خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

انواع مدل طرح های جدید فرش کاشان

طرح جدید فرش ماشینی کاشان

یکی از آیتم های بسیار مهم در هنگام خرید فرش ماشینی، توجه به طرح و نگاره و به روز بودن مدل و نقشه است. همه افراد به دنبال زیبایی هستند و خریداران می خواهند که در کنار کیفیت بالا، به زیباترین طرح فرش با جدیدترین مدل دسترسی پیدا کنند. یکی از راه های پیدا کردن طرح جدید فرش ماشینی، جستجو در دنیای گوگل و رفتن به سراغ فروشگاه های اینترنتی فرش و مقایسه طرح ها و نقشه هاست. مسلما کارخانه ای که مدل جدید فرش را تولید می کند، اولین اقدام اش این است که آن طرح جدید را در فروشگاه اینترنتی و آنلاین خود به نمایش می گذارد تا بتواند سرآمد دیگر فروشگاه ها باشد و مشتریان مشکل پسند را به سمت خود جلب کند. یکی از شهرهای تولید کننده که در تولید طرح جدید فرش ماشینی توانسته است موفق باشد، کاشان است که در ادامه به معرفی طرح های جدید قالی کاشان می پردازیم. تولید کنندگان کاشانی، در طراحی نقشه های جدید؛ از بالاترین تعداد رنگ استفاده می کنند تا هم زیبایی طرح را بیشتر کنند و هم انیکه تعداد بالای رنگ، هارمونی و تناسب بیشتر با فضا را به وجود می آورد.
طرح های زیبا وقتی بیشترین جلوه را دارند که با الیاف بدون پرز آکریلیک بافته شده باشند.
انواع مدل طرح های جدید فرش کاشان
بهترین طراحان قالی های دستباف و خوش ذوق ترین طراحان فرش های ماشینی دستبافتگونه از کاشان بوده اند. طرح های زیبا وقتی جلوه بهتری دارند که در شانه و تراکم بالا بافته شوند.

طرح جدید فرش 1200 شانه:
محصولات 1200 شانه به دلیل داشتن بالاترین شانه ( تعداد گره در یک متر از عرض) و بالاترین تراکم فرش (تعداد گره در یک متر از طول فرش) دارای ظرافت، زیبایی و توپری و انسجام بسیاری است. این فرش های ظریف، آنقدر توپر و منسجم هستند که به هیچ عنوان ذرات و غبار و آلودگی نمی تواند بین ریشه های آن نفوذ کند. به دلیل استقبال بی نظیر از این محصولات، فروشگاه کاشانک، طرح جدید فرش ماشینی کاشان را به صورت 1200 شانه تراکم 3600 تولید کرده است. یعنی در یک متر از عرض آن 1200 گره و در یک متر از طول آن 3600 گره زده شده باشد. این محصولات به صورت طرح جدید فرش افشان و طرح ترنج دار تولید می شود.
 اگر بخواهیم از طرح های جدید ترنج دار 1200 شانه بگوییم می توانیم به مدل جدید فرش طرح قصر گل اشاره کنیم که ترنج زیبای دایره ای شکل بزرگ در مرکز دارد و گل های ریز به اطراف آن وجود دارد. این طرح؛ جز طرح های شلوغ فرش است که در رنگبندی دودی، نقره ای و آبی کاربنی است. رنگ دودی از سرمه ای کمی روشن تر است و برای کسانی که رنگ بسیار تیره نمی خواهند، مناسب می باشد.
اگر به دنبال فرش جدید 1200 شانه کاشان با طرح ساده تر هستید می توانید طرح پری را انتخاب کنید. این طرح زیبا دارای ترنج زیبای دایره ای شکل است و جز نقشه های خلوت می باشد که با رنگ زمینه کرم، دودی، سرمه ای، فیلی تولید می شود. این فرش فیلی جدید که جز رنگ های خنثی است می تواند در ترکیب با رنگ های دیگر از قبیل زرد، سرمه ای دکوراسیون منزل شما را جلوه زیبایی دهد.

طرح جدید فرش 700 شانه:
به دلیل قیمت بالاتر محصولات 1200 شانه و ضخامت کمتر آن و رسیدگی بیشتر به آن ها، بیشتر افراد به سراغ فرش های 700 شانه جدید کاشان می روند که هم از کیفیت بالا برخوردار است و هم زیبایی طرح و نگاره دارد. اگر به دنبال فرش طرح افشان جدید هستید می توانید طرح افشان گلسار را برگزینید که در رنگبندی فیلی، سرمه ای و آبی تولید می شود. طرح های افشان به دلیل پراکندگی گل در تمامی سطح قالی، فضای منزل را بزرگتر از آنچه هست نشان می دهند و می توان از این طرح جدید در دکوراسیون های کوچک و فضاهای تنگ و کم نور استفاده کرد.
طرح پیچک یکی دیگر از طرح های ترنج دار سنتی است که به صورت 700 شانه با تراکم 2550 تولید می شود. اگر به دنبال فرش سرمه ای جدید کاشان و یا فیلی جدید هستید توصیه می شود از این طرح زیبا استفاده کنید. زمینه تیره با گل های روشن در سرتاسر آن، جلوه ی بی نظیری به آن داده است.
یکی از بی نظیرترین فرش های آبی جدید، طرح لوتوس است که جز طرح های خاص است. ترنج زیبا در مرکز قالی به همراه مربع هایی که داخل آن ها، گل های رنگی وجود دارد، سبب زیبا آفرینی در این طرح شده اند.
طرح هالیدی؛ یکی از طرح های پرفروش جدید 700 شانه است که در رنگ سرمه ای و فیلی ارائه می شود.
تمامی این طرح های جدید با استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده اند ولی فرش های گل برجسته جدیدی هستند که با نخ هایبالک و نخ آکریلیک بافته می شوند. این محصولات با نقوش برجسته، جز محصولات جدیدی هستند که برای پذیرایی و مکان های لوکس و مجلل مناسب می باشند. فرش 700 شانه گل برجسته جدید طرح روژا، یکی از طرح های بدون ترنج است که از جدیدترین فرش های کرم کاشان است و کیفیت بالایی دارد.
طرح باغ شازده، یکی از فرش های جدید 10 رنگ 700 شانه است که به رنگ سرمه ای است و جز طرح های شلوغ با نگاره های پیچیده است. استفاده از این طرح برای مکان های پررفت و آمد و فضاهایی که در معرض آلودگی هستند توصیه می شود. توصیه می شود اگر از این طرح استفاده کنید، مبمان و پرده ها را ساده تر بگیرید تا هارمونی در فضای شما ایجاد شود.
برای دیدن بقیه محصولات و طرح های جدید می توانید به صفحه اصلی وب سایت فرش کاشانک مراجعه کنید و انواع طرح های جدید در شانه و تراکم مختلف را ببینید.

خرید فرش کاشان با طرح جدید مستقیم از کارخانه
شرکت فرش کاشانک، با استخدام بهترین طراحان زبر دست این توانایی را دارد که با بهترین الیاف بدون پرز و ضد حساسیت آکریلیک و هایبالک، فرش های جدید کاشان را تولید کند و به صورت حضوری و اینترنتی به فروش برساند. تمامی محصولات با ضمانت نامه و گارانتی و با قیمت عمده به فروش می رسد.
این کارخانه به محض تولید، طرح های جدید را با رنگبندی در وب سایت به نمایش می گذارد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا