خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

خرید انواع فرش های دستبافگونه در طرح های زیبا

انواع فرش دستباف گونه کاشان
خرید اینترنتی امن

پیشرفته شدن صنایع نساجی و بافندگی تحول عظیمی را در صنعت فرش رقم زده که سبب تولید محصولات بسیار زیبایی شده است. تنوع بالای محصولات، زیبایی و ظرافت از تحولاتی است که اخیرا با گسترش یافتن صنایع فرش بافی در این حوزه رخ داده که موجب جذب خریداران به این محصولات شده است. افزایش میزان خرید انواع فرش های دستبافگونه در طرح های زیبا در بین خریداران فرش ماشینی سبب شده تا مقاله ای در رابطه با انواع فرش دستبافگونه کاشان ارائه دهیم تا بدین واسطه متقاضیان بتوانند این محصول را به طور کامل شناخته و با آگاهی کامل به انتخاب نوع اصل فرش ماشینی دستبافگونه و جهت مناسب ترین کارآیی برآیند.

انواع فرش دستبافگونه کاشان

همان طور که اشاره شد با ورود ماشین آلات روز دنیا به کارخانجات فرش بافی، تولید تراکم های بالا صورت می پذیرد که به علت برخورداری از ظرافت و زیبایی با عنوان فرش دستباف گونه نام گرفته است. ظاهر زیبای این گونه محصولات سبب جذب شمار زیادی از خریداران شده که بدین منظور تولید کنندگان متنوع ترین نوع از این محصولات پر تراکم را در طرح های بسیار زیبا و پر نقش و نگار تولید و به بازار عرضه داشته اند. شهر فرش کاشان با دارا بودن سابقه و تجربه زیاد در این زمینه توانسته به عنوان اولین تولید کننده فرش دستباف گونه شهر فرش نام گیرد.

فرش دستباف گونه چیست؟

تولید فرش ماشینی در تراکم های بالا سبب بروز ظرافت بالایی از این محصول شده که به دلیل برخورداری از ظرافت و زیبایی مشابه با محصولات دستبافت، بدین عنوان نام گرفته است. ظرافت بافت و ریز نقشی فرش های دستبافت گونه بسیار شبیه به قالی های دستبافت است که به دلیل تراکم بالا و الیاف بافت ظریف و نازک موجود در آن است. الیاف بافت اکریلیک هیت ست به کار رفته در این محصولات نیز که از لحاظ ویژگی های ظاهری بسیار شبیه به پشم طبیعی است نیز سبب ریز بافتی و شباهت آن به قالی دستباف گشته و به همین دلیل به عنوان فرش های ماشینی دستبافت گونه شناخته می شود. هم چنین نوع بافت این تراکم از فرش به گونه ای است که افراد با نگاه اولیه، این احساس به آن ها دست می دهد که گویی نقش فرش روی بومی سفید از کاغذ طراحی شده است و تراکم و فشردگی ریشه ها به صورتی زیاد است که می توان آن را مشابه با بوم نقاشی دانست. نیروی بافت ماشینی و به کار رفتن الیاف بافت مصنوعی در تولید این محصول سبب قیمت بسیار مناسب آن نسبت به قالی دستبافت شده که به همین دلیل طرفداران بسیار بیش تری پیدا کرده است.

فرش های دستباف گونه کاشان

فرش دستباف گونه کاشان به شاخه های مختلفی از تراکم های بالا تقسیم بندی می شود که هر یک از آن ها با توجه به خصوصیاتی که دارد، از قیمت و کارآیی مختلفی برخوردار است که خریداران با توجه به نیاز و مقدار بودجه خود می توانند آن را مورد خریداری قرار دهند. انواع فرش دستباف نما یا دستباف گونه به شرح زیر است:

فرش دستباف گونه Hcix2
: تراکم های بالا با استفاده از ماشین آلات پیشرفته که قابلیت تولید فرش با بیش ترین تراکم و کم ترین عیب و خطا را دارند تولید می گردد. فرش های ماشینی هزار شانه، 1200 و 1500 شانه از دسته تراکم های بالا است که به ترتیب از کم ترین تا بالاترین شانه و تراکم توسط کارخانجات فرش بافی تولید و ارائه گشته است. ظرافت بافت و ریز نقشی این محصولات بسیار شبیه به قالی های دستبافت بوده و از این رو با عنوان فرش دستبافگونه شناخته می شود. تراکم بالای بافت و مقدار زیاد الیاف به کار رفته در این محصولات سبب افزایش قیمت آن نسبت به تراکم های پایین تر شده ولی نسبت به قالی های دستبافت از قیمت بسیار مناسب تری برخوردار است که خریداران می توانند آن را به عنوان فرش پذیرایی منزل خود خریداری نمایند.

فرش دستباف گونهHcpx2
: از محصولات دستبافگونه با قیمت مناسب تر می توان به فرش ماشینی 700 شانه اشاره داشت که به دلیل برخورداری از تراکم کمتر و مقدار الیاف مصرفی کمتر از قیمت مناسب تری نیز برخوردار است. تولید این محصول با شانه 700 و تراکم های طولی متعددی صورت می پذیرد که بدین واسطه می توان آن را به لحاظ قیمت نیز متفاوت بیان نمود. تولید این محصول نیز با استفاده از مدل دیگری از دستگاه های بافنده پیشرفته ساخت شرکت وندویل بلژیک صورت می پذیرد که قابلیت تولید فرش دستبافگونه با استفاده از الیاف بافت اکریلیک هیت ست شده را دارا می باشد که به علت قیمت مناسب تر و کارآیی بیش تر برای مکان هایی چون فرش نشیمن، اتاق خواب و آشپزخانه از طرفداران بسیار بیش تری برخوردار است.

خرید انواع فرش های دستبافگونه در طرح های زیبا

به منظور مشاهده و خریداری تنوع بالای محصولات دستبافگونه شهر فرش کاشان می توانید از وب سایت فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک دیدن نمایید. این فروشگاه آنلاین فرش ارائه دهنده انواع تراکم های فرش ریز بافت و دستباف گونه می باشد که متقاضیان بدین واسطه می توانند محصول مورد پسند و مورد نیاز خود را برای مکان های مختلف تهیه و خریداری نمایند. خرید انواع فرش دستبافگونه زیبا با قیمت کارخانه در طرح های جدید و بسیار زیبا همراه با ضمانت نامه معتبر در این فروشگاه معتبر فرش امکان پذیر است.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا