خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

راهنمای خرید فرش ارزان قیمت

فرش ارزان قیمت ماشینی
خرید اینترنتی امن

در گذشته فرش های ماشینی، ارزان قیمت بود و اگر کسی فرش لوکس و زیبا می خواست باید به سراغ قالی های دستباف می رفت. ولی امروزه با تولید انواع فرش های ماشینی دستبافتگونه، فرش های گرانقیمت بسیار زیبا و ظریفی در بازار هستند که چشم همگان را به خود جلب می کند.
اگر از یک خریداری سوال کنید که چه فرشی می خواهید؟ می گوید فرش ارزان مناسب قیمتی که کیفیت بالا و زیبایی طرح و نگاره داشته باشد. شاید از نظر خیلی از افراد خرید چنین محصولی محال باشد ولی با کمی سیاست و درایت می تواند خرید فرش ماشینی ارزان قیمت باکیفیت عالی را انجام داد.

راهنمای خرید فرش ارزان قیمت
خریدار نباید به دام خرید بی کیفیت بیافتد.  خرید محصولاتی که با الیاف پلی استر و یا پلی پروپیلن و الیاف آکریلیک هیت ست نشده همان به دام افتادن است. خریدار باید بداند که محصولی را خریداری کند که در بافت نخ خاب آن، الیاف صددرصد آکریلیک هیت ست شده به کار رفته باشد و نخ خاب آن محصول، 100درصد آکریلیک باشد.
مگر می شود فرشی خرید که هم ارزان قیمت باشد و هم آکریلیک 100 درصد باشد؟ بله شما با خرید مستقیم از کارخانه معتبر می توانید به بهترین فرش ماشینی با بهترین قیمت دسترسی پیدا کنید.
درست است که در خرید فرش ماشینی نباید کیفیت را قربانی قیمت کرد ولی شما می توانید با خرید مستقیم و بدون واسطه ار کارخانه به قیمت مناسب با کیفیت اعلی دسترسی پیدا کنید.
منظور از خرید مستقیم فرش ماشینی چیست؟ یعنی معامله ای که شما با تولید کننده در ارتباط هستید و جنس را به صورت مستقیم از کارخانه خریداری می کنید. وقتی شما به فروشگاهی می روید در واقع شما از واسطه گر و دلال خریداری کرده اید و این دلال خودش از کارخانه محصول را خریده و با اندکی سود، آن را به شما ارائه می دهد. ولی اگر شما کمی سیاست و درایت داشته باشید می توانید به صورت خرید فرش به صورت مستقیم از کارخانه را خریداری کنید.
اگر به دنبال فرش ارزان قیمت با کیفیت عالی هستید بهتر است خرید فرش های 700 شانه کاشان را خریداری کنید. این محصولات که بهترین آن ها با تراکم 2550 است کیفیت عالی دارد و ضخامت آن استاندارد است. این محصولات برای اتاق نشیمن و جاهای پررفت و آمد مناسب است و فرش 700 شانه گل برجسته آن برای پذیرایی مناسب است.
اگر در خرید به دنبال کم کردن هزینه ها هستید می توانید به صورت اینترنتی خریداری کنید. در خرید حضوری فرش، هزینه هایی بر شما تحمیل می شود که در خرید اینترنتی فرش این هزینه ها حذف می شوذ.

خرید فرش ارزان از فروشگاه اینترنتی فرش
گروه تولیدی فرش کاشانک، این افتخار را دارد که انواع فرش ماشینی کاشان را با کیفیت صادراتی و با قیمت مناسب تر از بازار ارائه می دهد چون این مجموعه هم در فروش اینترنتی فرش کاشان و هم در فروش حضوری، خودش با مشتری در ارتباط است و به نوعی فروش مستقیم را انجام می دهد و دست دلالان و واسطه گران را از چرخه فروش، حذف کرده است.
شما می توانید انواع فرش ماشینی کاشان به صورت سنتی و مدرن در شانه و تراکم های مختلف را از فروشگاه اینترنتی کاشانک به صورت حضوری و یا اینترنتی خریداری کنید. سیاست این مجموعه، قیمت پایین، افزایش فروش، تولید بالا و کیفیت اعلی است.
درست است که برخی از فرش های دستبافتگونه کاشان از جمله فرش 1500 شانه تراکم 4500، فرش 1200 شانه تراکم 3600، 1000 شانه تراکم 3000 از قیمت بالاتری برخوردار است ولی با خرید از این مجموعه شما می توانید به این فرش های ماشینی لوکس با قیمت کمتر از بازار دسترسی پیدا کنید.
فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک؛ دارای نماد اعتماد و نماد زرین پال است و این نماد ها سند محکمی است برای فروش های اینترنتی تا اگر مشتری ناراضی بود بتواند از طریق قانونی اقدام کند.
در ضمن این مجموعه، فروش فرش تخفیفی کاشان را به مناسبت های مختلف نیز انجام می دهد.
هر فرش ارزانی را نخرید
- محصولات پلی استر، پلی پروپیلن و آکریلیک هیت ست نشده، هم عمر کمتری دارند و هم پرزدهی بالایی. این محصولات از درخشانی و براقیت برخوردار نیستند.
- هراندازه شانه و تراکم یک قالی بالاتر باشد، به همان اندازه ظرافت، زیبایی و تراکم بین ریشه ها بیشتر می شود. فرش های 350 شانه، 500 شانه و طرح 700 شانه از کیفیت پایینی برخوردار است و زیبایی کمتر و قیمت پایین تری دارد.
- فرش های استوک و ته انباری، محصولاتی هستند که طرح های آن دیگر تولید نمی شود و این محصولات در انبار مانده و تولید کننده برای فروش این محصولات، آن ها را با قیمت ارزان تر به فروش می رساند.
- از فروشگاه های اینترنتی که خودشان تولید کننده نیستند خریداری نکنید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا