خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 700 شانه کاشان گل برجسته

خرید فرش 700 شانه گل برجسته

اخیرا با افزایش یافتن شدت قیمت فرش های ماشینی، متقاضیان جهت خرید فرش لوکس دچار مشکل شده اند که بر همین اساس تولید کنندگان فرش کاشان با چاره اندیشی در این رابطه به تولید فرش 700 شانه کاشان گل برجسته پرداختند. چرا که این محصول به لحاظ قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه نسبت به دیگر محصولات پر تراکم فرش کاشان می باشد و به همین منظور می توانید خرید فرش 700 شانه گل برجسته به عنوان محصولی لوکس با قیمت بسیار مناسب تر انجام دهید. در ادامه می توانید با ویژگی ها و کاربرد فرش ماشینی هفتصد شانه برجسته بیش تر آشنا شوید.

فرش 700 شانه کاشان گل برجسته
تولید کنندگان شهر فرش کاشان با در اختیار داشتن تجارب فراوان در زمینه تولید قالی و فرش ماشینی تاکنون موفق به ارائه تنوع بالایی از محصولات با تراکم های مختلف شده اند. فرش 700 شانه گل برجسته کاشان نیز به عنوان یکی از جدیدترین فرش های ماشینی که توسط این شهر فرش به مرحله تولید رسیده است، با استقبال بسیار زیاد خریداران فرش ماشینی مواجه شده است. به علت مناسب بودن قیمت فرش 700 شانه گل برجسته نسبت به تراکم های بالاتر، تولید کنندگان همواره در صدد عرضه این محصول با تنوع طرح و رنگ بندی بیش تر و جدید تری دارند.

یکی از ویژگی های بارز فرش ماشینی 700 شانه گل برجسته تراکم پایین گره در بین دیگر تراکم ها می باشد که مقدار الیاف مصرفی جهت بافت این محصول را بسیار کاهش داده و در نتیجه باعث کاهش قیمت فرش ماشینی هفتصد شانه شده است. این مشخصه سبب شده تا این محصول به عنوان فرش ارزان قیمت از فروش بالاتری برخوردار باشد که از همین رو تولید کنندگان تصمیم به تولید فرش گل برجسته 700 شانه گرفتند و لوکس ترین فرش ارزان قیمت را به نوعی ارائه نموده اند.

فرش 700 شانه با تراکم 2550
از متداول ترین تراکم طولی است که برای تولید این محصول در نظر گرفته می شود. چرا که پر فروش بودن آن سبب شده تا تراکم های متعددی برای تولید این محصول در نظر گرفته شود، از جمله فرش 700 شانه تراکم 2550 گل برجسته که هم از لحاظ ظرافت و هم به لحاظ استحکام و انسجام بسیار مطلوب و با کیفیت می باشد. تراکم گره ای که جهت تولید قسمت طولی فرش 700 شانه در نظر گرفته می شود با توجه سه ردیف گره پودی که در نظر گرفته می شود، بین 2100 تا 2700 می تواند متغیر باشد که متداول ترین نوع آن از لحاظ کیفیت و قیمت 2550 گره می باشد.

طرح هایی که برای تولید فرش ماشینی برجسته در نظر گرفته می شود، اصولا از زیباترین و جدیدترین نقشه های فرش ماشینی می باشد که در این تراکم به صورت نقش برجسته جلوه نمایی فوق العاده زیبایی دارد. از طرح های پر فروش افشان گرفته تا زیباترین پالت های اصیل فرش تبریز که می توان از آن برای فضاهای لوکس و مجلل به جهت حفظ اصالت هنر و فرهنگ ایرانی به کار برد.

به کارگیری از فرش 700 شانه تراکم 2550 گل برجسته به دلیل برخورداری از تراکم پایین و خاب بلند فرش، بسیار مناسب برای خانه هایی با میزان جمعیت و تردد بالا به جهت استحکام بالای خاب و تراکم فرش در حفظ ظرافت و زیبایی می باشد که می توان از آن به عنوان فرش نشیمن، اتاق و آشپزخانه نیز بهره مند شد. هم چنین که برجسته بودن نقوش این فرش ماشینی سبب زیبایی آن و قابلیت به کارگیری از آن در فضاهای لوکس به عنوان فرش پذیرایی نیز گشته است.

طراحی زیبای فرش نیز به واسطه استفاده از ده رنگ بندی متنوع و واقعی صورت گرفته است که می توان از آن به عنوان فرش نفیس با نقش و نگاری جذاب در فضاهای دلگیر و تاریک به منظور ایجاد فضایی مجلل استفاده نمود. فرش 700 شانه 10 رنگ از نمونه تولیدات این تراکم از فرش ماشینی است که اخیرا با استقبال زیادی که از این فرش پر طرفدار شده، توسط تولید کنندگان به تعداد رنگ بندی های این محصول افزوده شده است.

خرید فرش 700 شانه گل برجسته

شرکت فرش کاشانک با در نظر داشتن نیاز بازار و مشتریان خود به جهت تهیه محصولی زیبا و با کیفیت و در عین حال قیمت مناسب به عرضه مستقیم فرش ماشینی 700 شانه گل برجسته کاشان با طرح های متنوع و زیبا پرداخته است. این شرکت معتبر فرش بدون واسطه تمامی محصولات فرش کاشان به ویژه پر فروش ترین آن ها را با قیمتی بسیار مناسب عرضه می دارد تا بدین واسطه متقاضیان بتوانند محصول مورد نیاز خود با قیمت درب کارخانه تهیه و خریداری نمایند، همان طور که امکان خرید فرش 700 شانه برجسته کاشان با قیمت کارخانه به صورت حضوری و غیر حضوری همراه با ضمانت نامه کتبی کالا برای خریداران توسط این شرکت فرش ماشینی ارائه شده است. فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک از معتبرترین مراکز خرید آنلاین فرش ماشینی 700 شانه گل برجسته در شهر فرش کاشان می باشد که مشتریان می توانند به صورت غیر حضوری بدان مراجعه نمایند.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا