خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

مدل های فرش گل برجسته جدید کاشان

فرش گل برجسته جدید کاشان
خرید اینترنتی امن

امروزه صنعت فرش بافی با پیشرفت های عظیمی مواجه شده که بدین واسطه مدل های جدید از فرش توسط بافندگان رو شده است و مورد استقبال خریداران فرش ماشینی قرار گرفته است. نمونه ای از محصولات جدید فرش ماشینی، مدل های فرش گل برجسته جدید کاشان می باشد که بسیار جذاب و زیبا است. درباره ویژگی های و مشخصات، کاربرد و انواع فرش گل برجسته جدید کاشان در ادامه این مقاله بیش تر می توانید مطالعه نمایید.

مدل های فرش گل برجسته جدید کاشان

در ابتدای امر بهتر است با فرش ماشینی گل برجسته و نحوه تولید آن بیش تر آشنا شوید. تولید فرش ماشینی گل برجسته جدید برخلاف محصولات معمولی با استفاده از دو نوع الیاف بافت صورت می پذیرد که این دو الیاف در واکنش دهی به حرارت بالا متفاوت عمل نموده و سبب برجستگی نقاط مختلف فرش می گردد. بدین صورت که تولید کنندگان با به کارگیری از الیاف بافت هایباک در کنار الیاف اکریلیک و حرارت دهی به آن سبب فرورفتگی قسمت های هایبالک و برجستگی قسمت های اکرولیک فرش می گردد، چرا که الیاف بافت اکریلیک در برابر حرارت مقاوم بوده و از خود هیچ واکنشی نشان نداده و بالعکس الیاف بافت هایبالک از خاصیت انعطاف پذیری در برابر حرارت برخوردار است که از شکلی جمع شده و فرو رفته برخوردار می گردد. قسمت های هایبالک فرورفته سبب برجسته سازی قسمت های ثابت اکریلیک می گردد که بدین شکل نقش فرش برجسته می گردد و جلوه و زیبایی نقوش و طرح ها دو چندان می گردد.

از جدیدترین فرش های گل برجسته می توان به مواردی هم چون تراکم های مختلف مدل فرش گل برجسته جدید اشاره نمود که در ادامه چند نمونه از آن را با توجه به تراکم های مختلف نام برده ایم:

جدیدترین فرش گل برجسته 1500 شانه

فرش ماشینی 1500 شانه از بالاترین شانه تراکم فرش می باشد که به دلیل برخورداری از ظرافت بالا بسیار مناسب برجسته سازی نقوش است که به همین دلیل این محصول تنها در مدل نقش برجسته تولید و طراحی می گردد. از مدل های زیبای این تراکم از فرش ماشینی گل برجسته می توان به طرح هایی چون طرح فرش 1500 شانه یادگار گل برجسته، طرح رکسانا، افشان و نازنین اشاره داشت که بسیار مناسب دکوراسیون های اصیل ایرانی می باشد.

طرح فرش گل برجسته جدید 1200 شانه

تولید فرش 1200 شانه با تراکم 3600 به عنوان محصولی با ظرافت و زیبا در ریز نقش ترین طرح ها صورت می پذیرد که برجسته کردن نقوش آن بسیار جذاب تر و بهتر از نوع معمولی این تراکم از فرش شده و زیبایی محصول را چند برابر ساخته است. از طرح های جدید فرش گل برجسته 1200 شانه می توان به طرح فرش ورساچه متناسب با دکوراسیون های مدرن امروزی، طرح رها و ماهور نیز اشاره داشت که بسیار زیبا و اصیل می باشد و متناسب با دکوراسیون های کلاسیک است.

فرش های گل برجسته جدید 700 شانه

فرش ماشینی 700 شانه به عنوان پایین ترین تراکم فرش دستبافگونه از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد و به همین دلیل فروش بالایی را به خود اختصاص داده است. از همین رو مدل ها و تراکم و رنگ بندی های مختلفی از این محصول تولید و ارائه گشته که فرش 700 شانه گل برجسته را به عنوان جدیدترین مدل فرش هفتصد شانه می توان معرفی نمود. طرح فرش 700 شانه برجسته مایسا، روژا و انیسا از جدیدترین مدل های فرش گل برجسته 700 شانه است که به علت برخورداری از تراکم و الیاف مصرفی کمتر نسبت به تراکم های بالا، از قیمت مناسب تری نیز برخوردار است. استفاده از مدل فرش 700 شانه به عنوان فرش پذیرایی گزینه ای مناسب و بسیار کاربردی به جهت برخورداری از ظرافت و زیبایی خواهد بود که خریداران می توانند از آن بهره مند گردند.

خرید فرش گل برجسته جدید کاشان

به منظور بهره مندی از بهترین قیمت فرش گل برجسته جدید در تراکم های متعدد می توانید به فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک مراجعه نمایید. این فروشگاه به علت عرضه مستقیم و بی واسطه محصولات فرش کاشان از امکان فروش فرش گل برجسته با قیمت درب کارخانه برخوردار است. تولید فرش های گل برجسته با استفاده از دو نوع الیاف بافت سبب قیمت بالاتری آن نسبت به نوع معمولی فرش شده است و به همین دلیل پیشنهاد می دهیم این محصول را از فروشگاه معتبر تهیه و خریداری نمایید تا علاوه بر بهره مندی از قیمت مناسب، از کیفیت مطلوب محصولات گل برجسته فرش کاشان نیز بهره مند گردید. به منظور مشاهده عکس فرش جدید گل برجسته می توانید به وب سایت فروشگاه فرش کاشانک مراجعه نموده تا بدین واسطه بتوانید از محصول مورد پسند و متناسب با سبک و هارمونی لازم دکوراسیون منزل خود بهره مند گردید. این فروشگاه با بهره مندی از تنوع بالای محصولات گل برجسته توانسته در بین خریداران فرش ماشینی از جایگاه بسیار خوب و معتبری بهره مند گردد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا