خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

چیدمان فرش طوسی

ست فرش طوسی رنگ جدید
خرید اینترنتی امن

یکی از چالش های مهم در چیدمان خانه بحث ست نمودن چیدمان فرش در پذیرایی با اکسسوری های دیگر منازل هم چون پرده و مبلمان است که می تواند زیبایی خاصی را برای فضای منازل ایجاد نماید. امروزه یکی از رنگ های پر طرفدار که با توجه به مد و قرار گیری در تنالیته رنگی خنثی امکان انتخاب آن برای هر هارمونی رنگی را امکان پذیر می نماید رنگ طوسی است که امروزه در تولید فرش های ماشینی در شانه و تراکم مختلف از آن استفاده می نمایند. چیدمان فرش طوسی بحثی است که امروزه توانسته مورد توجه بسیاری از هموطنان برای دیزاین و طراحی داخلی منازل قرار گیرد که در این باب گروه مشاورین فروشگاه فرش کاشانک به ارائه دست نوشته با مضمون ست فرش طوسی رنگ جدید پرداخته است تا شما را در جهت انتخاب و خرید این رنگ فرش یاری نماید.

رنگ طوسی و خواص این رنگ از منظر روانشناسی
همان طور که در بالا به آن اشاره نموده ایم رنگ طوسی در محدود رنگ های خنثی قرار دارد و همین امر انتخاب این رنگ را برای ست نمودن با دیگر رنگ بندی های به آسانی امکان پذیر می نماید. این رنگ که از تنالیته رنگ روشن تا طیف رنگی تیره قرار دارد را می توانید در تولید فرش های ماشینی با رنگ بندی های فرش طوسی روشن با تم رنگی فرش نقره ای و رنگ طوسی تیره با رنگ بندی فرش دودی یا خاکستری و فیلی مشاهده نمایید.
از منظر روانشناسی این تم رنگی که علاقه مندان زیادی را به سمت خود جذب می نماید نمادی از اعتماد، آرامش و استقلال و عدم وابستگی است. روانشناسان در استفاده از این تم رنگی که از تنالیته های رنگی با حس حزن و اندوه است پیشنهاد استفاده از رنگ شاد و روشن را در کنار این تم رنگی می دهند. که این موضوع در بحث انتخاب فرش طوسی رنگ برای دیزاین منازل نیز تاثیر گذار است.
حال که به نوعی با انواع فرش طوسی رنگ و بحث روانشناسی این تم رنگی آشنا شده اید، لازم است تا در بحث چیدمان فرش طوسی در منازل با توجه به هارمونی های مناسب آن بپردازیم.

چیدمان فرش طوسی

اولین عامل در چیدمان فرش طوسی بحث سلیقه و نظر صاحب منزل است که باید مورد توجه قرار گیرد تا بر اساس روحیات شخص بتوان به چیدمانی ایده ال دست یافت. برخی از هموطنان به دنبال تنالیته فرش رنگ طوسی تیره و برخی دیگر به دنبال رنگ فرش طوسی روشن برای انتخاب هستند. یا حتی گاها در کنار رنگ فرش برخی به دنبال طرح های فرش طوسی کلاسیک و برخی دیگر فرش طوسی مدرن را برای دیزاین انتخاب می نمایند. اما در کنار این انتخاب ها اصول ارتباطی برای فرش طوسی در دکوراسیون وجود دارد که در ادامه به شرح آن پرداخته ایم.

مدل فرش طوسی
در زمینه انتخاب فرش طوسی ماشینی لازم است که بحث نوع طراحی دکوراتیو منازل را در ذهن داشته باشید تا بتوانید به بهترین مدل فرش طوسی در این زمنیه دست یابید. اگر نوع دکوارتیو منازل شما از نوع سنتی و کلاسیک است بهتر است از طرح فرش طوسی با طراحی کلاسیک یا همان طرح سنتی استفاده نمایید تا فضایی مرتبط را برای منازل ایجاد کنید. اما برخلاف آن اگر دکواسیون منازل شما از نوع مدنیته می باشد پیشنهاد خرید به سمت فرش طوسی ساده با طرح های مدرن است که زیبایی خاصی را برای شما به همراه دارد. همچنین بسته به نوع فضای مورد استفاده از فرش که انتخاب کف پوش برای پذیرایی است یا فرش طوسی اتاق خواب نیز می تواند در باب انتخاب فرش رنگ طوسی تاثیر گذار باشد. معمولا در فضا های اتاق خواب خرید طرح فرش مدرن صورت می گیرد که این موضوع نیز می تواند یکی از ارتباطات رنگ فرش با نوع فضا را مطرح نماید.
البته در زمینه انتخاب مدل یا همان طرح فرش طوسی توجه به ابعاد فرش نیز در این زمینه تاثیر دارد که می تواند در چیدمان دکوراتیو شما بسیار اثر گذار باشد. انتخاب ابعاد فرش با رعایت قانون حفظ فاصله 30 تا 50 سانتی لبه فرش تا دیوار را می توان یکی از نکات دیگری مطرح نمود که در چیدمان فرش طوسی برای نمایش طرح و نقوش فرش بسیار تاثیر دارد.
موضوع دیگری که در ست فرش طوسی رنگ جدید به عنوان یک ارتباط برای انتخاب فرش با دکوراسیون مطرح است نوع تناسب رنگی دکوراسیون در منازل نسبت با فرش است که می تواند به عنوان مهمترین امر در طراحی داخلی اثر گذار باشد. به همین جهت در ادامه به بیان این مطلب پرداخته ایم.

رنگ طوسی فرش با چه رنگ هایی هماهنگی دارد؟
- فرش طوسی و سفید
یکی از رنگ های مکمل رنگ طوسی را می توان رنگ سفید بیان نمود که تناژ خنثی را بر منزل حاکم می نماید. انتخاب رنگ مبل یا پرده با تم سفید با رنگ فرش طوسی کاشان می تواند زیباترین نوع تم رنگی را داشته باشد. البته باید احتمال زود چرک شدن این رنگ را نیز برای خرید مد نظر قرار دهید.
- فرش طوسی و زرد

از رنگ های شاد مورد استفاده با تم رنگ طوسی که به نوعی می تواند حس اندوه را از این رنگ خنثی به ویژه رنگ های تیره آن دور نماید را می توان رنگ زرد مطرح کرد که با انتخاب مبلمان با این رنگ یا حتی کوسن مبل و کناره های پرده می توان به زیبایی چشم گیر این نوع هارمونی دکوراتیو دست یافت. البته انتخاب فرش طوسی و قرمز و نارنجی نیز می تواند یک تم رنگی زیبا و شاد را در این زمینه برای مخاطبان ایجاد نماید.
- فرش طوسی و سبز
اگر در دیزاین منازل به دنبال فضایی رسمی هستید پیشنهاد انتخاب رنگ های سرد با تم رنگی سبز و آبی با ست فرش طوسی پیشنهاد می گردد.
البته نباید از این نکته نیز غافل شد که نه تنها به صورت یک رنگ برای مبلمان یا پرده بلکه به صورت ترکیب رنگی اما با رنگ غالب بیان شده در بالا می توان دیزاین منازل را با فرش طوسی جذاب نمود.
- فرش طوسی صورتی و فرش رنگ طوسی فیلی نیز از رنگ هایی است که در کنار طوسی هارمونی مناسبی را برای فضا ایجاد می نماید.


ست فرش طوسی رنگ جدید
اگر در پی ست فرش طوسی رنگ جدید برای منازل خود هستید پیشنهاد می گردد از تنالیته های مختلف این رنگ بندی فرش در فروشگاه فرش کاشانک دیدن نمایید و به انتخاب و خرید این تم رنگی با در نظر داشتن ارتباط های لازم برای ایجاد یک طراحی داخلی مناسب اقدام نمایید. امکان خرید از این مجموعه به صورت خرید مستقیم و بدون واسطه به شکل آنلاین و حضوری صورت می پذیرد که بسته به شرایط خریدار دسترسی به این محصولات به هر دو شیوه امکان پذیر است. حذف واسطه در این نحوه فروش سبب شده تا قیمت درب کارخانه فرش به خریداران ارائه گردد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا