خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش ترک فرش مناسب برای خانه های کوچک

خرید فرش ترک برای خانه های کوچک
خرید اینترنتی امن

فرش ماشینی یکی از مهم ترین عناصر در دکوراسیون خانه محسوب می‌شود که می‌تواند زیبای خانه را تضمین کند. هیچ کالایی در دکوراسیون خانه به اندازه فرش ماشینی حائز اهمیت و تاثیر گذار نیست اگر می خواهید به اصل موضوع پی ببرید کافی است چشمان خود را بسته و فضای دکوراسیون خانه خود را بافت فرش ماشینی با طرح یا رنگ دیگر تصور کنید. رنگ فرش ماشینی تعیین‌کننده زمینه رنگی فضای خانه و دکوراسیون شماست. بدون فرش ماشینی نه تنها دکوراسیون منزلتان ناقص به نظر می رسد بلکه انتخاب فرش ماشینی و خرید فرش ماشینی هم نیاز به دقت و وسواس دارد و صرفاً خرید فرش ماشینی هدف صاحب خانه نخواهد بود، بلکه خرید اصولی فرش مد نظر قرار می‌گیرد.
دسته بندی و تنوع بی نظیر فرش های ماشینی به حدی است که دنیای فرش های ماشینی را تشکیل داده است.
با کوچک تر شدن خانه ها، هم به دنبال بهترین رنگ فرش برای خانه های کوچک با طرح مناسب هستند که در عین حال امروزی و زیبا باشد.
فرش های ترک با رنگبندی لایت روشن، یکی از نمونه های نوین خوب و لوکس این دنیا محسوب می‌شود که در سبک دکوراسیون مدرن جایگاه ویژه‌ای دارد و به دلیل داشتن رنگ مات روشن، فضای خانه ها را بزرگتر نشان می دهد.
در این مقاله در پی آن هستیم که چطور می‌توان به کمک فرش ترک فضای خانه را بزرگتر نشان داد؟ هرچند بزرگتر نشان دادن فضای خانه با انتخاب اصولی رنگ ها و طرح ها تنها به فرش ترک محدود نمی‌شود اما فرش های ترک، محصولاتی هستند با طیف رنگی روشن و بسیار تاثیرگذار در فضای دکوراسیون خانه.
اگر می خواهید فضای خانه تان شادتر بزرگ تر و دلباز تر نشان داده شود با مطالعه ادامه مقاله اطلاعات خود را در مورد فرش های ترک و بزرگتر نشان دادن خانه به کمک چنین فرش هایی بالا برده و  فرش های ترک را در سبد انتخابی خود قرار دهید.
مقاله مربوطه: فرش مناسب برای خانه های کوچک
فرش ترک فرش مناسب برای خانه های کوچک
هر فرشی فارغ از تمام ویژگی هایی که دارد بر اساس رنگ و طرح می تواند دسته بندی شود و دسته های مختلف با توجه به رنگ و طرحی که دارند قابل شناسایی هستند. فرش های ترک به سبب ظاهر متفاوت در رنگ و طرح تحت نام فرش های ترک شناخته می شود. این محصولات با انواع فرش های سنتی بسیار متفاوت هستند و برای بیننده زنده کننده معنا و مفهوم زیبایی و سرزندگی خواهند بود.
طراحان فرش های ترک ذهنی خلاق و باطراوت دارند و می توانند زیبایی بی نظیری را به جهت بکار بردن رنگ‌های با طراوت خلق کنند.
معمولاً صاحبخانه‌ ها فرش های تیره را برای کف فضای خانه انتخاب می‌کنند تا اگر آلودگی و لکه بر روی فرش ایجاد شد مجبور به شستشوی فرش در فاصله‌ های زمانی کوتاه نباشند، اما نه تنها فرش باید در فواصل منظم شسته شود بلکه تولید فرش های ماشینی ترک به گونه‌ای است که به هیچ عنوان لکه ها را بر روی رنگ روشن و نگاره های شاداب خود نشان نمی دهد و خریداران نباید به جهت نگرانی رنگ زمینه فرش ماشینی ترک از خرید آن منصرف شوند.
جنس الیافی که در تولید فرش های ترک به کار می رود متفاوت از فرش های معمولی است. این الیاف اصطلاحاً چرک تاب بوده و کثیفی و لکه ها را در خود می پوشانند. ویژگی دیگر الیافی که به کمک آن فرش های ترک بافته می شود این است که به راحتی تمیز می شوند.
فرش لایت روشن برای خانه های کوچک
ترفند های بزرگتر نشان دادن خانه
دکوراسیون فضا های کوچک خانه نیاز به ایده هایی دارند تا با کمترین هزینه بیشترین زیبایی را به خود جذب کنند. راه حل هایی که ساده ترین آن استفاده از رنگ های روشن و طرح های ساده و اصطلاحاً مینیمالیست است.
دیوار خانه خود را با رنگ های روشن بپوشانید و برای پوشاندن کف خانه از بین فرش های متنوع ترک انتخاب کنید. فرش های ماشینی ترک رنگ زمینه ای مانند استخوانی کرم سفید طوسی و غیره دارند که در کنار دیوارهای رنگ روشن فضای خانه را دلباز تر می کند.

- استفاده از شیشه و آینه در کنار فرش های ماشینی ترک
در چیدمان منزل شیشه و آینه به انعکاس نور در داخل خانه و بزرگ تر نشان دادن فضا کمک می‌کند. حال تصور کنید قرار گرفتن شیشه و آینه در کنار فرش های ترک طیف رنگی روشن را شامل می‌ شوند تا چه حد فضای خانه را بزرگ تر از حد واقعی و شاداب تر و دلباز تر نشان می دهد. اگر بتوانید در کنار فرش های ماشینی ترک، آینه و شیشه روشنایی چراغ ها را هم اصولی چیدمان کنید بی شک دکوراسیونی زیبا پدید خواهید آورد.
برای آن که از فضای خانه نهایت استفاده را ببریم چند ایده و ترفند ضروری به نظر می رسد اول آن که از مبلمان چند کاربردی استفاده کنیم و هنگام چیدمان مبلمان هیچ فضای خالی را از دست ندهیم برای خانه های کوچک مبلمان های ال شکل گزینه مناسبی هستند.
می توانید از از کمدچه های طرح های مدرن و یا سنتی به عنوان میز جلو مبلی کمک بگیرید این نوع میز ها علاوه بر آن که فضایی را برای نگهداری وسایل در اختیار می گذارند به عنوان میز کاربرد داشته و یکی از مهم ترین کالاهای تزیینی فضا به حساب می آید پس با یک تیر چند نشان زده اید .
استفاده از صندلی های زیر اپنی به جای میز و صندلی ناهار خوری مخصوص دکوراسیون های فضاهای کوچک است.
همچنین می توانید تلویزیون را بر روی دیوار نصب کنید تا فضای کمتری اشغال کند و هزینه و فضایی بابت میز تلویزیون پرداخت نکنید .
اگر فضاهای کوچک در گوشه و کنار خانه بدون استفاده مانده اند گلدان های پایه بلند و یا قفسه های باریک کتابخانه می توانند این فضاها را پر کنند.
طراحان دکوراسیون برای فضاهای کوچک از طرح‌های منحنی خصوصاً گرد استفاده می‌کنند چراکه زوایای بسته محیط را کوچکتر نشان می دهد بهتر است در انتخاب تمام عناصر دکوراسیون فضاهای کوچک حتی میز و قفسه ها و پنجره به عدم انتخاب زوایای تند و انتخاب زوایای هلالی و منحنی ها توجه کنیم.
استفاده از فرش گرد ترک در فضای مربعی شکل کوچک، بسیار ایده آل است
آنچه گفته شد مهم ترین نکاتی بود که باید در فضا های کوچک مد نظر قرار گیرد تا خانه بزرگتر از ابعاد واقعی به نمایش گذاشته شود ، برای بزرگ تر نشان دادن فضا های کوچک باید به سمت انتخاب فرش های ماشینی ترک حرکت کنیم و خرید از فروشگاه اینترنتی را از یاد نبریم.

خرید فرش ترک برای خانه های کوچک
فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک، خرید فرش ترک را به صورت حضوری و اینترنتی برای مشتریان عزیز فراهم کرده است مشتریان می توانند انواع طرح های فرش ترک جدید را با ضمانت نامه و گارانتی و با قیمت عمده و تولیدی از کارخانه خریداری کنند.
فرش های ترکیه ای ماشینی در طرح های گل دار، مدرنیته و ساده و کلاسیک به صورت ساده و یا گل برجسته تولید می شود.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا