خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش ماشینی با تراکم بالا

بهترین فرش با تراکم بالا
خرید اینترنتی امن

یکی از معیار هایی که در زمان خرید با آن مواجه می شوید بحث تراکم فرش است که بررسی آن علاوه بر تاثیر گذاری در قیمت در زمینه کیفیت فرش نیز اثر گذار است. تراکم فرش که در دو نوع تراکم عرضی فرش و تراکم طولی فرش در قالی قرار دارد در اصل ریشه ها و گره های تشکیل دهنده فرش است که در انتخاب فرش با دوام و زیبا تاثیر دارد. امروزه در میان انواع تراکم های عرضه شده در بازار فرش برای خرید بیشترین تقاضا به سمت خرید فرش ماشینی با تراکم بالا است که از لحاظ زیبایی و ظرافت حرف اول را نسبت به تراکم های پایین تر می زند. اما اگر در خرید فرش بیشتر از زیبایی بحث دوام و ضخامت فرش برای شما اهمیت دارد می توانید به خرید فرش های تراکم پایین اقدام نمایید.
همین موضوعی که ذکر شد یعنی بحث زیبایی یا دوام فرش را می توان یکی از المان های فرق فرش تراکم بالا و پایین بیان نمود که در زمینه خرید می تواند به شما کمک نماید.
اما موضوع دیگری که در این زمینه وجود دارد بحث بالاترین تراکم و شانه فرش ماشینی است که این سوال را در ذهن خریداران ایجاد می نماید که بهترین فرش با تراکم بالا کدام است که در همین جهت دست نوشته زیر توسط گروه مجرب مشاورین فرش کاشانک مهیا شده است تا شما را در این زمینه یاری نماید.

فرش ماشینی با تراکم بالا
یکی از موضوعاتی که در این زمینه وجود دارد این سوال است که فرش تراکم بالا بهتر است یا پایین که در باب پاسخ به آن نمی توان در میان تراکم های مختلف فرش پاسخ دقیقی را بیان نمود زیرا بحث خرید تراکم فرش با توجه به مکان مورد استفاده از آن صورت می گیرد.
به طور مثال در باب انتخاب فرش در مکان های با تردد بالا توصیه به سمت خرید فرش 700 شانه با تراکم 2550 است اما اگر در انتخاب فرش بحث لوکس بودن و زینت بخشیدن به منازل در اولویت قرار دارد توصیه می شود در میان انواع تراکم به خرید فرش تراکم بالا با در نظر گرفتن قیمت فرش تراکم بالا و بودجه خود اقدام نمایید.
حال که در باب این سوال نیز اطلاعاتی را کسب نموده اید نوبت به آن رسیده تا شما را با بالاترین تراکم فرش آشنا نماییم که به عنوان انواع تراکم بالای فرش در زیر از آن نام برده شده است.

انواع فرش با تراکم بالا
- فرش 1000 شانه: یکی از دسته فرش های ماشینی که تراکم بافت آن به صورت تعداد 1000 گره در راستای عرضی در یک متر مربع از فرش است و با تعداد 3000 گره در راستای طولی بافته می شوند، اشاره نمود که تعداد تراکم عرضی فرش که با نام شانه معرفی می گردد بحث ظرافت و تراکم که تعداد گره های طولی فرش است، بحث انسجام و دوام را در بردارد. این نمونه از مدل فرش تراکم بالا را می توانید در طرح و رنگ بندی های مختلف از فروشگاه فرش کاشانک مشاهده نمایید که در زیر عکس چندی از طرح های این محصول هم چون فرش 1000 شانه 10 رنگ طرح هالیدی، فرش ماشینی 1000 شانه طرح افشان یاشار و فرش ماشینی 1000 شانه طرح باغ ارم ارائه شده است.

- فرش 1200 شانه: بهترین تراکم طولی برای فرش با توجه به شانه تعیین می گردد که در فرش های ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 استفاده می گردد. انسجام بالا به علت تراکم بیشتر و ظرافت بالاتر به دلیل شانه بالای این محصولات از ویژگی هایی منحصربه فرد در فرش های تراکم بالا به ویژه این دسته است که در راستای نیاز خریداران به دو صورت فرش ساده و فرش 1200 شانه گل برجسته در اختیار هموطنان قرار می گیرد. یکی از ویژگی های فرش با تراکم بالا نقوش ظریف و پیچیده است که خود در زیبایی این محصولات اثر گذار است.
فرش 1200 شانه گل برجسته طرح رها، فرش 1200 شانه گل برجسته طرح ورساچه که در سمت چپ تصویر مشاهده می نمایید از نوع مدل فرش تراکم بالا به صورت برجسته می باشد و در سمت راست تصویر یک عکس از نمونه فرش های ساده 1200 شانه با طرح آذین را می توانید مشاهده نمایید.

- فرش 1500 شانه: یکی از تولیدات نوین بافت فرش ماشینی با تکنولوژی به روز که از بالاترین تراکم بافت فرش ماشینی به شمار می رود و تنها با نقوش ریز و پیچده به صورت برجسته بافته می شوند را می توان فرش های ماشینی 1500 شانه بیان نمود که در تصویر زیر چندی از مدل های فرش تراکم بالا ارائه شده در فروشگاه فرش کاشانک را می توانید مشاهده نمایید. این نوع از فرش تراکم بالا را به نوعی می توان در دسته فرش های لوکس قرار داد که استفاده از آن در قسمت های مجلل منازل می تواند زیبایی محصور کننده ای را به همراه داشته باشد.

البته همان طور که در قبل بیان شد توجه به این المان در کنار بحث زیبایی می تواند در باب قیمت و کیفیت فرش نیز تاثیر گذار باشد که البته در این زمینه نمی توان از نوع جنس نخ بافت و دیگر المان های تولیدی در این زمینه غافل شد.
معمولا تولیدی های معتبر فرش در شهر کاشان از جمله شرکت فرش کاشانک در زمینه ارائه بهترین فرش با تراکم بالا از بهترین جنس نخ شامل الیاف آکریلیک هیت ست شده استفاده می نماید که به سبب براقیت، درخشندگی و نازکی آن در تراکم بالا در کنار کیفیت بحث زیبایی بیشتر را به همراه دارد.

بهترین فرش با تراکم بالا

اگر در پی خرید بهترین فرش با تراکم بالا با متنوع ترین طرح و رنگ در بالاترین درجه کیفی هستید پیشنهاد خرید از فروشگاه فرش کاشانک را به خاطر داشته باشید. این مجموعه با ارائه بهترین تراکم فرش ماشینی در موقع خرید به خریداران با متنوع ترین طرح و رنگ به همراه ارائه ضمانت کیفی محصولات امکان خرید فرش کاشان با قیمت کارخانه را به شکل خرید حضوری و خرید آنلاین مهیا نموده است تا بدون حضور واسطه بتوان به فرش دستبافتگونه با قیمت مناسب دست یافت.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا