خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

با مزایای خرید مستقیم فرش کاشان آشنا هستید؟

خرید مستقیم فرش کاشان

فرش کاشانک، با افتخار زمینه را برای خرید مستقیم فرش کاشان فراهم کرده است و بدین صورت راه را برای خرید حضوری و خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان بدون واسطه، هموار کرده است. این مجموعه، کلکسیونی از بهترین فرش های 500 شانه، 700 شانه، 1000 شانه، 1200 شانه، 1500 شانه، فرش های فانتزی و ... است که تمامی این محصولات را به قیمت عمده و تولیدی ارائه می دهد.
سهولت در امر خرید فرش، کم کردن هزینه های ایجاد شده برای مشتری از اهداف مهم این شرکت فرش کاشان است.

با مزایای خرید مستقیم فرش کاشان آشنا هستید؟
- خرید مستقیم فرش اصل کاشان به صورت مستقیم از کارخانه:
شاید بارها شنیده اید که فلانی فرش تقلبی خریده است. وقتی شما مستقیم از کارخانه خریداری کنید یعنی فرش اصل را با همان برند از تولید کننده خریداری کرده اید. خرید از فروشگاه های در سطح شهر ممکن است شما را به محصولی تقلبی با برند معروف برساند. یعنی محصولی را خریداری کنید که روی برچسب آن برند معتبر است ولی در حقیقت قالی، تقلبی است.
- دسترسی به فرش با قیمت کارخانه و تولیدی:
ما وقتی با واسطه خریداری می کنیم یعنی محصولی از تولید کننده به دست دلال می رسد و سپس دلال آن محصول را با افزایش قیمت، به مشتری می دهد. ولی با خرید مستقیم فرش از کارخانه شما با تولید کننده در ارتباط هستید و خرید خود را بدون واسطه انجام داده اید و مطمئن هستید که دلال در بالا بردن قیمت فرش نقشی ندارد.
- تحویل سریع فرش و دسترسی آسان:
وقتی شما سفارش فرش را به کارخانه می دهید یعنی به تولید کننده سفارش کرده اید و سفارش شما به سرعت وارد چرخه تولید می شود و بدین صورت پس از تولید، سفارش شما تحویل داده می شود. ولی وقتی شما از فروشگاهی خرید می کنید آن فروشگاه باید به تولید کننده سفارش دهد و به همین دلیل ممکن است کمی زمان ببرد.
- دست یافتن به طرح های جدید فرش:
وقتی شما به کارخانه ای مراجعه می کنید یعنی به طرح های جدید می توانید دسترسی پیدا کنید. کارخانه فرش به محض تولید، تمامی محصولات خود را در کارخانه و و در وب سایت فرش خود به نمایش می گذارد ولی ممکن است این طرح های جدید طول بکشد تا به سطح بازار برود. پس شما می توانید برای دست یافتن به طرح های جدید و نقشه های به روز به کارخانه و یا وب سایت آن کارخانه مراجعه کنید.

خرید مستقیم فرش کاشان به صورت اینترنتی و یا حضوری بدون واسطه
فرش کاشانک مجموعه ای گسترده و بزرگ است که بدون واسطه به فروش می پردازد. این فروش شامل فروش حضوری و فروش اینترنتی است. یعنی مشتری در هر دو نوع خرید، می تواند به محصولات اصل با کیفیت بالا و قیمت مناسب دسترسی پیدا کند. تمامی فرش های  ماشینی کاشان که توسط این مجموعه تولید و ارائه می شوند دارای ضمانت نامه و گارانتی هستند و با بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده اند.
در خرید حضوری از این مجموعه شما می توانید به کارخانه تولیدی فرش کاشان مراجعه کرده و از نزدیک تمامی قالی ها را لمس کرده و آن ها را با یکدیگر مقایسه کنید، طرح ها را از نزدیک ببینید و در مورد قیمت فرش با مدیر فروش صحبت کنید.
در خرید اینترنتی فرش کاشان از این مجموعه به راحتی می توانید با مشاورین فروش فرش کاشانک تماس گرفته و یا از طریق وب سایت، سفارش خود را انجام دهید. سفارش شما بعد از اینکه از موجودی آن طرح در انبار استعلام گرفته شد، ارسال می گردد.
این وب سایت دارنده نماد اعتماد الکترونیک است پس با اطمینان به خرید آنلاین فرش کاشان از این کارخانه بپردازید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا