خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 1000 شانه 10 رنگ طرح حوض نقره

موجود نیست
فرش 1000 شانه 10 رنگ طرح حوض نقره
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 1000 شانه 10 رنگ طرح حوض نقره فرش 1000 شانه 10 رنگ طرح حوض نقره فرش 1000 شانه 10 رنگ طرح حوض نقره فرش 1000 شانه 10 رنگ طرح حوض نقره فرش 1000 شانه 10 رنگ طرح حوض نقره

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
10 رنگ
شانه :
1000
تراکم :
3000
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
61107
وضعيت موجودي:
موجود نیست
اندازه :
رنگبندی :
4,600,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش
محصولات پیشنهادی

از نمونه طرح های بافت فرش ماشینی که به علت تقاضای بالای خرید و استقبال توانسته عنوان پر فروش ترین طرح فرش ماشینی را به خود بگیرد به گونه ای که بافت آن در انواع تراکم فرش مورد استفاده قرار گیرد را می توان طرح فرش حوض نقره بیان نمود که در شرکت فرش کاشانک در شاخه فرش های 1000 شانه تزاکم 3000 تولید می گردد. فرش 1000 شانه 10 رنگ طرح حوض نقره با تم رنگ زمینه فرش فیلی در این فروشگاه عرضه می گردد.
فرش کاشان طرح حوض نقره را با این تراکم بافت می توانید در ابعاد استاندارد فرش تا سایز استاندارد قالیچه از فروشگاه فرش کاشانک بسته به مساحت مورد استفاده از این محصول مورد خریداری قرار دهید.
شانه و تراکم بیان شده در کنار ابعاد از ویژگی های این نوع فرش ماشینی بوده که سبب گشته تا از لحاظ قیمت این فرش نسبت به تراکم های پایین قیمت بالا و نسبت به تراکم بالای فرش دارای قیمت مناسبی باشد. البته نوع جنس نخ فرش ماشینی نیز از عوامل دخیل در قیمت و حتی کیفیت فرش می باشد که در این فروشگاه با بهترین و مرغوب ترین نوع نخ تولید می گردد. جنس نخ خاب آکریلیک که در فرایند گرما دهی به صورت هیت ست در می آیند و از دسته نخ های با دوام در برابر حرارات و گرما و بدون پرز است در کنار نخ پود پنبه را می توان از مشخصه های این فرش ها بیان نمود که نسبت به دیگر الیاف قیمت و کیفیت بالایی را برای این محصولات به همراه دارد.
در جهت تهیه یک چنین طرح پر فروشی با ویژگی های ذکر شده در دسته بندی فرش های دستبافت نما که از قیمت مناسبی و کیفیت بالایی برخوردار است می توانید از شرکت فرش کاشانک به خرید فرش طرح حوض نقره فیلی 1000 شانه تراکم 3000 کاشان به صورت مستقیم اقدام نمایید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش طرح حوض نقره فیلی 1000 شانه تراکم 3000 کاشان
فروشگاه فرش کاشانک با امکان خرید فرش طرح حوض نقره فیلی 1000 شانه تراکم 3000 کاشان به شکل مستقیم که به دو صورت خرید حضوری از کارخانه و خرید آنلاین از فروشگاه فرش امکان پذیر است امکان خرید را مهیا کرده است تا به راحتی خریداران در هر شرایط و هر نقطه از جهان بتوانند به خرید این محصولات دست یابند. در باب مزیت خرید از این فروشگاه ارائه تضمین کتبی در زمینه کیفیت را می توان بیان نمود که برای هر محصول خریداری شده در باب جلب اعتماد خریدارن ارائه می گردد.

برگشت به بالا