خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

آشنایی با مدل فرش ترک جدید

آشنایی با مدل فرش ترک جدید
خرید اینترنتی امن

در صنعت فرش ماشینی با انبوهی از محصولات روبه رو هستیم که یکی از جدیدترین آن ها که امروزه با تغییر سبک زندگی ها در دکوراسیون های منازل ایرانی بیشتر به چشم می خورد را می توان مدل فرش ترک جدید معرفی نمود که به دور از بحث کاربردی بودن آن به عنوان یک فرش زینتی برای تکمیل نمودن دکوراسیون نیز به کار می رود. در نظر داشتن این دو بعد برای خرید فرش ماشینی ترک از ضروریات است که باید در نظر داشته باشید که در بعد دوم بحث توجه به طرح و رنگ فرش نقش مهمی را دارد و علت آن تاثیر این موضوع بر انتخاب برای ایجاد هارمونی مناسب در دکوراسیون و تاثیر آن بر روی روحیه است که باید در نظر گرفته شود؛ بدین جهت بوده که مقاله در دست در باب آشنایی با مدل فرش ترک جدید مطرح شده است تا شما را در این زمینه یاری رساند.

 

فرش ماشینی ترک چیست؟

قطعا اولین موضوع قبل از معرفی فرش ترک جدید بحث شناخت و تعریف این سری از بافته هاست که خود می تواند شما را با این دسته بندی از فرش های ارائه شده در بازار آشنا نماید و بر اساس آن و کمی تامل به خرید بهترین فرش اقدام نمایید.

در باب معرفی این سری از محصولات می توان گفت مدرنتیه شدن سبک زندگی ها و همچنین بحث آپارتمان نشینی، انتخاب فرش را از نوع کلاسیک به سمت طرح و رنگ بندی های فرش مدرن و فانتزی کشاند که نوع فرش ترک یکی از دسته بندی های آن است. در ابتدا این فرش ترکیه ای از کشور ترکیه به ایران وارد شد و استقبال از آن بود که تولید کنندگان را وادار نمود تا این سری از محصولات را نیز در خط تولید خود قرار دهند به طوری که می توان گفت فرش ترک ایرانی توانسته در قیاس با نوع فرش های ترکیه ای وارد شده پیشتاز قرار گیرد و دلیل آن بحث تجربه ارائه انواع فرش ها در کشور ایران به ویژه شهر فرش کاشان است.

استقبال از فرش های ترکی را می توان به دلیل طراحی مدرن در عین حال ساده و رنگ بندی لایت آن ها که سبب معرفی این سری از محصولات به عنوان فرش لایت نیز می گردد، بیان نمود که در فرش طرح ترک کاشان این طراحی به صورت ویژه و خاص تر مورد تولید قرار می گیرد به طوری که توانسته پاسخگوی هر سلیقه ای قرار گیرد. در باب این طراحی خاص می توان استفاده از طرح های مختلف تلفیقی در این بافته ها را بیان کرد که در کنار دکوراتیو مدرن امکان استفاده برای دکوراسیون ها کلاسیک را با ایجاد یک تضاد پارادوکسی نیز به همراه دارد.

در باب تم رنگی این سری از محصولات نیز می توان تلفیق رنگ بندی ها را بیان نمود که علاوه بر رنگ های روشن شامل تناژ های رنگ تیره فرش نیز می شود و این خود علاقه افراد به رنگ ها تیره برای خرید فرش را نیز برطرف می سازد در صورتی که در فرش ترکی معمولا این تناژ رنگی تنها طیفی روشن دارد.

حال که با تعریف کلی از فرش ترک آشنا گشته اید می توانید با آگاهی از مدل های فرش جدید ترکیه ای تولید داخل بسته به سلیقه و دکوراسیون خود به خرید دست بزنید. البته باید به این موضوع نیز توجه نمایید که فرش ترک فرش مناسب برای خانه های کوچک است و با خرید آن می توانید خانه خود را بزرگ تر نشان دهید.

 

ویژگی های مدل فرش ترک جدید

همان طور که بالا به آن اشاره نموده ایم فرش ترک از نمونه فرش های مدرن به شمار می رود که امروزه بیشترین تقاضای خرید را داراست اما شناخت انواع فرش ترکی جدید در تراکم های مختلف از ویژگی هایی است که باید در باب تهیه فرش به آن توجه داشته باشید. معمولا در کارخانجات فرش بافی بسته به نظر تولید کننده این سری از بافته ها هم چون سایر فرش های ماشینی در تراکم های مختلف تولید می شود که در فروشگاه فرش کاشانک یکی از تولید کننده های شهر فرش کاشان این سری از محصولات به صورت فرش ترک گل برجسته 500 شانه و فرش ترک برجسته 440 شانه مورد تولید قرار می گیرند.

البته در نوع فرش ترک شهر فرش ارائه شده در فروشگاه فرش کاشانک که به صورت فرش ترک 500 شانه به بازار ارائه می گردند می توان دو دسته بندی مختلف را بیان کرد که با نوع جنس نخ خاب متفاوت متمایز می شوند، یکی از نوع فرش ترک 500 شانه آکریلیک گل برجسته و دیگری فرش ترک 500 شانه گل برجسته بافته شده با نخ آکریلیک و ترکیبی از فیلامنت است. در نوع فرش ترک 440 شانه گل برجسته نوع نخ خاب مصرفی از نوع فیلامنت تنها است.

البته باید در کنار این بحث به تراکم های متفاوت در این محصولات نیز توجه داشت تراکم فرش ترک 440 شانه برابر با 1600، فرش ترک 500 شانه آکریلیک با تراکم 2000 و نوع فرش ترک 500 شانه ای که با نخ ترکیبی بافت می شود تراکمی دارای 2400 دارد.

تعداد پالت رنگ بندی 8 رنگ و دستگاه فرش بافی شونهر و یا hcp از دیگر مشخصات و ویژگی های مدل فرش ترک جدید ارائه شده در شهر کاشان است که توسط فروشگاه فرش کاشانک به بازار عرضه می گردد.

 

معرفی مدل فرش ترک جدید

به منظور معرفی فرش طرح ترک ایرانی با مدل های جدید با ویژگی های ذکر شده در بالا به عنوان ویژگی فرش ترک کاشان می توان به نمونه محصولات زیر اشاره نمود که از سری بافته های فروشگاه فرش کاشانک است:

  • فرش طرح چوب ترک گل برجسته 440 شانه، فرش طرح ابر و باد ترک گل برجسته 500 شانه، فرش ترک طوسی گل برجسته 500 شانه از سری طرح های فرش ترک فانتزی مناسب برای دکوراتیو های مدرن است که جزو جدیدترین ها قرار دارد.
  • در برخی از طرح های بافت این محصولات از طرح های وینتیج استفاده می نمایند که منجر به ارائه نمونه فرش ترک وینتیج به بازار می گردد که امروزه بسیار پرطرفدار است که فرش کهنه نما ترک گل برجسته 500 شانه نمونه ای از این بافته هاست.
  • فرش مدرن سنتی 440 شانه گل برجسته ترک و فرش ترک 500 شانه اکریلیک گل برجسته طرح ترکمن از بافته های با طرح کلاسیک است که در عین مدرن بودن با طراحی کلاسیک و سنتی امکان استفاده برای سبک های سنتی را امکان پذیر می نماید.

 

خرید مدل فرش ترک جدید

برای خرید فرش ترک کاشان با طرح جدید، کیفیت بالا و قیمت مناسب می توانید از فروشگاه فرش کاشانک که به عنوان یک عرضه کننده مستقیم و بدون واسطه به فروش می پردازد به خرید مدل فرش ترک جدید اقدام نمایید. نحوه خرید برای هموطنان در این مجموعه علاوه بر شکل حضوری به صورت آنلاین نیز انجام می پذیرد تا هر خریدار به هر صورت که می تواند به این سری از محصولات دست یابد.

ارائه ضمانت کیفیت و تضمین قیمت از مزیت هایی است که برای فروش محصولات این مجموعه در نظر گرفته شده است. برای مشاهده بیشتر تنوعی از طرح و رنگ فرش ترک حتما از وب سایت اینترنتی فرش کاشانک دیدن نمایید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا