خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 700 شانه ارزان قیمت با تخفیف ویژه

فرش 700 شانه ارزان قیمت با تخفیف ویژه
خرید اینترنتی امن

فرش های 700 شانه با تراکم 2550؛ جز محصولاتی هستند که هم از قیمت مناسب ترین برخوردار می باشند و هم اینکه دوام و ماندگاری بالایی دارند. محصولات 700 شانه، به سه نوع فرش 700 شانه واقعی، تبدیلی و طرح 700 شانه تقسیم می شوند که از میان این سه نوع، بهترین آن، محصولات 700 شانه واقعی است.

اگر بخواهیم به تفاوت فرش 700 شانه واقعی با تبدیلی و طرح 700 شانه بپردازیم می توانیم به قیمت آن ها اشاره کنیم. قیمت فرش های 700 شانه واقعی بیشتر از تبدیلی و طرح 700 شانه است و همینطور دوام و زیبایی و ظرافت آن ها بیشتر است. به دلیل قیمت بالای این محصولات است که بسیاری از خریداران به سراغ محصولات بی کیفیت 700 شانه تبدیلی و یا طرح 700 شانه می روند.

چه فرش 700 شانه ای بخریم؟
محصولات 700 شانه واقعی، محصولاتی هستند که با تراکم طولی 2550 یا 2250 بافته می شود. فرش 700 شانه با تراکم 2550، یعنی محصولی که در یک متر از عرض آن ها تعداد 700 گره و در یک متر از طول آن ها 2550 گره و یا 2250 گره زده شده باشد. به دلیل تعداد بالای گره، انسجام بین ریشه ها بالاست و امکان نفوذ ذرات ریز و آلودگی بین ریشه ها وجود ندارد. در صورتی که در محصولات 700 شانه تبدیلی و طرح 700 شانه، به دلیل تراکم پایین، امکان نفوذ ذرات بین ریشه ها میسر است. ظرافت و زیبایی 700 شانه واقعی بالاتر است آن دو نوع است به گونه ای که می توان این محصولات را فرش 700 شانه دستبافتگونه نامید.

با این اوصاف بهتر است از خرید محصولات 700 شانه تبدیلی و طرح 700 شانه امتناع کنید و به سراغ فرش های 700 شانه با تراکم 2550 بروید. تراکم بالای این محصولات، تولید کننده را مجبور به استفاده از نخ نازک آکریلیک می کند در صورتی که 700 شانه تبدیلی و طرح 700 شانه را به دلیل تراکم پایین می توان با الیاف کلفت تر و کیفیت پایین پلی استر و پلی پروپیلن و الیاف مصنوعی بافت.

چگونه فرش 700 شانه واقعی باکیفیت عالی را با قیمت مناسب تر بخریم؟


فرش 700 شانه ارزان قیمت با تخفیف ویژه
گروه تولیدی فرش کاشانک، شاخه ای در وب سایت فرش کاشانک قرار داده است با عنوان فرش های تخفیفی ارزان. در این شاخه انواع محصولات ماشینی در شانه و تراکم های مختلف با قیمتی بسیار کمتر از بازار به فروش می رسد. کیفیت این فرش های ماشینی کاشان، در حد دیگر محصولات است و با ضمانت نامه و گارانتی ارائه می شود. دلیل این همه قیمت ارزان این محصولات چیست؟
برخی از فرش های جدید 700 شانه به دلیل زیبا بودن طرح و نگاره آن ها تقاضای بیشتری دارند و زودتر به فروش می رسند. فروش بالا در برخی از طرح ها سبب می شود که یک رنگ آن باقی بماند و برخی از سایزهای آن به فروش نرسد. گروه تولیدی فرش کاشانک، اقدام به فروش این طرح ها با تخفیف ویژه می کند و این طرح ها را جز فرش های تخفیفی قرار می دهد و بدین صورت بهترین فرصت برای خریداران است تا بتوانند این طرح های زیبا را با قیمت مناسب و کمتر از بازار خریداری کنند.
منظور از فرش تخفیف خورده ارزان این نیست که محصول مورد نظر، کیفیت لازمه را نداشته باشد. بلکه این محصولات با کیفیتی هم دریف محصولات دیگر به فروش می رسد.
فرش 700 شانه باقیمت مناسب و تخفیفی خیلی زود در گروه تولیدی فرش کاشانک به فروش می رسد به همین دلیل خریداران باید آگاه باشند که به محض نمایش عکس فرش 700 شانه ارزان در وب سایت فرش کاشانک، خیلی سریع نسبت به سفارش آن ها به صورت حضوری و یا اینترنتی اقدام کنند.

ویژگی های فرش 700 شانه دستباف گونه تراکم 2550 تخفیفی کاشان
- ظرافت بالای آن به دلیل تعداد 700 گره در یک متر از عرض آن است.
- انسجام و فشردگی آن به دلیل تعداد گره های 2550 در یک متر از طول آن هاست.
- نخ خاب آن الیاف صددرصد آکریلیک است.
- ابعاد آن محدود است و ممکن است برخی از ابعاد آن فروخته شده باشد.
- دارای شناسنامه پشت فرش است که اطلاعات کامل محصول روی آن حک شده است.
- طرح های آن کلاسیک و سنتی است و این فرش های تخفیف خورده 700 شانه طرح مدرن و فانتزی ندارد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا