خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

مدل فرش آشپزخانه جدید با طرح های مدرن و فانتزی

فرش آشپزخانه سه بعدی مدرن جدید

خرید فرش آشپزخانه از اهمیت بالایی برخوردار است که علاوه بر زیبایی و داشتن طرح و رنگ متناسب با دکور آشپزخانه، باید ویژگی های دیگر نیز داشته باشد که در ادامه بدان اشاره می کنیم.
بیشتر ایرانی ها در آشپزخانه خود فرش یا قالیچه کوچک پهن می کنند. فرش آشپزخانه باید به اندازه های باشد که ما بین کابینت ها یا دیوار و فرش، فاصله ای باشد. بیشترین درخواست برای قالی آشپزخانه، از بین ابعاد 1*1.5 و 1.5*2.25 می باشد. برای اشپزخانه های خیلی بزرگ، بهتر است از فرش 6 متری آشپزخانه استفاده شود.
رنگ فرش آشپزخانه نباید زیاد روشن باشد، چون آلودگی و رطوبت در اشپزخانه زیاد است.
استفاده از فرش آشپزخانه سه بعدی مدرن جدید، جلوه زیبایی و چشم انداز بالایی به آشپزخانه شما می دهد.
سبک بودن فرش آشپزخانه بسیار مهم است. به همین دلیل است که توصیه می شود از محصولاتی که شانه و تراکم بالایی دارند استفاده نشود. فرش های مدرن و فانتزی با شانه و تراکم پایین، بهترین انتخاب برای آشپزخانه می باشند.
بهتر است اندازه قالی به گونه ای باشد که اطراف یخچال و گاز، چیزی پهن نباشد. اگر در اشپزخانه شما میز غذاخوری است، بهتر است زیر آن، پهن نشود. به عبارتی دیگر، بهتر است پوشش آشپزخانه کم باشد.
مقاله مربوطه: فرش آشپزخانه چگونه باید باشد؟
محصولاتی که در آن ها از الیاف نایلونی استفاده می شود مقاوتر کمتری نسبت به شست و شو، رطوبت دارند. بهتر است محصولاتی را خریداری کنید که با الیاف هیت ست شده بافته شده باشند.
پرزهای فرش آشپزخانه باید خیلی کوتاه باشد تا رطوبت و آلودگی و چربی ها در داخل ریشه های آن نفوذ نکنند.
 انوع مدل های فرش اشپزخانه سه بعدی
مدل فرش آشپزخانه جدید با طرح های مدرن و فانتزی
این طرح های جدید فرش اشپزخانه؛ به گونه ای هستند که با تمامی آشپزخانه ها تناسب و هماهنگی دارند و می تواند زیباترین طرح جدید آشپزخانه برای آشپزخانه عروس باشد.
استفاده از فرش هایی با طرح های سنتی برای آشپزخانه زیاد مورد پسند خانم های خانه دار نیست. بیشتر خانم های خانه دار، از طرح های مدرن وفانتزی و ساده برای آشپزخانه استفاده می کنند. مدل های فرش اشپزخانه جدید، سه بعدی هستند و طرح های آن متناسب با فضای اشپزخانه است و حس خوبی را در فضای اشپزخانه ایجاد می کند.
طرح های جدید مختص آشپزخانه؛ به گونه ای طراحی شده اند که برای همه دکوراسیون ها مناسب می باشد.
فرش اشپزخانه فانتزی کاشان
فرش آشپزخانه کاشان
فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک؛ در وب سایت خود؛ دنیای بی نظیری از طرح های فرش آشپزخانه مدرن کاشان را به نمایش گذاشته است. تمامی این محصولات در شانه 500 و تراکم 1000 بافته شده اند و الیاف نخ خاب آن ها، پلی پروپیلن هیت ست شده است. شما می توانید فرش آشپزخانه فانتزی را در اندازه های متفاوت از این فروشگاه به صورت حضوری و یا اینترنتی با قیمت عمده و کارخانه و با ضمانت نامه اصل، خریداری کنید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا