خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600

قیمت فرش کاشان 1200 شانه تراکم 3600
خرید اینترنتی امن

تعیین قیمت فرش های ماشینی بر اساس ویزگی های مختلی صورت می گیرد که صنف و اتحادیه مربوطه بدان نظارت دارد. ادعای صحیح است که بگوییم فرش ماشینی یکی از این کالا هایی است که تعیین قیمت برای آن بسیار مهم است و قیمت یکی از موارد تعیین کننده خرید در بین مشتریان است. جنس مواد اولیه، زیبایی نقشه، میزان پیچیدگی نگاره ها، ابعاد و اندازه، محبوبیت و شهرت بافته و .... از ویژگی های تعیین کننده است. چون فرش ها جز کالا های مهم و اساسی منزل هستند و تقاضا برای آن ها بالاست ، یکی از موارد رقابتی در بین تولید کنندگان بر سر جذب سهم بازار تعیین قیمت مناسب و جذاب برای خرداران است و لازم است قیمت محصولات واضح و مشخص باشد تا امر مقایسه برای خریداران راحت تر شود.
همانطور که گفته شد، قیمت فرش های ماشینی به عوامل زیادی بستگی دارد و آنچه در این مبحث دیده شده است بررسی قیمت فرش 1200 شانه در تراکم 3600 است که به عنوان کالایی لوکس و محبوب مورد تقاضا واقع شده است. در این بین لازم است بدانیم شاخص ها و موارد معرفی شده به عنوان معیارهای تعیین قیمت فرش ماشینی کلی بوده و در رابطه با تمام فرش های ماشینی این موارد صادق هستند.

لیست قیمت فرش 1200 شانه
قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600
قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته

قیمت فرش 1200 شانه وینتیج
قیمت فرش 1200 شانه استوک و تخفیفی


عوامل موثر بر قیمت فرش ماشینی 1200 شانه
زمانی که قصد خرید فرش ار ماشینی را دارید به فروشگاه مراجعه کرده و قطعا قیمت را به عنوان یکی از معیارهای خرید تحت نظر قرار می دهید. چه بسا خریدارانی که تقاضای فرش قیمت مناسب از فروشنده داشته و چه بسا خریدارانی که فروشگاه های اینترنتی را به علت عرضه فرش بودن واسطه و ارزان قیمت بهترین مکان برای خرید معرفی می کنند. ممکن است به دلایلی از جمله حذف واسطه ها شما دو فرش یکسان به جهت رنگ و طرح و شانه و تراکم و ... را در دو فروشگاه ببینید و حتما خرید شما فرش ارزان قیمت تر خواهد بود. فروشگاه اینترنتی هم دقیقا همین کار را انجام می دهد با حذف واسطه ها و طبیعتا هزینه های سربار فرش های ماشینی را به قیمت مناسب عرضه می کند. اما مواردی هم وجود دارد که تفاوت ها در ویژگی های فرش مانند شانه و تراکم و ... واضح است و اینجاست که برای خریداران سوال مطرح می شود، فرش ماشینی بر اساس چه معیارهایی قیمت گذاری می شود؟
از جمله این معیارها می توان به جنس الیاف بکار رفته در فرش ماشینی، رچ شمار فرش، منطقه و محل بافته فرش ماشینی، برند تولید کننده فرش، به روز بودن فرش ماشینی، نوع نخ خاب فرش ماشینی، اصالت و زیبایی طرح و نقشه فرش ماشینی، ابعاد و سایز فرش ماشینی، کیفیت الیاف بکار رفته در فرش ماشینی، کیفیت دستگاه بافت و تناسب رنگ های بافته شده در فرش ماشینی اشاره کرد.
قیمت فرش های دستبافت را نمی توان به سادگی قیمت فرش های ماشینی تعیین کرد چراکه بار هنری آن بسیار بالا بوده و نمی توان بر هنر دست بانوان قیمت نهاد اما فرش های ماشینی به علت صنعتی بودن بر اساس معیارهای گفته شده قیمت گذاری می شوند.
برای بافت فرش های ماشینی تنها از الیاف مصنوعی تحت نام های نخ خاب، نخ تار و نخ پود استفاده می شود. عمدتا نخ های تار و پود از جنس پنبه، پلی استر و پلیپ روپلین هستند و تفاوت اصلی در نخ خاب است که از الیاف : الیاف آکریلیک هیت ست ، الیاف بی سی اف، الیاف پلی استر، الیاف اکریلیک و ... استفاده می شود. جنس الیاف بیشترین تأثیر را بر قیمت فرش دارد، به گونه ای که فرش های خاص مانند فرش هاب ابریشم گران ترین فرش ها هستند اما در بین فرش های معمولی الیاف اکریلیک و س پلی استر نسبتا قیمت بالا تری دارند و البته ناگفته نماند فرآیند هیت ست هم بر قیمت فرش می افزاید.
هرچه تعداد رنگ های بکار رفته در فرش بیشتر باشد ، فرش قیمت بالاتری دارد.  فرش های ماشینی 1200 شانه با تراکم 3600 در تنوع رنگی بی نظیر هستند اما هنر آن است که طراحان بتوانند این تنوع رنگی را به گونه ای ماهرانه و با ترکیبی زیبا در کنار یکدیگر قرار دهند. پس آنچه موجب ارزشمند تر شدن و گران تر شدن فرش های ماشینی می شود ، ترکیب رنگی بالا در عین هماهنگی و هم خوانی این رنگ ها در کنار یکدیگر است.
تعداد شانه و تراکم بالا تر افزایش قیمت را به همراه دارد، پس فرش های 1200 شانه در تراکم 3600 نسبت به فرش های کم شانه و کم تراکم قیمت بیشتر و نسبت به فرش های با شانه و تراکم بیشتر، قیمت کم تری دارند. اختلاف قیمت بر اساس شانه و تراکم به هیچ عنوان نشان از بهتر یا بدتر بودن فرش نیست بلکه انتخاب شانه و تراکم صرفا بر اساس مقایسه کاربرد فرش با فضایی است که قرار است فرش در آن پهن شود.  هرچند توجه به تراکم چندان موضوعیت ندارد اما در شانه های مشابه باید به تفاوت تراکم ها توجه کافی نمود.
اندازه فرش های ماشینی که رابطه مستقیمی با قیمت دارد، به روز بودن و پر بازده بودن دستگاه که رابطه مستقیمی با قیمت دارد و حتی نحوه خرید از دیگر موارد موثر بر قیمت فرش ماشینی هستند.
بهتر است برای خرید فرش به قیمت مناسب از روش هایی مانند خرید اینترنتی استفاده کنیم. فرش های ماشینی که در فروشگاه های اینترنتی عرضه می شوند خصوصا تحت برند های نامی و خوش سابقه در بهترین کیفیت و زیبا ترین طرح ها و نگاره ها به قیمت مناسب عرضه می شوند و همین موضوع دلیلی است بر انتخاب فروشگاه های اینترنتی به عنوان بهترین مکان خرید.
قیمت فرش کاشان 1200 شانه تراکم 3600 در فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک، به قیمت عمده و تولیدی است و شما می توانید این محصولات زیبا را به صورت اینترنتی و حضوری سفارش دهید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا