خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

بهترین فرش ماشینی 1200 شانه چیست؟

بهترین فرش 1200 شانه
خرید اینترنتی امن

بازار فرش های ماشینی داغ داغ است. فرش هایی که اگر از برند های مناسب و فروشگاه های معتبر خریداری شوند بهترین کف پوش برای خانه هستند. در نظر صاحب خانه فرش های ماشینی در شانه و تراکم بالا بسیار جذاب هستند چراکه این بافته ها ظریف بوده و عموما در نقوش ریز و نگاره های پیچیده تولید می شوند. اما الزاما فرش های ماشینی با شانه و تراکم بالا بهترین نیستند، برای تعیین بهترین فرش های ماشینی باید موارد مختلفی از جمله کاربرد فضای خانه مورد بررسی قرار گیرد. برای داشتن بهترین فرش ماشینی گام به گام باید پیش رویم و در ادامه این مقاله پس از توضیح کوتاه و مختصر در رابطه با بهترین فرش های ماشینی به معرفی بهترین فرش ماشینی 1200 شانه اشاره می کنیم.

بهترین فرش های ماشینی
اگر از خریدارانی که قبل از ورود به بازار مطالعه داشته اند و با علم کافی وارد بازار شده اند در مورد بهترین برند فرش ماشینی سوال کنیم، بی شک خرید از برندهای کاشانی از جمله فرش کاشانک را مد نظر قرار داده اند. ناگفته نماند با وجود برند های معتبر و بی نظیر در کارخانه های کاشان، تعداد سوء استفاده گران از نام و اعتبار فرش های کاشان کم نیست. اما در هر حال بررسی ویژگی های فنی و ظاهری بافته ها نشان از توان بالای تولید کنندگان کاشانی دارد.
بهترین فرش های ماشینی را بر اساس دو دسته ویژگی کلی و جزئی می توان شناخت. ویژگی های کلی مانند اینکه فرش بافت غلط  زدگی، نقص فنی، ناهماهنگی در رنگ ها و نگاره ها و ... نداشته باشد که در مورد فرش با هر شانه و تراکم و هر دسته بندی قابل حصول است اما بهترین فرش ماشینی برای هر خانه متفاوت از خانه دیگر است و برای هر فضا متفاوت از فضای دیگر.
شانه و تراکم که یکی از مهم ترین دسته بندی ها را به خود اختصاص داده اند و بسیاری از ویژگی های انتخاب بهترین فرش ماشینی به دسته بندی فرش مربوط می شود. فرش های کم شانه در برابر فرش هایی که شانه و تراکم بالایی دارند کاربرد کاملا متفاوتی دارند. به یاد داشته باشید ویژگی و خصوصیات تعیین کننده با بالا رفتن شانه و تراکم به صورت از پیش تعیین شده تغییر می کنند بدین ترتیب که:
1- بالا رفتن شانه و تراکم به معنای بالا رفتن ظرافت و پایین آمدن ارتفاع نخ خاب است پس فرش های 1200 شانه بسیار ظریف و البته نازک با ضخامت کم هستند.
2- بافته هایی که شانه و تراکم بیشتری دارند از نظر زیبایی و ظرافت بافت بالا بوده و عموما نگاره های پر پیچ و خم و اصیل در فرش های 1200 شانه و 1500 شانه یافت می شوند.
3- کاربرد فرش های 1200 شانه برای مکان های کم رفت و آمد خانه از جمله پذیرایی و کاربرد فرش های 700 شانه برای مکان های پر رفت و آمد خانه از جمله جلوی درب های ورودی و ... می باشد.

بهترین فرش ماشینی 1200 شانه
- فرش های 1200 شانه که در تراکم های مختلفی وارد بازار می شوند، باید علاوه بر داشتن ویژگی های کلی از جمله عدم غلط بافی، عدم نخ در رفتگی، هماهنگی در رنگ ها و نگاره ها، نقوش مرتب، ابعاد صحیح و ... بر اساس کاربرد فضای خانه انتخاب شوند تا با وجود هماهنگی بین خصوصیات فرش 1200 شانه و نوع استفاده از ان طول عمر و دوام بالای بافته را شاهد باشیم.
- فرش های با تراکم 3600 را می توان بهترین های 1200 شانه دانست.
- قالی هزارودویست شانه درجه یک و عالی، در بافت نخ خاب اش فقط الیاف آکریلیک هیت ست شده به کار رفته است.
بهترین فرش های ماشینی 1200 شانه زمانی با دوام و طول عمر بالا خواهند بود که برای فضاهای پذیرایی انتخاب شوند. این فرش ها نمی توانند در برابر رفت و آمد، فشار ، سایش و مواد شوینده مقاومت زیادی از خود نشان دهند و بر خلاف فرش های 700 شانه که بیشتر جنبه مصرفی دارند ، به دلیل لوکس و زیبا بودن مورد توجه واقع می شوند.
بهترین فرش ماشینی 1200 شانه زمانی در خانه ما خوش می درخشد که طرح و رنگ فرش متناسب با معماری و دکوراسیون خانه انتخاب شود، برای خانه های کلاسیک و سنتی طرح هایی با همین نام وجود دارند و برای خانه هایی که سبک و سیاق مدرن و امروزی دارد فرش های کلاسیک در کنار فرش های فانتزی 1200 شانه موضوعیت دارند.
در مورد فرش های ماشینی با شانه و تراکم بالا می توان به شباهت بالایی که به فرش های دستبافت دارند اشاره کرد، فراموش نکنیم بهترین فرش های 1200 شانه و 1500 شانه را با نام فرش های شبه دستبافت یا دستبافت نما می شناسیم.


خرید بهترین فرش های ماشینی 1200 شانه
برای خرید بهترین فرش های ماشینی بهترین فروشگاه، فروشگاه های اینترنتی هستند و فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک یکی از معتبرترین فروشگاه هاست که بهترین فرش های ماشینی را از بعد کیفیت و زیبایی عرضه داشته است. هنگام انتخاب فرش ماشینی 1200 شانه از فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک اگر تناسب زیبایی و دکوراسیون و همچنین خصوصیات و کاربرد فضا را مد نظر قرار دهید، تضمین می نماییم خرید شما بهترین خرید بوده و حد بلایی از مطلوبیت را به ارمغان خواهد داشت.
فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک ارائه دهنده جدید ترین و باکیفیت ترین فرش های ماشینی در زیباترین طرح ها و نگاره ها می باشد.
قیمت بهترین فرش ماشینی 1200 شانه کمی بالاتر از دیگر محصولات است ولی گروه تولیدی فرش کاشانک، توانسته است با فروش مستقیم و بدون واسطه، از قیمت این محصولات دستبافتگونه بکاهد و به قیمتی زیر بازار به فروش برسانند.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا