خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

چند مدل فرش برای خانه های کوچک

فرش مناسب برای خانه های کوچک
خرید اینترنتی امن

بیشتر خانه ها این روزها کوچک هستند و ویلاها و خانه های بزرگ جای خود را به خانه های کوچک داده اند. انتخاب دکوراسیون خانه های کوچک کمی سخت تر است و باید به گونه ای باشد که فضا را بزرگتر نشان دهد.
انتخاب فرش مناسب برای خانه های کوچک از اهمیت بالایی برخوردار است به گونه ای که آپارتمان نشین ها قبل از خرید فرش ماشینی، سعی می کنند بهترین رنگ فرش و طرح را برای خانه های کوچکشان برگزینند تا فضای بسته، بازتر نشان داده شود.

بهترین رنگ فرش برای خانه های کوچک
اصولا رنگ های طیف روشن را برای دکوراسیون های کوچک و تنگ استفاده می کنند. رنگ خنثی از قبیل طوسی، نقره ای و فیلی و رنگ روشن از قبیل کرم، نسکافه ای، گلبهی فضای منزل را بازتر نشان می دهد. فرش رنگ روشن، آرامش را به فضا منتقل می کند و رنگ تیره در فضای کوچک، سبب به هم ریختگی ذهن و آشفتگی می شود.

چه فرشی خانه را بزرگ‌تر نشان می‌دهد؟
در کنار انتخاب رنگ مناسب، طرح فرش نیز باید به اصولی انتخاب شود. اصولا برای فضاهای کوچک از طرح های بدون ترنج استفاده می کنند. فرش های طرح ترنج دار (طرح هایی که در وسط قالی ترنج وجود دارد)، مناسب برای خانه های کوچک نیستند.اگر هم دوستار طرح ترنج دار هستید سعی کنید از طرح های ترنج دار ساده استفاده کنید و طرح های شلوغ را انتخاب نکنید.
فرش های طرح افشان، اسلیمی، طرح های ریز ماهی می توانند انتخاب خوبی برای پذیرایی و فضاهای کوچک باشند. طراحان قالی با توجه به درخواست بیشتر این طرح ها، ان ها را در متنوع ترین مدل ها ارائه می دهند.
اصولا طرح های ساده و مدرن برای دکوراسیون کوچک انتخاب مناسبی می باشد. فرش های ترک با رنگبندی لایت، فرش های وینتیج یا کهنه نما می توانند گزینه عالی برای فضاهای کوچک مدرنیته امروزی باشند.
فرش سنتی طرح خشتی نیز به دلیل نداشتن ترنج و طراحی خشت های زیبا در سراسر قالی، برای دکوراسیون های کوچک مناسب می باشد.
فرش لایت و روشن در دکوراسیون کوچک
چند مدل فرش برای خانه های کوچک
از آنجایی که در خانه های کوچک، قسمت پذیرایی و اتاق نشیمن یکی است بهتر است از فرش های با شانه و تراکم بالا مثل 1500 شانه استفاده نشود. هراندازه شانه و تراکم بالاتر رود، فرش سبک تر و ضخامت اش کمتر می شود و ظرافت و زیبایی آن بیشتر می شود. فرش های گل برجسته نیز انتخاب مناسبی برای فضاهای کوچک و پررفت و آمد نیستند.
فرش های 700 شانه با تراکم 2550 ساده که به صورت 8 رنگ و 10 رنگ تولید می شود بهترین فرش برای خانه های کوچک است. در ادامه به چند مدل از این محصولات اشاره می کنیم و برای دیدن بقیه طرح های آن ها، روی عکس کلیک کنید.
مدل جدید فرش زیبا برای خانه های کوچک

فرش های دایره ای شکل و بیضی نیز مناسب هستند. شما می توانید فرش دایره ای را در وسط پهن کنید و مبلمان را به دور آن بچینید. فرش های دراز و باریک، فضا را کوچک تر نشان می دهند.
فرش های وینتیج یا فرش های طرح کهنه، به دلیل داشتن ویژگی کهنگی و لایت و روشن، برای مکان های کوچک مدرنیته مناسب است. از طرفی طرح های فرش وینتیج، از سادگی و خلوتی برخوردار است.

راهنمای خرید فرش برای خانه های کوچک
شما می توانید طرح های زیبای فرش ماشینی کاشان را در مدل های کلاسیک و مدرن، از فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک به صورت حضوری و یا اینترنتی خریداری کنید.
اگر نمی دانید برای دکوراسیون کوچک خود چه طرح و رنگی را انتخاب کنید می توانید با مشاورین فرش کاشانک تماس گرفته و مشاوره قبل از خرید به صورت رایگان داشته باشید.
تمامی محصولات این مجوعه تولیدی از ضمانت نامه و گارانتی برخوردار است.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا