خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

مدل فرش پذیرایی جدید

فرش برای اتاق پذیرایی
خرید اینترنتی امن

بهترین گزینه برای کف پوش پذیرایی خانه ما، فرش های ماشینی خصوصا فرش های ماشینی کاشان هستند که در سراسر دنیا به عنوان بهترین و محبوب ترین کف پوش شناخته می شود  از کلیدی ترین اجزا در هر دکوراسیون، فرش های ماشینی هستند و فارغ از طرح و رنگ و اندازه و ... که بر اساس سبک دکوراسیون  کاربرد فضای خانه انتخاب می شود، فرش های کاشان در هر دکوراسیونی خوش می درخشند.
انتخاب فرش مناسب پذیرایی که در این مقاله بدان پرداخته می شود، نیاز به اطلاعاتی دارد که هم جنبه های فنی  هم جنبه های ظاهری را در بر می گیرد. هر ساله مدل های زیبا و جدیدی وارد بازار می شود که تولید کنندگان قدرتمند کاشانی از جمله گروه تولیدی فرش کاشانک پدید آورنده حجم بالایی از خلاقیت در تولید بهترین ها و جدید ترین ها هستند. در خرید فرش برای پذیرایی، اولین آیتم انتخابی، طرح و رنگ زیبا است و همه به دنبال خرید فرش زیبا و لوکس برای پذیرایی هستند.

پرفروش ترین فرش برای اتاق پذیرایی
فرش های 1200 شانه بهترین گزینه برای پذیرایی است. ظرافت و زیبایی در تراکم بالا از خصوصیات این فرش های ماشینی است. انتخاب طرح و رنگ متناسب با فضا می تواند سبب زیبا ساختن دکوراسیون شود. این محصولات هم به صورت ساده تولید می شوند و هم گل برجسته.
فرش های زیبای 1200 شانه برای پذیرایی
فرش های 1000 شانه را هم می توان جز پرفروش ترین های پذیرایی دانست. محصولاتی که با تراکم 3000 بافته می شوند و ظرافت و زیبایی همانند فرش های 1200 شانه ماشینی را دارند. در بافت محصولات 1000 شانه و 1200 شانه از الیاف آکریلیک هیت ست شده استفاده می شود که درخشان و براق و بدون پرز هستند و مقاومت بالایی نیز دارند.
جدیدترین فرش های 1000 شانه برای پذیرایی
شما باید در انتخاب بهترین طرح و رنگ فرش برای پذیرایی دقت کنید:
- رنگبندی روشن و خنثی و طرح های افشان، خشتی و بدون ترنج برای پذیرایی ها کم نور و فضاهای تنگ مناسب است.
- رنگ های تیره را می توانید برای پذیرایی های بزرگتر و دلباز تر استفاده کنید.
- اگر به دنبال فرش زیبا با قیمت ارزان برای پذیرایی هستید می توانید از فرش های 700 شانه استفاده کنید.
- سعی کنید که پایه های مبل و دیگر وسایل منزل روی فرش پذیرایی قرار نگیرد چون ظرافت این محصولات بالاست و ممکن است به مرور زمان، جای این اجسام روی قالی بماند.
- اگر وسایل دکوراسیون در پذیرایی زیاد است می توانید از طرح های ساده تر مثل فرش طرح هالیدی در پذیرایی استفاده کنید.
- فرش های 1500 شانه جز فرش های نازک گرانقیمت هستند. بهتر است این قالی های ظریف و نازک در پذیرایی هایی که رفت و آمد کمتر دارد پهن شود.
- برای دکوراسیون های کلاسیک از فرش های سنتی و برای دکوراسیون های مدرن از فرش های وینتیج استفاده کنید.
فرش زیبا برای پذیرایی
نکات مهم در خرید بهترین مدل فرش پذیرایی
در هنگام خرید فرش ماشینی برای پذیرایی گزینه های زیادی پیش روی خریداران قرار گرفته است. معمولا خریداران با دیدن حجم زیادی از طرح ها و رنگ ها سردرگم شده و اگر از قبل فرش مناسب برای پذیرایی خود را انتخاب نکرده باشند، امکان خرید نا مناسب و غیرمطلوب بالا خواهد رفت. موارد زیادی به عنوان نکات مهم در امر خرید بهترین فرش برای پذیرایی بیان می شود و در ادامه به برخی از این نکات اشاره می شود. نکاتی که در صورت به کار بستن قطعا بهترین مدل فرش پذیرایی را برای خانه خود خواهید خرید. می دانیم بهترین فرش های ماشینی از کارخانه های شهر کاشان از جمله گروه تولیدی فرش کاشانک خارج می شود.
با مراجعه به فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک و رعایت نکاتی که درادامه بیان می شود، خریدی مطلوب را تجربه نمایید:

شانه و تراکم فرش:

برای قسمت هایی مانند پذیرایی که تردد و رفت و آمد کم است و البته زیبایی امر قابل توجهی به حساب می آید، باید بدانیم فرش های ماشینی با شانه و تراکم بالا گزینه مناسبی هستند. با بالا رفتن شانه  و تراکم زیبایی چند برابر شده و هرچه بر تعداد گره های طولی و عرضی یا همان شانه و تراکم افزوده شود، فرش ماشینی به لحاظ زیبایی و ظرافت به فرش های دستبافت شبیه تر می شود و اصلاحا فرش های 1200 شانه، 1500 شانه و 1600 شانه را فرش های شبه دستبافت یا دستبافت نما می نامند.

ضخامت فرش:
اگر فرش را در مکان پر ترددی پهن می کنیم باید شانه و تراکم پایین و به طبع ضخامت یا ارتفاع نخ خاب بالایی داشته باشد. ارتفاع نخ خاب بالا در فرش های اکریلیک هیت ست شده خاصیت ارتجاعی را حفظ کرده و موجب می شود در برابر رفت و آمد و فشار فرش ماندگاری خود را حفظ کند. این در حالی است که ضخامت پایین فرش زیبایی و ظرافت بیشتری به همراه دارد اما خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده و نمی تواند فشار زیادی را تحمل کند.
مدل فرش پذیرایی جدید، در شانه و تراکم بالا تولید می شود و به صورت فرش های دستبافتگونه ارائه می شود. فرش های 1000 شانه و فرش های 1200 شانه با تراکم 3600، می تواند بهترین گزینه برای پذیرایی منازل شما باشد.

رنگ بندی فرش:
فرش ماشینی مناسب برای پذیرایی باید بتواند از ترکیب رنگی عالی و هماهنگ با سایر اجزا دکوراسیون بهره مند شود. داشتن تنوع بالا در متن فرش که با یکدیگر بسیار هماهنگ هستند، رنگ بندی بی نظیری به فرش می دهد. طراحان گروه تولیدی فرش کاشانک زیبای ترین ترکیب رنگ ها را در کنار یکدیگر قرار داده و توانسته اند طرح ها و رنگ های بسیاری را برای پوشش تمامی سلیقه ها و سبک های دکوراسیون پدید آورند.

طرح فرش و مدل فرش:
بسیار دیده ایم که در تبلیغات از کلمه تخفیف ویژه و یا فروش به قیمت کارخانه استفاده می شود. در نظر گرفتن چنین تخفیف هایی دلایل مختلفی دارد از جمله روی کار آمدن طرح ها و مدل های جدید و تمایل تولید کننده به فروش تمامی طرح های قبلی. از این رو طرح های قبل را به قیمت ارزان تر عرضه می کنند. این موضوع نشان می دهد انتخاب طرح و مدل تا چه حد مهم است و باید مورد توجه قرار گیرد. انتخاب طرح و مدل فرش علاوه بر هماهنگ بودن با کاربرد فضا و سایر اجزاء دکوراسیون باید با مد روز هم منطبق باشد.
در پذیرایی هایی که مرکزیت وجود ندارد بهتر است از فرش های بدون ترنج استفاده شود.
 
جنس نخ فرش:
برای هر قسمتی از خانه باید فرش با بهترین کیفیت انتخاب شود. فرش ها در انواع مختلف عادی یا روزمره، گل برجسته، گل ابریشم و ... تولید می شوند که همگی بسته به فضایی که قرار است در آن پهن شوند، خوب یا بد خواهند بود. فرش های روزمره اگر از جنس الیاف اکریلیک هیت ست باشند، بیشترین زیبایی را خواهد داشت و بهترین گزینه برای پذیرایی فرش های اکریلیک هیت ست هستند که از فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک خریداری می شود.

ابعاد فرش:
فرش پذیرایی نباید تمامی فضا را بپوشاند. بهتر است این فرش به گونه ای انتخاب شود که وجود اندکی فاضله بین لبه فرش و دیوار زیبایی را به رخ بکشد. در انتخاب ابعاد فرش دقت کنید تا فرش در اندازه ای خریداری نشود که زیر پایه های مبلمان، گلدان و سایر اجسام قرار گیرد و همچنین زیبایی دکوراسیون در حد بالایی حفظ شود.
بهترین مدل فرش پذیرایی جدید را از فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک بخواهید.
این فروشگاه اینترنتی، تمامی محصولات خود را به صورت حضوری و اینترنتی با قیمت عمده از کارخانه به فروش می رساند و تمامی فرش های لوکس ماشینی با ضمانت نامه و گارانتی به فروش می رسد.

فرش برای پذیرایی کوچک

این روزها یا پذیرایی ها بسیار کوچک اند یا اینکه قسمت اتاق نشمین با اتاق پذیرایی یکی است. در چنین مواردی بهتر است از رنگ های خیلی روشن مثل کرم استفاده نشود و از فرش نسکافه ای، فیلی، نقره ای استفاده شود و یا اینکه اگر به دنبال رنگ تیره برای این مکان ها هستید بهتر است فرش رنگ سرمه ای طرح افشان را انتخاب کنید و یا اینکه رنگ تیره ای انتخاب کنید که گل های روشن بسیار در طرح آن موجود باشد.
بهتر است در مکان های کوچک، ابعاد فرش را کوچکتر از فضا انتخاب کنید تا کمی بین لبه فرش تا دیوار فاصله باشد. این کار سبب خطای دید و بزرگتر جلوه دادن آن مکان می شود.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا