خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

مدلهای فرش گبه جدید

فرش گبه ماشینی کاشان

فرش گبه ماشینی یکی از پرطرفدار ترین انواع فرش های ماشینی است که در غالب نوعی زیرانداز برای فضا های خاص خانه از جمله آشپزخانه مناسب است. فرش بافی چه از نوع دستبافت و چه از نوع ماشینی ارزش هنری بالایی به حساب می آید که در نهایت محصولی بسیار کاربردی را روانه بازار می کند. امروزه گبه های ماشینی همانند سایر فرش های ماشینی در همه جای دنیا طرفداران خود را پیدا کرده و تولید کنندگان در تلاش برای بهبود این محصولات و وارد کردن نوآوری و خلاقیت در چنین بافته هایی هستند.
دلیل نام گذاری فرش مد نظر با نام گبه ماشینی جذابیت بافته را چند برابر کرده و نام گذاری گبه تنها به علت شکل ظاهری آن است. گبه بافته ای است ضخیم با کاربرد و دوام بالا که باید به روش های مناسب از آن نگهداری کرد تا سال های سال در خانه خوش بدرخشد و پا خورده شود بدون آنکه خرابی های زودهنگام در فرش رخ دهد.
ویژگی های متعدد و بی نظیری در گبه های ماشینی وجود دارد که فرش را برای استفاده در فضاهای مختلف خانه مناسب داشته از جمله : حفاظت در برابر گرما و سرما، عدم جذب سریع آب و مایعات، عدم نفوذ حشرات و ... که همگی به دلیل استفاد ه از الیاف خاص هستند. طرح و رنگ فرش های گبه هم عامل  دیگری است که مشتریان و مخاطبین را به خود فرا میخواند.
مدلهای فرش گبه جدید، در وب سایت فرش کاشانک موجود است و به قیمت عمده و به صورت مستقیم به فروش می رسد:
مدل های جدید گبه فرش کاشان
گبه ماشینی چیست؟
تاریخچه فرش های دستبافت مشخص نیست چراکه قدمتی بسیار طولانی داشته و از انواع اولیه به شکل کنونی درآمده اند. بررسی های تاریخی توسط باستان شناسان نشان می دهد تولید گبه به زمانی بر می گردد که انسان های اولیه بدنبال زیرانداز مناسب برای خانه خود ابزار های مختلفی را امتحان کردند، از پوست حیوانات گرفته تا هر عنصر دیگری که ویژگی های یک زیرانداز را داشته باشد.
فرش های ماشینی گبه در اندازه های کوچک و بزرگ بافته شده و بیشترین کاربرد را برای آشپزخانه دارند، چراکه ویژگی های گبه موجب شده تا با فضای آشپزخانه بیشترین هم خوانی را داشته باشند.
خرید فرش گبه ارزان
ویژگی فرش گبه ای
به عنوان اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های گبه صحبت می کنیم.
در هر فرشی میزان شانه و تراکم تعیین کننده ویژگی های زیادی است. از جمله زیبایی و ظرافت و همچنین مقاومت در برابر رفت و آمد و تردد. در کیفیت و طول عمر فرش ماشینی شانه و تراکم مهم است. گبه های ماشینی را به صورت شانه 500 و تراکم 1000 می بافند که بسیار سبک است و خاب کمی دارد.

معمولا فرش گبه را در ابعاد 2 متر تا 6 متر تولید می کنند چراکه مکان های مناسب برای گبه بیشتر از این سایز نیستند. ارتفاع الیافی که در غالب نخ گبه مصرف می شود  به حدود 9 میلی متر می رسد که نه خیلی کوتاه هستند و نه خیلی بلند. در کنار این ویژگی‌ها ، انچه محبوبیت فرش های گبه را دو چندان کرده است کیفیت و مقاومتی است که نسبت به قیمت ارزان گبه در برابر رفت و آمد دیده می شود. این مقاومت انتخاب گبه را برای پهن شدن در آشپزخانه بسیار مناسب کرده است. اتاق خواب، جلوی درب های ورودی، راهرو و پهن کردن پادری های گبه جلوی درب سرویس بهداشتی هم از دیگر کاربرد های این بافته بی نظیر به شمار می رود.
با جرأت در دکوراسیون خانه خود از فرش ماشینی گبه استفاده کنید و خیالتان آسوده باشد که بهترین را برای خانه انتخاب کرده اید. طرح ‌های قدیمی در گبه ‌های دستباف و طرح های جدید در گبه های فانتزی و کلاسیک به خوبی زینت بخش خانه ما خواهند بود. هرچند طرح گبه های ماشینی همانند سایر بافته ها در سال های اخیر تنوع زیادی به خود گرفته است اما همچنان برخی طرح های گبه پر فروش تر و جذاب تر هستند.
این محصولات با الیاف پروپیلن هیت ست شده بافته می شوند که مقاومت و کیفیت بالایی دارد و در برابر شست و شو و پاخور شدن مقاوم است.
فرش گبه طرح عشایری
خرید فرش گبه ماشینی کاشان
گبه و هر فرش ماشینی دیگری را آسان، ارزان و با کیفیت عالی از مجموعه تولیدی فرش کاشانک خریداری کنید.
امکان خرید آسان و ارزان فرش های ماشینی به روش صحیح وجود دارد. کافی است تولید کننده قابل اطمینان خود را شناسایی کرده که توصیه ما در بین تمامی تولید کننده های حاضر، گروه تولیدی فرش کاشانک است، سپس در فروشگاه اینترنتی این تولید کننده فرش مد نظر خود را پیدا کنید. جهت اطمینان بیشتر می توانید قیمت، زیبایی ظاهری و حتی الیاف مورد استفاده و تنوع فرش گبه موجود در فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک را با محصولات سایر فروشگاه ها و تولید کنندگان مقایسه نمایید تا از برتر بودن محصولات فرش کاشانک اطمینان صددرصد حاصل کنید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا