خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

چند موضوع مهم در انتخاب فرش 1200 شانه

چند موضوع مهم در انتخاب فرش 1200 شانه
خرید اینترنتی امن

قطعا در میان انواع فرش های ماشینی بیشترین بحث امروزه بازار فرش و پیشنهاد خرید برای هموطنان مربوط به فرش کاشان 1200 شانه تراکم 3600 است که توانسته به سبب قیمت مناسب و ظرافت و زیبایی همسان با نوع قالی های دستباف باشد و منجر به افزایش تقاضای خرید این چنین محصولی گردد. اما در ضمن در نظر داشتن این مباحث برای خرید فرش 1200 شانه حتما باید به چند موضوع مهم در انتخاب فرش 1200 شانه نیز توجه داشته باشید تا بر اساس آن بتوانید به یک انتخاب آگاهانه و درست دست یابید. فلذا با ما همراه باشید تا بتوانید به مطالب جمع آوری شده توسط کارشناسان فروشگاه فرش کاشانک در این زمینه دست یافته و اطلاعات خود را ارتقا بخشید.

 

فرش ماشینی 1200 شانه

یکی از انواع بافته های ماشینی که با در هم تنیده شدن تعداد 1200 گره در یک متر مربع از عرض فرش و تعداد 3600 گره در طول فرش تشکیل می شود را به عنوان فرش 1200 شانه تراکم 3600 کاشان می شناسند. تعداد گره های بالای بافت این محصول که این فرش را جزو فرش های تراکم بالا قرار می دهد و امکان بافت طرح های شلوغ و پیچیده را نیز به راحتی در بر می گیرد یکی از زیبایی های این سری از فرش های ماشینی است که می تواند نظر بسیاری از خریداران را جلب نماید.

این سری از فرش ماشینی کاشان 1200 شانه را به سبب استقبال خریداران هم به صورت فرش 1200 ساده و هم به صورت فرش 1200 شانه گل برجسته تولید می نمایند که بسته به موضوعاتی که در ادامه بیان می شود در کنار بحث بودجه و سلیقه بوده که می توانید به انتخاب و خرید آن اقدام نمایید.

این سری از محصولات را که از لحاظ زیبایی و ظرافت همسان و مشابه با نوع قالی های دستباف است یکی از مناسب ترین گزینه های انتخابی برای فرش پذیرایی است که با توجه به مساحت منازل و در نظر گرفتن سبک و رنگ دکوراسیون باید انتخاب آن صورت گیرد. اما انتخاب این فرش ظریف نیز مستلزم توجه به چند موضوع مهمی است که قرار است در ادامه به بیان و بحث در باب آن پرداخته شود؛ پس با توجه به این امر حتما به ادامه مقاله توجه نموده و به مطالعه آن بپردازید.

 

3 موضوع مهم در انتخاب فرش 1200 شانه کاشان

همان طور که در مختصر توضیحات بالا نیز به آن اشاره شده است امروزه پیشنهاد برای خرید به سمت قالی 1200 شانه در بین سایر فرش های ماشینی است و آن هم به دلیل بحث ظرافت و زیبایی این محصولات به نوع دستباف است که سبب نام گیری این سری از تولیدات به عنوان فرش دستبافگونه گشته است. اما در انتخاب این سری از فرش های ماشینی برای خرید حتما به سه نکته بیان شده در زیر توجه نمایید تا بتوانید به انتخابی شایسته برای چندین سال دست یابید که هم بتواند به نوعی مطابق با مد باشد و هم از جوانب کیفی و مادی نیز برای شما مقرون به صرفه باشد.

1. قالی 1200 شانه با تراکم 3600 بافت می شود که تعداد شانه فرش بحث ظرافت و تعداد تراکم آن انسجام گره ای این محصولات را در پی دارد. درست است که زیبایی این فرش 1200 و انسجام آن می تواند این فرش را گزینه مناسبی برای خرید نماید اما همین تراکم گره ای بالا و ظرافت این محصول بوده که تنها می تواند این فرش را مناسب برای استفاده در مکان هایی نماید که از تردد کمی برخوردارند؛ زیرا بحث ظرافت فرش در اثر پاخور شدن شکل ظاهری خود را از دست می دهد که توجه به این موضوع می تواند برای انتخاب این فرش ماشینی 1200 شانه کاشان بسیار حائز اهمیت باشد.
با توجه به این موضوع می توان دریافت که این قالی 1200 شانه که به نوعی جزو فرش های لوکس قرار می گیرد مناسب منازلی است که یا وسعت بالایی دارند و قسمت پذیرایی از نشمین جداست یا منازلی که حتی با وسعت کوچک به سبب کم جمعیت بودن امکان تردد کمی بر روی فرش وجود دارد.
البته در کنار بحث شانه و تراکم باید به نوع بافت این محصولات نیز توجه داشته باشید. یعنی این نوع از فرش ماشینی به شکل ساده می باشد یا فرش گل برجسته که قطعا مدل فرش 1200 شانه گل برجسته نیز به سبب امکان تغییر شکل ظاهری بیشتر در مقابل با نوع ساده باید برای مکان هایی که قطعا میزان رفت و آمد در آن پایین است، انتخاب گردد. از باب طیف رنگ و طرح فرش نیز باید بر اساس طراحی دکوراسیون به انتخاب اقدام نمایید.

2. توجه به قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 نیز می تواند از دیگر موضوعاتی باشد که توجه آن برای انتخاب الزامی است. قطعا بافت این فرش پر تراکم که با نخ های گران قیمت و دستگاه های به روز بافته می شود خود از عللی است که قیمت بالایی را برای این محصولات به همراه دارد. البته نوع بافته فرش 1200 شانه گل برجسته نیز نسبت به نوع ساده قیمت بالاتری را دارد.
 قطعا با توجه به این که شما می توانید با در نظر گرفتن موضوع اول به انتخاب فرش 1200 شانه کاشان دست بزنید باید به بحث قیمت آن نیز توجه داشته باشید. بحث هزینه هایی که در خرید بر شما تحمیل می گردد به غیر از قیمت فرش نیز گاها منجر به پرداخت هزینه های زیادی برای شما می گردد که خود می تواند شما را برای خرید دچار تریدد نماید. به طور مثال قطعا اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به تعویض زود به زود فرش فکر می کنید و دوستدار خرید فرش به صورت سالانه با طرح های جدید و به روز هستید انتخاب این نوع از محصول گزینه مناسبی نخواهد بود زیرا هزینه های زیادی را در بر دارد.
البته اگر باز هم در خرید فرش 1200 شانه تراکم 3600 هشت رنگ مصمم هستید و هیچ مشکلی را در پرداخت هزینه ها ندارید، پیشنهاد می گردد به خرید از مراکز تولیدی فرش که امکان فروش مستقیم بدون حضور واسطه را به همراه دارند، برای خرید مراجعه نمایید زیرا در این صورت می توانید از بسیاری از هزینه های اضافی خرید کاسته و فرش دلخواه خود با قیمت درب کارخانه را تهیه نمایید.

3. در نظر گرفتن کیفیت و بحث گارانتی فرش نیز از دیگر المان هایی است که باید در انتخاب فرش 1200 شانه به آن توجه شود. قطعا بافته های با این تعداد گره باید از نوع نخ های درجه یک و بدون پرزی هم چون آکریلیک هیت ست شده که امکان تولید در دستگاه های بافندگی جدید را دارند، بافته شوند. کیفیت بالای این نخ ها که منجر به ارائه کیفیت بالای این محصولات می گردد را می توانید از فروشگاه های فرش معتبر به همراه گارانتی و ضمانت تهیه نمایید و با اطمینان کامل از خرید خود لذت ببرید.

 

خرید فرش کاشان 1200 شانه تراکم 3600

با در نظر گرفتن موضوعاتی که در بالا بیان شده است و از عوامل تاثیر گذار برای انتخاب و خرید است حال می توانید با اطمینان به انتخاب و خرید دست بزنید. اگر گزینه انتخابی شما خرید فرش کاشان 1200 شانه تراکم 3600 است می توانید از فروشگاه فرش کاشانک با دنیایی از تنوع طرح و رنگ با امکان خرید حضوری و آنلاین که کوتاه شدن دست دلالان را به همرا دارد به خرید این محصول اقدام نمایید.

البته در باب انتخاب طرح و رنگ مناسب دکوراسیون و این که بهتر است نوع فرش انتخابی به شکل فرش 1200 شانه ساده باشد یا فرش گل برجسته نیز می توانید از گروه مشاورین فروشگاه فرش کاشانک به صورت تماس تلفنی به شکل رایگان راهنمایی دریافت نمایید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا