خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

لیست قیمت فرش ماشینی 12 متری

قیمت فرش ماشینی 12 متری کاشان
خرید اینترنتی امن

یکی از مواردی که در زمینه فرش ماشینی بسیار مورد توجه خریداران قرار می گیرد، قیمت فرش که اصولا در اولویت قرار دارد. یکی از متداول ترین سوالاتی که در این باب توسط مشتریان از خریداران پرسیده می شود، قیمت فرش ماشینی 12 متری کاشان است که در همین راستا لیست قیمت فرش ماشینی 12 متری را بر اساس شانه و تراکم و متراژ و جنس الیاف فرش در قالب مقاله ای ارائه داده ایم تا بدین واسطه متقاضیان بتوانند از قیمت مقطوع و اصولی این متراژ از محصول بهره مند گردند.

لیست قیمت فرش ماشینی 12 متری

یکی از رایج ترین متراژهایی که به ویژه در ایران بسیار مورد تقاضای خریداران فرش ماشینی است، فرش دوازده متری است. چرا که طبق عادت گذشته ایرانیان رسم به پوشاندن کل کف خانه با فرش دارند، برخلاف دکوراسیون های مدرن امروزی که تنها قسمت مرکزی دکوراسیون به عنوان وسیله ای زینتی فرش پهن می گردد. در ادامه می توانید با قیمت انواع فرش 12 متری در شانه تراکم های مختلف آشنا شوید، چرا که تعداد گره های به کار رفته در قسمت عرضی و طولی فرش یا همان شانه و تراکم، به عنوان یکی از مهم ترین فاکتورهای قیمت گذاری فرش در متراژهای مختلف محسوب می گردد. افزایش شانه تراکم با افزایش مقدار الیاف مصرفی و به همان میزان وزن فرش همراه می باشد که تمامی این عوامل و دیگر عواملی چون تعداد رنگ بندی، جنس الیاف فرش و برند در تعیین قیمت فرش بسیار موثر است. در ادامه به ترتیب از کم ترین قیمت تا بیش ترین قیمت فرش ماشینی 12 متری در رابطه با ویژگی ها و کاربرد و قیمت آن بیش تر بخوانید و بدانید.

قیمت فرش ماشینی 12 متری 500 شانه

از اولین تراکم های فرش ماشینی است که با استفاده ماشین آلات اولیه صنعت فرش بافی تولید و از تراکم پایینی برخوردار است. به همین علت می توان آن را از جمله ارزان ترین فرش های ماشینی نامید. چرا که تعداد پایین گره ها نیازمند مقدار کمتری از الیاف مصرفی است و بدین واسطه قیمت فرش 500 شانه 12 متری نیز بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. تراکم پایین و خاب بلند و نرم این محصول برای مکان های پر تردد و خانه های پر جمعیت بسیار مناسب است. امروزه با روی کار آمدن دستگاه های پیشرفته و تولید تراکم های بالا، افراد این فرش ارزان قیمت را اصولا برای مکان های عمومی و پر تردد مانند مساجد که مبلمان و صندلی نیز ندارند، مورد خریداری قرار می دهند.

قیمت فرش ماشینی 12 متری 700 شانه کاشان

یکی از پر فروش ترین تراکم های فرش ماشینی است که به همین علت در تنوع بالایی از تراکم، رنگ بندی و سایز و مدل تولید و ارائه گشته است. از همین رو می توان قیمت فرش ماشینی 12 متری 700 شانه را در مدل های مختلف، متفاوت اعلام نمود. اما به طور کلی می توان بیان داشت که قیمت مناسب و مقرون به صرفه این محصول نسبت به محصولات پر تراکم سبب فروش بالای آن شده است یا به نوعی قیمت فرش ماشینی 12 متری ۷۰۰ شانه به عنوان فرش نشیمن و اتاق خواب و در مدل های گل برجسته و دستبافگونه نیز برای فرش پذیرایی بسیار مناسب است. چرا که از لحاظ پاخور فرش به جهت برخورداری از تراکم پایین و خاب بلند برای مکان های پر تردد به کار گرفته می شود.

قیمت فرش ماشینی 12 متری 1000 شانه کاشان

با پیشرفته شدن صنعت فرش بافی و ورود ماشین آلات صنعتی پیشرفته به کارخانجات اولین محصولات دستبافگونه که به لحاظ ظرافت بافت و ریز نقشی بسیار شبیه به قالی های دستبافت است، تولید و ارائه گشت. به کارگیری از تراکم گره هزار در قسمت عرضی و سه هزار در قسمت طولی منجر به تولید فرش 1000 شانه تراکم 3000 دستبافگونه شد که اصولا از آن به عنوان فرش پذیرایی استفاده می شود و می توان قیمت فرش ماشینی 12 متری 1000 شانه در مقایسه با تراکم های پایین، گران تر و در مقایسه با تراکم های بالا مناسب تر عنوان نمود.

قیمت فرش ماشینی 12 متری 1200 شانه

یکی از پر فروش ترین تراکم های بالا در بین انواع فرش پر تراکم را می توان فرش ماشینی 1200 شانه معرفی نمود که به همین دلیل در دو نوع ساده و گل برجسته تولید و ارائه گشته است. قیمت فرش ماشینی 12 متری 1200 شانه تراکم 3600 در مقایسه با قیمت فرش 1200 شانه گل برجسته به جهت برخورداری از دو نوع الیاف بافت و نوع بافت متفاوت، بسیار مناسب تر است. اما زیبایی و جذابیت در مدل گل برجسته سبب نامیدن آن با عنوان فرش لوکس شده است. به کارگیری از این دو مدل تراکم فرش به عنوان فرش پذیرایی مجلل بسیار مطلوب خواهد بود. هم چنین قیمت فرش ماشینی 12 متری 1200 شانه در شهر فرش کاشان به عنوان اولین تولید کننده و ارائه دهنده با کیفیت ترین و زیباترین طرح های آن بسیار مناسب خریداران با توان مالی متوسط می باشد.

قیمت فرش ماشینی 12 متری 1500 شانه

این محصول به عنوان بالاترین شانه و تراکم فرش ماشینی به شمار می آید و به همین دلیل می توان از گران قیمت ترین فرش های ماشینی نامید، زیرا تراکم بالای گره به کار رفته در آن سبب افزایش میزان مصرف الیاف و قطعا قیمت آن شده است. هم چنین ظرافت بالا و مدل برجسته آن نیز یکی از عوامل افزایش قیمت آن نسبت به تراکم های پایین تر است. افرادی که قیمت فرش برایشان در اولویت نیست می توانند به انتخاب فرش 1500 شانه 12 متری بپردازند. چرا که ظرافت و زیبایی چشم نواز این محصول تنها برای مکان های لوکس و اشرافی مناسب است.

قیمت فرش ماشینی 12 متری کاشان

به منظور بهره مندی از به روزترین و بهترین قیمت فرش دوازده متری کاشان می توانید به وب سایت فروشگاه فرش کاشانک مراجعه نمایید. این فروشگاه آنلاین فرش ارائه دهنده متنوع ترین تراکم های فرش ماشینی در انواع متراژ استاندارد است که متقاضیان به واسطه آن می توانند از محصول مورد نظر و مورد پسند در عین کیفیت و قیمت مناسب برخوردار شوند. زیرا عرضه مستقیم محصولات فرش کاشان همراه با ضمانت نامه اصالت و سلامت کالا سبب شده تا مشتریان بتوانند خرید فرش 12 متری کاشان را با بهترین قیمت و کیفیت از طریق این وب سایت فروشگاهی داشته باشند.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا