخانه

فروش اقساطی فرش ماشینی بصورت مستقیم از کارخانه
خرید اینترنتی امن

امروزه دغدغه خریداران در زمینه خرید فرش ماشینی با توجه به نوسانات ارزی بحث قیمت فرش می باشد که گاها امکان خرید را برای برخی از هموطنان سخت می نماید. بدین جهت برخی از فروشگاه های معتبر شهر فرش کاشان در ضمن فروش نقدی امکان فروش اقساط فرش ماشینی را نیز مهیا می نمایند تا خریداران بتوانند به راحتی به فرش دلخواه خود دست یابند. فروشگاه فرش کاشانک به عنوان یکی از فروشگاه اقساطی فرش ماشینی شناخته می شود که در راستای نیاز خریداران امکان فروش اقساطی فرش ماشینی بصورت مستقیم از کارخانه در نظر گرفته است که به منظور آشنایی با این شیوه خرید از این مجموعه مقاله در دست تهیه شده است که با مطالعه آن می توانید با آگاهی کامل به بحث خرید اقساط فرش ماشینی دست یابید. پس با ما در ادامه همراه باشید.

 

راهنمای فروش اقساطی فرش ماشینی کاشان

به منظور خرید اقساطی فرش های ماشینی که امروزه هم به صورت حضوری امکان تهیه آن وجود دارد و هم به شکل اینترنتی و نوع آنلاین آن بیشترین تقاضای خرید را دارا است، لازم است تا یک سری از مراحل را طی نمایید تا بتوانید از شرایط قسطی فروش فرش بهره مند شوید. اولین لازمه برای دریافت وام یا خرید قسطی به صورت آنلاین بحث دریافت اعتبار می باشد که خود شامل یک سری از مراحل است که در فروشگاه های فرش با طرف قرارداد ارائه دهنده وام برای خرید قسطی به شرح زیر می باشد:

دریافت اعتبار یعنی یک کد تخفیفی که به وسیله آن می توانید بدون ضامن و پیش پرداخت و تنها با ارائه سفته به خرید از فروشگاه های آنلاین به صورت اقساطی بپردازید. به منظور دریافت این کد تخفیفی یا همان اعتبار می توانید از طرف قرارداد فروشگاه به ثبت درخواست خود اقدام نمایید.

به منظور این کار لازم است تا در ابتدا به وب سایتی که به منظور ارائه این کار با فروشگاه قرار دارد از طریق خود سایت فروشگاه فرش مراجعه نمایید و سپس با وارد نمودن شماره موبایل و اطلاعات خود مراحل ثبت را انجام دهید. بعد از ثبت اطلاعات انتخاب میزان اعتبار و ماه ها باز پرداخت آن باید مشخص شود تا بتوان به ثبت درخواست نهایی پرداخت.

بعد از طی مراحل ثبت به مدت 48 ساعت کاری پس از ثبت نام منتظر تماس گروه کارشناسی باشید تا تایید اولیه انجام گردد. در این مرحله کارشناسان تصویر مدارک شما را خواهان هستند که شما تا مهلت تعیین شده وقت دارید آن را ارسال نمایید در صورت عدم توجه به این موضوع درخواست ثبت شما لغو می گردد.

بعد از دریافت تصاویر مدارک شما، اعتبار سنجی به مدت 72 ساعت کاری انجام می گردد و پس از تایید به واحد تامین اعتبار و ثبت نهایی ارسال می شود تا بحث امضای سفته ها و دریافت مدارک صورت گیرد.

باید به این موضوع نیز توجه داشته باشید که برای دریافت اعتبار خرید قسطی فرش یک سقف اعتباری بسته به طرف قرارداد فرشگاه وجود دارد که در مراکز مختلف این سقف متفاوت است.

بعد از طی این مراحل می توانید به پیگیری درخواست اعتبار خود بپردازید که طی تایید شدن بحث دریافت کد برای خرید قسطی صورت می گیرد. البته در صورت عدم تمایل و لغو درخواست باید قبل از ثبت نهایی درخواست را لغو نمایید در غیر این صورت شرایط لغو انجام نمی گردد.

بعد از دریافت اعتبار و تایید کد می توانید از فروش اقساطی فرش های ماشینی در فروشگاه های ارائه دهنده فرش به صورت اقساطی به خرید بپردازید و بعد از استفاده از کد تخفیف و کسر مبلغ به باز پرداخت اقساط تا مرحله نهایی اقدام نمایید.

 

فروش اینترنتی اقساطی فرش ماشینی

فروش اینترنتی اقساطی فرش ماشینی که یکی از شیوه های فروش اقساطی فرش ماشینی بصورت مستقیم از کارخانه است را می توانید با طی مراحل ذکر شده در بالا که امروزه به جهت رفع دغدغه هموطنان در فروشگاه های معتبر انجام شده است، طی نمایید و به راحتی و بدون دغدغه هزینه و قیمت به خرید فرش مورد نظر خود در دسته بندی های مختلف با تراکم های متفاوت دست یابید.

شما می توانید به فرش ماشینی شرایط فروش اقساطی شهر فرش در فروشگاه فرش کاشانک با انجام مراحل بالا دست یابید و با دریافت گارانتی محصول از جنبه کیفیت به این اطمینان برسید که این محصولات از درجه کیفی بالا برخوردار هستند که تنها به علت بحث دغدغه خریداران به صورت اقساطی به فروش می رسند. استفاده و بهره مند شدن از شیوه خرید قسطی از این مجموعه علاوه بر شکل آنلاین که یکی از کم هزینه ترین شیوه های خرید است و صرفه جویی در زمان را برعهده دارد به صورت حضوری نیز در این فروشگاه انجام می پذیرد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا