خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

راهنمای فرش اتاق کودک

راهنمای خرید فرش کودک

فرش اتاق کودک موضوع مورد توجه این مقاله است. اتاق کودک ما نیاز به کف پوشی متفاوت از سایر کف پوش هایی دارد که برای فضاهای مختلف خانه خریداری می کنیم. فرش کودک به یکی از دغدغه های مهم پدران و مادران آگاه تبدیل شده است اما باید بگوییم جای نگرانی نیست اگر شما  به عنوان خریدار فرش اتاق کودک بدانید دقیقا برای خرید محصول با کدام ویژگی وارد بازار می شوید و از آنچه اتاق کودک شما نیاز دارد آگاه باشید به راحتی خواهید توانست فرش مناسبی برای اتاق کودک خود تهیه کنید. همواره استرس و نگرانی در مورد کودکان از سوی والدین وجود داشته است و احساس مسئولیت والدین در رابطه با کودکان نگرانی را دو چندان می کند . در این مقاله بر آن شدیم تا با بیان موضوعاتی پیرامون آشنایی با ویژگی های فرش اتاق کودک اطلاعات مهمی در رابطه با خرید این محصول به والدین خصوصا والدینی که در انتظار تولد اولین فرزند خود هستند، ارائه دهیم.

راهنمای فرش اتاق کودک
فرش اتاق کودک ویژگی های خاصی دارد از جمله آنکه باید از نظر طرح و رنگ، ابعاد، جنس بافته و ... متناسب با شرایط کودک ما باشد. طرح های فرش فرش کودکانه به حدی جذاب است که گویی طراحان در همزاد پنداری کامل با کودکان طراح هایی ارائه داده اند. حتی گاها بزرگسالان هم جذب فرش های اتاق کودک جدید شده و از دیدن این همه زیبایی شگفت زده می شوند.
خریداران فرش کودک والدینی هستند که برای تکمیل دکوراسیون اتاق کودکان خود وارد بازار می شوند پس می توان خریداران فرش اتاق کودک را مشتریانی خاص نامید که نیازمند آشنایی با ویژگی های فرش کودک هستند تا بتوانند فرش مورد علاقه و مناسب را برای کودک خود تهیه کنند. فرش ها کالاهایی با دوام هستند که در صورت عدم آسیب های غیر منتظره تا سالیان سال مورد استفاده هستند از این رو هنگام خرید فرش اتاق کودک باید به دوران نوجوان کودک هم فکر کرد و فرشی خرید که تا چندین سال مورد استفاده صحیح قرار گیرد.
با این توضیحات به سراغ بیان ویژگی های فرش اتاق کودک رفته و مطالبی را در رابطه با اینکه چه فرشی مناسب اتاق فرزند ما هستند ، ارائه می دهیم. امید است پس از مطالعه این مقاله خریداران بتوانند در انتخاب بهتر کوشا باشند.

دلایلی وجود دارد مبنی بر اینکه فرش اتاق کودک تفاوت هایی دارد که باید انتخاب این کف پوش را به محصولات دسته فرش اتاق کودک هر گروه تولیدی محدود کنیم . دلایلی که در ادامه می اوریم ، تنها تعدادی از مهم ترین دلایل هستند.
- طرح و نقشه فرش کودک:
فرش نوزاد باید در رنگ ها و طرح های شاد و کودکانه باشد. طرح های شاد و رنگارنگ، نقشه هایی که برگرفته از شخصیت های کارتونی هستند، نگاره های درشت و تک از جمله طرح هایی هستند که بر روی فرش های عروسکی مناسب اتاق کودک دیده می شود. کاملا مشخص است که چرا باید برای اتاق کودک از رنگ های شاد و روشن استفاده کنیم. رنگ هایی که به خوبی می توانند بر روح و روان فرزندان تأثیر گذار باشند. پس باید با دقت انتخاب شوند. رنگ های روشن مانند زرد و قرمز در بین کودکان دختر و رنگ هایی مانند سبز و آبی در بین کودکان پسر جذابیت دارد و دکوراسیون اتاق کودک را کاملا تحت تأثیر قرار می دهد. طرح های دخترانه و پسرانه متفاوت است البته برخی از طرح های کارتونی میان فرزند دختر و پسر، مشترک است از قبیل فرش کودک طرح میمون های بازیگوش. برخی از طرح های کارتونی، فرش کودک دخترانه است و نباید در اتاق پسران قرار داده شود. روحیات فرزندان دختر با پسر متفاوت است و نوع علایق و سلیقه های آن ها با هم فرق دارد. فرش کارتونی طرح فروزن، طرح دختر توت فرنگی، فرش دخترانه طرح السا و طرح های جدید دخترانه دیگر که همگی در وب سایت فرش کاشانک در شاخه فرش کودک موجود است، مختص اتاق دختران است و فرش پسرانه کودک طرح بن تن، طرح مدل ماشین، فرش پسرانه طرح خیابان، مختص اتاق پسران است.

- هماهنگی رنگ فرش اتاق کودک با دکوراسیون:
در اتاق کودک خود توازن رنگ و صحیح بودن ترکیب رنگ ها را رعایت کنید. در هم بودن رنگ ها و عدم تناسب می تواند در بلند مدت ذهن کودک ما را مخدوش کرده و عصبانیت های بی دلیل به جای گذارد. اتاق کودک پر است از اسباب بازی هایی که در کنار کمد، تخت خاب و میز و صندلی کودکانه و ... قرار می گیرند و رعایت ترکیب رنگی و حفظ هارمونی در بین آن ها مهم است.
فرش انتخابی برای اتاق کودک ما بر ذهن خیال پرداز کودک اثر می گذارد. شخصیت های کارتونی، حیوانات و اشکال هندسی بافته شده بر فرش از طرح هایی هستند که بیشترین دید بصری کودک را به خود جلب می کنند. کودک در طول روز زمان زیادی را در فضای اتاق می گذراند و از این رو اجزا دکوراسیون بیشترین تأثیر را در خیال پردازی کودک ما دارند.

فرش های طرح کودک جدید
راهنمای خرید فرش کودک
شما می توانید جدیدترین مدل های فرش کودک و بچه گانه را از وب سایت فرش کاشانک به صورت حضوری و یا اینترنتی خریداری کنید. خرید مستقیم شما را به قیمت عمده و قیمت کارخانه می رساند. تمامی فرش های کودکان این وب سایت علاوه بر داشتن طرح و رنگ متناسب با روحیات کودک، بدون پرز و ضد آلرژی است چون تمامی الیاف این محصولات، قبل از بافت هیت ست می شوند. پس شما والدین گرامی در کنار توجه به طرح و رنگ، باید به جنس فرش کودک نیز توجه کنید تا آن ها را باکیفیت بالا بخرید.

آشنایی با ویژگی های فرش اتاق کودک
1- ضد حساسیت بودن فرش اتاق کودک: پوست حساس کودک ما نباید بر اثر الیاف نا مرغوب و حساسیت زا آسیب ببیند پس فرش انتخابی باید از بهترین الیاف که ضد حساسیت هستند تهیه شده باشد.
2- نرمی و راحتی فرش کودک: کودک نوپای ما مرتبا زمین میخورد و ساعات زیادی را بر روی فرش مشغول بازی است، پس لازم است کودک بر روی فرشی نرم و راحت زما بگذراند تا احساس ناخوشایندی در وی ایجاد نشود.
3- فرش کودک مقرون به صرفه و ارزان: خرید فرش اتاق کودک را به فروشگاه اینترنتی و روش های خرید مستقیم متمرکز کنید. فرش کودک همواره در معرض انواع لکه ها قرار گرفته و نیاز بالایی به شست و شو خواهد داشت و همین موضوع عمر و دوم فرش را می کاهد. علاوه بر آنکه باید در انتخاب فرش و خرید از بهترین کیفیت دقت نمود، می توان به کمک روش های شناخته شده مانند خرید از فروشگاه های اینترنتی معتبر خریدی مقرون به صرفه به بار آورد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا