خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش وینتیج و کهنه نما با طرح و مدل های جدید

فرش وینتیج جدید کاشان
خرید اینترنتی امن

اخیرا صنعت فرش با تحولات عظیمی مواجه شده که سبب ارائه تولیدات جدید به واسطه تولید کنندگان فرش ماشینی شده است. از جمله این محصولات می توان فرش وینتیج و کهنه نما با طرح و مدل های جدید را نام برد که بسیار مورد استقبال خریداران واقع گشته است. فرش وینتیج جدید کاشان موضوع مورد بحث امروز مقاله ماست که در ادامه می توانید اطلاعات خود را در رابطه با ویژگی های و کاربرد این محصول افزایش دهید.

فرش وینتیج و کهنه نما با طرح و مدل های جدید

همان طور که می دانید شهر فرش کاشان از گذشته های دور تاکنون در تولید فرش چه به صورت دستبافت و چه ماشینی از سابقه بسیاری برخوردار است که این مدت زمان زیاد فعالیت در این زمینه باعث شده تا به عنوان اولین شهر تولید کننده انواع مدل های جدید فرش در جهان شناخته شود، چرا که تولید کنندگان این شهر فرش با تجاربی که در زمینه تولید فرش ماشینی کسب کرده اند، توانسته اند به نوعی به تولید جدیدترین مدل های فرش ماشینی کهنه نما و وینتیج متناسب با دکوراسیون های مدرن امروزی بپردازند. با اهمیت یافتن صنعت مد در جهان افراد اکثرا به جدیدترین محصولات با طرح های خاص و زیبا روی آورده اند. از جمله این محصولات، فرش وینتیج است که تنوع بالایی از آن در کارخانجات فرش بافی در حال تولید است.

فرش وینتیج چیست؟

تولید فرش های ماشینی در حالت معمولی با استفاده از ماشین آلات به روز دنیا و بهترین الیاف بافت فرش هیت ست صورت می پذیرد که دارای رنگ بندی واقعی است. تولید فرش وینتیج ماشینی نیز با استفاده از همین مواد و متریال صورت می پذیرد اما در نهایت تولید کنندگان فرش را به روش دوا شور کردن به وسیله ماده شیمیایی به نام هیپوکلریت کلسیم یا پودر سفید گری، باعث می شوند تا الیاف فرش فلس و رنگ واقعی خود را از دست بدهد و به شکلی کهنه و قدیمی تبدیل گردد. این در صورتی است که در گذشته تولید فرش کهنه نما به روش های مختلفی مانند پهن کردن فرش زیر نور آفتاب و در مسیر رفت و آمد کوچه خیابان یا چوبک و خاکستر انجام می شد و به عنوان فرش عتیقه و قدیمی با قیمتی بالا به فروش می رسید. اما امروزه با روش های مدرن، سریع و راحتی که برای این امر ارائه شده، می توان فرش وینتیج کاشان با مناسب ترین قیمت را تهیه و خریداری و مورد استفاده در دکوراسیون های مدرنیته قرار داد. اما از انواع مدل های جدید فرش وینتیج که اخیرا به جهت به کارگیری در دکوراسیون های مدرن بسیار مورد استقبال و تقاضای خریداران قرار گرفته می توان به مدل های زیر اشاره داشت:

-    فرش وینتیج طوسی: از رنگ بندی های که اخیرا در دکوراسیون های مدرن امروزی به کار گرفته می شود، می توان به رنگ های خنثی مانند فرش رنگ طوسی اشاره نموده که قابلیت ست شدن با هر گونه رنگ بندی سرد و گرم را دارد و سبب ایجاد فضایی مدرن و فانتزی می گردد. به همین دلیل تولید کنندگان به تولید فرش طوسی وینتیج نیز پرداختند. به کارگیری از این رنگ بندی در تولید فرش ماشینی وینتیج سبب جذابیت و زیبایی دو چندان این محصول گشته که استفاده از آن در دکوراسیون نیز منجر مدرنیته شدن فضا می گردد. پیشنهاد می دهیم که اگر از فضایی کوچک در خانه خود برخوردار هستید، فرش رنگ طوسی را با رنگ بندی های روشن ست نمایید.

-    فرش وینتیج ترک: با استقبال از محصولات خارجی ترک، تولید کنندگان داخلی نیز به تولید محصولات مشابه حتی با کیفیت و زیبایی بیش تری پرداخته اند که در رقابت با آن می توان محصولات فرش کاشان از شاخه مدرن ترک را غیر قابل مقایسه با نمونه های خارجی از لحاظ کیفی و زیبایی طرح دانست. با تولید فرش ترک و استقبال از محصولات کهنه نما، تلفیق و ترکیبی از این دو محصول جذابیت چشمگیری را برای دکوراسیون های مدرن امروزی رقم زد که سبب استقبال بی نظیری از فرش ترک وینتیج شد.

خرید فرش وینتیج جدید کاشان
به منظور بهره مندی از محصولات اصل فرش کاشان در طرح ها و مدل های متنوع بهتر است به فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید، چرا که ارائه محصولات در این فروشگاه ها همراه با ضمانت نامه معتبر کالا و گارانتی ضمانت اصالت و سلامت فرش صورت می پذیرد. فروشگاه فرش کاشانک را می توان به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه های فرش ماشینی در بین دیگر مراکز خرید اینترنتی فرش معرفی نمود که با ارائه تنوع بالای محصولات فرش کاشان توانسته نیاز بسیاری از مراجعه کنندگان را تامین نماید. هم چنین این فروشگاه معتبر فرش با عرضه مستقیم محصولات توانسته امکان خرید فرش وینتیج جدید کاشان با قیمت کارخانه را برای متقاضیان چنین محصولات مدرنی فراهم آورد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا