خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

مدل های فرش گبه عشایری

خرید فرش گبه طرح عشایری
خرید اینترنتی امن

فرش گبه ماشینی یکی از انواع طرح های خاص فرش می باشد که از گذشته تا به اکنون اسم آن بر سر زبان ها قرار دارد و با شنیدن نام آن یاد طرح های اصیل ایرانی، سنتی و عشایری در ذهن ها نقش می بندد. فرش دستباف گبه عشایری با طرح های اصیل به جهت حفظ اصالت امروزه در نوع ماشینی نیز بافت می شوند تا علاوه بر ایجاد hمکان خرید هر قشر از جامعه از این طرح فرش متقاضیان طرح های اصیل بتوانند به مدل های فرش گبه عشایری متنوع دست یابند. برای خرید فرش گبه طرح عشایری می توانید از انواع مختلف فرش گبه کاشان با طرح های سنتی اصیل و ایرانی که اصالت ایرانی را برای منازل شما به همراه دارد را از فروشگاه فرش کاشانک یکی از برترین های مجموعه تولیدی و عرضه کننده فرش کاشان تهیه نمایید.
به منظور کسب اطلاعات بیشتر در باب این نمونه از محصولات با ما همراه باشید.

فرش ماشینی طرح گبه

یکی از انواع مدل های فرش ماشینی که به جهت تلفیق دکوارسیون مدرن و کلاسیک بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و استفاده از آن علاوه بر فرش آشپزخانه به عنوان فرش راهرو و راه پله نیز مناسب می باشد، فرش ماشینی طرح گبه است. در واقع می توان گبه فرش های ماشینی را همان گلیم معرفی نمود که از لحاظ تراکم بافت و نرمی و سفتی با یکدیگر متفاوت هستند. گبه نسبت به گلیم از تراکم بافت بالاتر و نرمی بیشتری برخوردار است که در سری محصولات تولیدی در فروشگاه فرش کاشانک این ویژگی ها در بافت این محصولات به شرح زیر است:
در بافت گبه معمولا از الیاف های مصنوعی نظیر پلی پروپیلن و یا پلی استر استفاده می شود که در فروشگاه فرش کاشانک به جهت ارتقای کیفیت محصولات در سری جدید گبه فرش های خود از الیاف های آکریلیک که از بهترین نوع متریال بافت فرش ماشینی می باشد، استفاده می نمایند. البته نوع الیاف آکریلیک هیت ست شده که از پرزدهی کمتر و مقاومت بیشتری برخوردار است.
در باب تعداد گره های بافت این محصولات تعداد شانه گبه فرش را می توانید با تعداد 500 و یا 420 گره با تراکم 960 یا 1500 یافت نمایید که در سری گبه فرش های آکریلیک با طرح های عشایری تولیدی فروشگاه فرش کاشانک این تراکم به صورت فرش 500 شانه تراکم 1500 روانه بازار می گردد.
تعداد رنگی بافت این محصولات که در طرح و نگاره های بافت آن از لحاظ زیبایی تاثیر گذار است را می توان برابر با تعداد 6 رنگ بیان نمود.
در کنار این سری از ویژگی ها و خصوصیات می توان یکی از اساسی ترین مشخصه های این فرش که از دغدغه های اصلی خرید گبه فرش برای خریداران است را بحث قیمت بیان نمود که در میان انواع فرش های ماشینی این محصولات دارای قیمتی ارزان تر هستند.
معمولا تم رنگ زمینه بافت این محصولات که برگرفته شده از نوع فرش گبه عشایری از نوع دستبافت است رنگ زمینه فرش لاکی است که در نوع ماشینی نیز سعی بر این شده تا از این رنگ زمینه در کنار رنگ بندی های دیگر استفاده نمایند.
برای آشنایی با مدل های فرش گبه جدید کلیک نمایید.

مدل های فرش گبه عشایری

حال که توانسته اید با سری ویژگی های گبه فرش ماشینی ارائه شده در فروشگاه فرش کاشانک به ویژه نوع گبه فرش عشایر آشنا گردید بهتر است با چندی از طرح های پر طرفدار این محصول که در نوع دستبافت خود بی نظیر می باشد و به شکل ماشینی نیز تولید گشته است، آشنا گردید:
گبه فرش قشقایی اکریلیک

گبه کاشان طرح خشتی کاج

فرش گبه طرح ترکمن

گبه فرش وینتیج کاشان

خرید فرش گبه طرح عشایری

به منظور خرید سری محصولات معرفی شده در بالا در دسته بندی گبه فرش های ماشینی که با طرح های فرش بافته شده و یا حتی خرید فرش گبه طرح عشایری بافته شده با ماشین آلات بافندگی ADR در ابعادی که برای تولید هر یک از این محصولات به کار برده شده است و در وب سایت اینترنتی فرش کاشانک به بیان آن پرداخته شده است را می توانید به صورت مستقیم و بدون واسطه به شکل حضوری و آنلاین با دریافت گارانتی کیفیت از این مجموعه تهیه نمایید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا