خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش کرم با چی ست میشه

ست فرش کرم رنگ

امروزه بافت خانه ها و سبک زندگی ها به سمت آپارتمان نشینی و خانه های کوچک رفته است. خانه هایی که در دکوراسیون خود طالب رنگ ‌های روشن هستند و طرفداران زیادی دارند. انتخاب فرش با رنگ زمینه روشن انتخاب ثابت تمامی خانه های کوچک و آپارتمانی است که از سوی صاحب خانه های آشنا با اصول زیبایی انجام می شود. رنگ های روش انتخاب خاص دکوراسیون صاحب خانه هایی هستند که خانه ای دلباز، روشن و با آرامش را مد نظر دارند.
رنگ های ساده و روشن همیشه شیک می مانند و از نظر طراحان دکوراسیون هیچ رنگی به اندازه رنگ های روشن نمی توانند آرامش خانه را تأمین کند. رنگ کرم و رنگ سفید پرکاربرد ترین رنگ ها از طیف رنگی روشن هستند و طبیعی است که رنگ سفید به عنوان رنگ کف پوش چندان قابل انتخاب نخواهد بود از این رو فرش کرم بیشترین محبوبیت و انتخاب را در بین رنگ های طیف روشن به خود اختصاص داده است. طرفداران رنگ کرم با آشنا بودن به اصول ست شدن این رنگ با سایر رنگ ها دست به انتخاب زده و در نهایت دکوراسیونی شیک خواهند داشت. اگر شما هم از آن دسته صاحب خانه هایی هستید که فرش کرم را مناسب دکوراسیون خود می دانید لازم است مقاله حاضر را با عنوان راهنمای کامل دکوراسیون منزل با فرش کرم را مطالعه نمایید تا انتخابی صحیح و اصولی داشته باشید. فرش های کرم از گذشته تاکنون ، از حجره های تیمچه بازار کاشان گرفته تا فروشگاه های اینترنتی امروزی پر فروش ترین رنگ در بین رنگ های زمینه فرش بوده اند.

فرش کرم رنگ برای پذیرایی
اگر پذیرایی شما کوچک، کم نور است و یا برای پذیرایی عروس به دنبال رنگ زیبا هستید توصیه می شود که از محصولات 1200 شانه، 1000 شانه و 1500 شانه و فرش های 700 شانه گل برجسته استفاده کنید. فرش های گل برجسته محصولاتی هستند زیبا و ظریف با نقوش برجسته و نسبت به فرش های 1200 شانه کرم رنگ، قیمت معتدل تری دارند.
فرش کرم گل برجسته 700 شانه در دکوراسیون

فرش کرم با چی ست میشه
رنگ های شاد همگی آرامش بخش هستند. رنگ هایی زیبا و دلباز که یادآور طبیعت و انعطاف پذیری هستند. ست فرش کرم رنگ با انواع رنگ های روشن و تیره امکان پذیر است و از این رو انتخاب و وارد کردن رنگ کرم به چیدمان منزل جالب به نظر می رسد. اگر پایه رنگ دکوراسیون شما کرم باشد، انعکاس بیشتر نور خانه باعث خواهد شد این رنگ فضای خانه را دلباز تر و از همه مهم تر با ایجاد خطای بصری خانه را بزرگ تر نشان دهد. انعکاس نور در برخورد با رنگ کرم زیبایی طبیعت را به بیننده القا می کند و این حس خوشایند روان ما را از شلوغی ها و خستگی های روزانه پاک می کند.

در فضای خانه باید رنگ هایی بکار گرفته شود که مکمل و هم خوان با یکدیگر هستند. هم خوان بودن الزاما به معنای یکسان و یکرنگ بودن نیست بلکه بدین معناست که رنگ ها در کنار یکدیگر درخشش و جلوه زیبایی داشته باشند و موجب آزار و اذیت چشم نشوند. هر رنگی به خودی خود زیبا و دلرباست اما مهم آن است که بتوانیم از ترکیب این رنگ ها در کنار یکدیگر زیبایی قابل وصفی باری دکوراسیون منزل خود توصیف کنیم.
رنگ کرم با رنگ های متضاد به خوبی خودنمایی میکند در عین حال زیبایی رنگ های کرم در کنار رنگ های روشن هم قابل توجه است . زیبایی رنگ کرم بی شک القا کننده حس خوبی از زیبایی و ظرافت خواهد بود. کافی است فرشی صحیح گروه تولیدی معتبر، طرح و نگاره ای منطبق با فضا و از همه مهم تر شانه و تراکمی کاربردی انتخاب کنیم.


در صورتی که فرش کرم را با مبلمان در رنگ های روشن با نگاره های ساده و خلوت انتخاب کنید ، دکوراسیون شما باب خانه های کوچکی خواهد بود که اصطلاخا نقلی خوانده شده و مأمن امن خانواده به حساب می آیند. در حالی که فضا های بزرگ و خانه های ویلایی فرش های کرم را در کنار مبلمان تیره و نگاره های مختلف زیبا می کند. انتخاب مبلمان بستگی زیادی به ابعاد و میزان نورگیری خانه دارد. هرچه فضا بزرگ تر باشد دست ما در انتخاب از طیف رنگی وسیع باز تر خواهد بود. این در حالی است که فضا های کوچک انتخابی محدود به طیف رنگی روشن دارند. از سوی دیگر بدان علت که تنوع طرح در فرش های ماشینی خصوصا فرش های گروه تولیدی کاشانک بسیار بالا ست، به حجم نگاره های فرش و هماهنگی با نگاره های مبلمان دقت کنید.
فرش ها با نقوش شلوغ نیازمند مبلمان ساده تر و فرش ها با نقوش خلوت و نگاره های ساده تر نیازمند مبلمان طرح دار هستند که روح و جان به فضای دکوراسیون ببخشد.
در رابطه با فرش های کرم به یاد داشته باشید ، مبلمان کرم بر روی فرش های کرم چندان جذاب نیست و رنگ های متضاد یا حتی رنگ های سیر و نیم سیر را در این انتخاب از یاد نبرید.
در جواب این سوال که فرش کرم با چه رنگ مبلی ست میشود باید گفت که:

- ست کردن فرش کرم با مبلمان کرم قهوه ای می تواند توازن در دکوراسیون را ایجاد کند.
- می توانید بدنه مبل را رنگ کرم انتخاب کنید و کوسن ها را با رنگ گل های فرش ست کنید.
- می توانید مبل را با رنگ حاشیه قالی کرم، ست کنید. برای مثال فرش کرم حاشیه مسی را می توانید با رنگ مبل مسی ست کنید یا فرش کرم با حاشیه سرمه ای را با مبل سرمه ای ست کنید.
- طرح افشان کرم رنگ را می توانید با کاناپه و طرح های سنتی و کلاسیک را با مبلمان استیل و سلطنتی ست کنید.
فرش کرم با مبل قهوه ای
چند توصیه قبل از انتخاب فرش ماشینی کرم رنگ

- اگر فضا و اتاق شما در معرض رفت و آمد است و از طرفی رنگ کرم را می خواهید انتخاب کنید بهتر است از فرش کرم پرگل استفاده کنید تا آلودگی و کثیفی را کمتر نشان دهد.
- فرش های ترک کرم رنگ، محصولات مدرن بسیار زیبایی هستند که رنگ زمینه کرم چرک دارند و بسیار زیبا و امروزی هستند و برای دکوراسیون های مدرنیته مناسب می باشند.
- فرش کرم گردویی جدید، ما بین رنگ کرم روشن و گردویی تیره است و می توان به جای رنگ زمینه کرم از آن استفاده کرد.
- اگر فرش کرم شما شلوغ و پرگل است بهتر است مبلمان طرح ساده و پرده ها طرح ساده داشته باشند.
- فرش های طرح افشان کرم رنگ را می توانید در دکوراسیون های مدرن استفاده کنید.
- از فرش های کرم به هیچ عنوان در آشپزخانه استفاده نکنید و برای آشپزخانه، بهتر است از طرح های مختص آشپزخانه استفاده کنید.
- از فرش 1200 شانه کرم رنگ طرح سنتی بهتر است در پذیرایی های کلاسیک و یا به عنوان فرش برای جهیزیه عروس استفاده شود.

خرید فرش کرم رنگ
فرش سهم زیادی از بودجه خانوار را به خود اختصاص می دهد، کالایی است با دوام و طول عمر بالا و البته موثر در دکوراسیون از این رو اهمیت روش و فروشگاه خرید فرش ماشینی به لحاظ اصالت فرش، زیبایی، کیفیت و قیمت بر کسی پوشیده نیست و ما به شما خرید فرش از فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک را توصیه می کنیم.
تمامی محصولات این کارخانه، با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده است و بدون پرز و ضدحساسیت است و به دلیل فروش مستقیم می توانید این فرش های ماشینی باکیفیت را با قیمت عمده و تولیدی از کارخانه به صورت حضوری و یا اینترنتی خریداری کنید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا