خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش ماشینی 1200 شانه طرح خشتی شکارگاه

فرش ماشینی 1200 شانه طرح خشتی شکارگاه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه طرح خشتی شکارگاه فرش ماشینی 1200 شانه طرح خشتی شکارگاه فرش ماشینی 1200 شانه طرح خشتی شکارگاه فرش ماشینی 1200 شانه طرح خشتی شکارگاه

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
812017
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
8,250,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

یکی از فرش های ماشینی حال حاضر بازار فرش که از طرح های اصیل و پرطرفدار می باشد را می توان طرح فرش خشتی و طرح فرش شکارگاه بیان نمود که توسط طراحان فروشگاه فرش کاشانک به صورت فرش طرح تلفیقی این دسته از فرش را روانه بازار نموده اند. فرش ماشینی 1200 شانه طرح خشتی شکارگاه که با تراکم 3600 بافته می شود از فرش های تراکم بالا به شمار می رود که در کنار طرح های اصیل با ظرافت وصف ناپذیر مشابه با قالی های دستبافت بافته می شود. همین موضوع از دلالیی است که این محصول را به عنوان فرش دستباف گونه معرفی می نماید.
این طرح تلفیقی که به صورت قرار گیری طرح شکارگاه در ترنج و احاطه شدن ترنج با خشت ها می باشد را می توانید در ابعاد گوناگون با رنگ زمینه فرش سرمه ای خریداری نمایید. خرید فرش کاشان طرح خشتی شکارگاه ۱۲۰۰ شانه  از فروشگاه فرش کاشانک به صورت مستقیم و بدون واسطه مهیا می باشد.
به کار بردن الیاف صددرصد آکریلیک هیت ست شده به عنوان نخ خاب و الیاف پنبه برای نخ پود فرش را می توان از متریال بافت فرش با دستگاه فرش بافی به روز بیان نمود که سبب شده تا این محصول در رده بندی فرش های درجه یک قرار گیرد.
البته در باب کیفیت فرش های 1200شانه دستبافت گونه کاشان با دریافت گارانتی از سوی فروشگاه فرش کاشانک با خیالی آسوده می توانید به این محصولات دست یابید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش کاشان طرح خشتی شکارگاه ۱۲۰۰ شانه
برای خرید فرش کاشان طرح خشتی شکارگاه ۱۲۰۰ شانه از طرح های اصیل بافت فرش ایرانی می توانید به شکل مستقیم بسته به شرایط خود به تهیه این محصول اقدام نمایید. خرید حضوری و خرید آنلاین از شیوه هایی است که امکان دسترسی به این محصول را برای شما مهیا نموده است.

برگشت به بالا