خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

معرفی جدیدترین فرش های خشتی 1200 شانه

فرش خشتی 1200 شانه
خرید اینترنتی امن

یکی از انواع تقسیم بندی فرش های ماشینی بر اساس طرح فرش می باشد که به نوعی امکان انتخاب را برای خریداران با در نظر گرفتن رنج سلیقه ای آن ها به راحتی امکان پذیر می نماید. دسته بندی طرح های تولیدی که توانسته علاوه بر اصالت و پر فروش بودن مورد توجه بسیاری از هموطنان قرار گیرد را می توانید در کارخانجات فرش بافی معتبر شهر فرش کاشان مشاهده نمایید. یکی از طرح های اصیل و سنتی فرش های ایرانی که هم در نوع دستبافت مورد استفاده قرار می گرفته است و هم در نوع ماشینی را می توان فرش طرح خشتی معرفی نمود که گاها با نام فرش طرح قابی نیز آن را می شناسند.
علاقه زیاد به این طرح فرش که از قدمت بالایی نیز برخوردار است سبب گشته تا در نوع فرش های ماشینی با تنوعی از طرح و مدل های مختلفی این محصول روانه بازار گردد که فرش خشتی 1200 شانه یکی از این محصولات بوده که به عنوان فرش دستبافتگونه روانه بازار گشته است.
به منظور آشنایی با این مدل از فرش خشتی ماشینی در تراکم بافت فرش 1200 شانه تراکم 3600 می توانید در ادامه مقاله ما را همراهی نمایید تا با جدیدترین فرش های خشتی 1200 شانه تولیدی فروشگاه فرش کاشانک آشنا شوید.


فرش خشتی کاشان

به طبع نامگذاری فرش با طرح تولیدی بی دلیل نبوده و بر اساس نقش و نگاره های بافت بوده که یک فرش با نام طرحی مشخص معرفی می گردد. به طور مثال فرش خشتی کاشان را به سبب به کار گیری خشت به شکل مربع یا مستطیل و ... در تمامی سطح فرش بر روی یکدیگر بوده که با این نام معرفی می کرده اند و قرار گیری طرح های مجزا برگفته شده از طرح های طبیعت و ... در هر خشت بوده که فرش ماشینی خشتی کاشان را مورد توجه قرار داده است. اما باز هم در تولید فرش خشتی اصیل به کارگیری تغییرات به روز جامعه بوده که سبب شده تا انواع مختلفی از این طرح فرش شامل فرش خشتی بدون ترنج که در اصل نشات گرفته از همان نقوش اصلی فرش بوده به همراه فرش خشتی ترنج دار روانه بازار گردند، که در ادامه به طور مفصل به بیان آن می پردازیم.


فرش خشتی 1200 شانه

همان طور که می دانید نوع قالی های دستبافت دارای قیمت بالایی هستند اما ظرافت و زیبایی بی نظیر آن ها گاها به حدی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد که دل کندن از این محصولات را سخت می نماید. به همین جهت تولید کنندگان در تولید فرش های ماشینی از تراکم بافت بالا برای تولید استفاده می نماید تا نوع فرش ماشینی دستبافتگونه بتواند با قیمت مناسب تر به رفع نیاز خریداران بپردازد. تولید فرش خشتی 1200 شانه نیز به همین منظور در سری تولیدات فرش های کاشان و کارخانجات فرش بافی قرار گرفته است که در فروشگاه فرش کاشانک می توانید آن را مشاهده نمایید.


معرفی جدیدترین فرش های خشتی 1200 شانه

همان طور که در بالا اشاره نموده ایم فرش 1200 شانه طرح خشتی را می توانید در دو مدل فرش خشتی بدون ترنج و فرش خشتی ترنج کاشان که از جدیدترین طرح های بافت می باشد، مشاهده نمایید.
فرش خشتی بدون ترنج در اصل همان نقشه و نگاره های اصلی بافت محصول می باشد که کل فرش را با خشت هایی قرار گرفته بر روی هم پوشش داده است و در هر خشت معمولا طرحی مجزا قرار می گیرد این طرح فرش که جزء شلوغ ترین طرح ها می باشد را می توانید برای منازل بزرگ مورد استفاده قرار دهید.
اما فرش خشتی ترنج که با تلفیق طرح فرش ترنج دار با طرح خشتی تولید می گردد را می توان از به روز ترین محصولاتی معرفی نمود که توانسته سلیقه متقاضیان هر دوی این محصولات را پوشش دهد. طرح های نظیر فرش ماشینی 1200 شانه طرح خشتی شکارگاه، فرش صادراتی 1200 شانه گلبرجسته طرح خشتی ترنج دار و فرش 1200شانه گلبرجسته ترنج دار خشتی که به ترتیب تصویر آن را از چپ به راست مشاهده می نمایید را می توان از نمونه های فرش خشتی جدید معرفی نمود که توانسته مورد پسند بسیاری از افراد قرار گیرد.


خرید و قیمت فرش خشتی 1200 شانه

به منظور خرید فرش خشتی در انواع طرح های مختلف می توانید از فروشگاه فرش کاشانک دیدن نمایید و از سری محصولات به روز این مجموعه که با فروش مستقیم و بدون واسطه، قیمت فرش خشتی 1200 شانه را با قیمت تولیدی به خریداران عرضه می دارد، به صورت حضوری و یا حتی آنلاین به این محصولات دست یابید. در زمینه کیفیت نیز این فروشگاه با ارائه گارانتی محصولات خود را با تضمین به خریداران ارائه می نماید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا