خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 700 شانه کاشان

فرش 700 شانه با کیفیت و ارزان بخرید
خرید اینترنتی امن

یکی از اجزای بسیار ضروری منزل فرش است که به عنوان وسایل لوکس و گران محسوب می شود و به همین دلیل خانواده ها همواره در صدد تهیه آن با کیفیت و قیمت مناسب هستند. در این مقاله قصد داریم شما را با محصولی برخوردار از این دو ویژگی مطلوب و مورد تقاضای تمامی مشتریان با عنوان فرش 700 شانه با کیفیت و ارزان بخرید را آشنا نماییم.

فرش 700 شانه کاشان

محصولات فرش کاشان در تنوع بالایی از تراکم گره و ظرافت بافت به جهت مرتفع سازی نیاز بازار صورت می پذیرد که می توان به واسطه آن انواع محصولات لوکس و ارزان قیمت را با کیفیت درجه یک تهیه نمود. اخیرا گسترش صنعت فرش بافی سبب تولید محصولات پر تراکم و با ظرافت شده است. در بین این محصولات فرش 700 شانه از تراکمی کمتر و ظرافت مناسبی برخوردار است که افراد با توجه به نیاز خود می توانند از آن بهره مند گردند.

فرش 700 شانه یعنی چه؟

در تعریف فرش 700 شانه تراکم 2550 این گونه می توان گفت که به کارگیری از تراکم گره 700 در یک متر از قسمت عرضی و 2550 گره در یک متر از قسمت طولی سبب نامیدن این محصول با این عنوان شده است. تراکم گره 700 تراکمی مناسب برای قسمت های پر تردد خانه و منازل پر جمعیت است که بدون نگرانی از دست رفتن کیفیت آن می توان به استفاده از آن در چنین قسمت هایی پرداخت. چرا که فرش ماشینی 700 شانه دارای ضخامت خاب بلندی است که پاخوری نرم و راحت را برای فرش ایجاد نموده و علاوه بر آن نسبت به تراکم های پایین تر از ظرافت نسبتا خوبی برخوردار است که افراد بنا به سلیقه خود نیز می توانند به عنوان فرش نشیمن و یا حتی با عنوان فرش 700 شانه دستباف گونه می توان برای پذیرایی مورد استفاده قرار داد.

تراکم پایین، کیفیت بالا و ظرافت مناسب فرش 700 شانه همه عواملی بوده بر استقبال فراوان از این محصول که سبب تولید آن در تنوع بالایی از تراکم، رنگ بندی و مدل های مختلف ساده و گل برجسته شده است. انواع فرش 700 شانه به لحاظ تراکم طولی را به ترتیب می توان از انواع تراکم های 2100، 2250، 2550، 2700 و 3000 برخوردار دانست که به ترتیب می توان به عنوان فرش 700 شانه ارزان قیمت معرفی نمود. به صورت کلی فرش 700 شانه از محصولات ارزان قیمت است که به همین علت بسیار پرطرفدار بوده و در تنوع بالایی از سبک و رنگ بندی نیز طراحی و تولید می گردد.

الیاف بافتی که در تولید فرش 700 شانه ارزان قیمت به کار می رود، بسته به شرکت تولید کننده در انواع اکریلیک هیت ست شده به عنوان بهترین الیاف مصنوعی بافت فرش مقاوم و انعطاف پذیر، الیاف پلی استر ابریشم گونه، الیاف پلی پروپیلن ضد رطوبت به ترتیب از قیمت بالا تا کمترین قیمت موجود است که افراد با شرایط مالی مختلف می توانند هر یک را خریداری نمایند. هم چنین اخیرا تولید کنندگان با به کارگیری از الیاف شکل پذیر هایبالک در کنار اکریلیک مدل جدیدی از این محصول را با نام فرش 700 شانه گل برجسته تولید می نمایند که از ظرافت و زیبایی طرح بسیار بیش تری نسبت به مدل های ساده برخوردار است.

خرید فرش 700 شانه کاشان

با مراجعه به فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک می توانید از انواع مدل ها، تراکم، سبک و رنگ بندی فرش ماشینی 700 شانه دیدن نموده و طبق سلیقه و دکوراسیون منزل خود به خریداری این محصول بپردازید. این فروشگاه معتبر ارائه دهنده انواع محصولات فرش کاشان در تراکم های مختلف به صورت مستقیم و بی واسطه است که امکان خرید فرش 700 شانه با قیمت درب کارخانه از این طریق برای متقاضیان فراهم شده است.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا