خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

چرا فرش کاشان در دنیا معروف و محبوب است؟

محبوب ترین فرش ماشینی

کاشان به عنوان پایتخت فرش ایران معروف است. آیا تا به حال از نزدیک با طرح ها و نگاره های فرش های کاشان دیدن کرده اید؟ طرح های قالی های دستباف کاشان و به دنبال آن طرح های فرش های ماشینی دستبافتگونه کاشان در دنیا زبانزد است. فرش های دستباف و ماشینی کاشان پرطرفدارترین فرش های جهان هستند و از محبوبیت بالایی برخودار هستند. دلیل این محبوبیت چه چیزهایی می تواند باشد؟

چرا فرش کاشان در دنیا معروف و محبوب است؟
-  بهترین طراحان و باذوق ترین نقشه کشان قالی در کاشان بوده اند. طرح هایی که بعدها در شهرهای دیگر نیز بافته شد. طرح های قالی های دستباف کاشان بیانگر هویت و ملیت ایرانی است و هنر برتر ایرانی را نشان می دهد به گونه ای از از اقصی نقاط کشور برای دیدن و خرید این قالی های زیبا به کاشان سفر می کردند. این طرح های زیبا اول به صورت دستباف ارائه شد و سپس تولید کنندگان خوش ذوق این طرح ها را در قالب فرش های ماشینی دستبافتگونه به کار بردند. این طرح ها و نگاره های زیبا وقتی اصات خود را بیشتر نشان می دهند که در فرش های ظریف با شانه و تراکم بالا پیاده شوند. طرح ترنج و لچک از طرح های معروف کاشان است که در مدل های مختلف ارائه می شود.
- کیفیت بالای مواد اولیه در بافت محبوب ترین فرش ماشینی و دستباف، یکی دیگر از دلایل محبوبیت قالی های کاشان است. در بافت قالی های دستباف کاشان، الیاف پشم طبیعی و یا کرک و ابریشم به کار می برند و در بافت قالی های ماشینی کاشان، الیاف آکریلیک هیت ست شده که شبیه پشم طبیعی است. فرش های آکریلیک کاشان از بهترین نوع محصولات ماشینی است که بدون پرز و ضد حساسیت هست و ظاهری براق و درخشان دارد و سطح آن صیقلی و صاف است و اگر دست روی سطح آن بکشید دست شما روی سطح قالی سر می خورد و نمی چسبد.
- تولید کنندگان کاشانی با پیشرفت صنعت پیش رفته اند و در کارخانه های خود از بهترین دستگاه های دستگاه تکسیما، شونهر، crx ،asr استفاده می کنند. دستگاه هایی که قادر به بافت فرش های ماشینی دستبافتگونه کاشان با شانه و تراکم بالا هستند. فرش های 700 شانه با تراکم 2550 کاشان، فرش های 1000 شانه با تراکم 3000 کاشان، 1200 شانه با تراکم 3600 و 1500 شانه با تراکم 4500 باید با بهترین دستگاه های وندویل بلژیک بافته شوند.
- به دلیل وجود کارخانه های بسیار در این شهر، معروف ترین کارخانه های فرش کاشان، به دلیل فروش بالا تمامی محصولات خود را با قیمت کارخانه و تولیدی به فروش می رسانند. شما می توانید بهترین فرش ماشینی را با قیمت عمده و تولیدی از کارخانه به صورت حضوری و یا اینترنتی خریداری کنید. کارخانه های معتبر، علاوه بر فروش حضوری به فروش اینترنتی نیز می پردازند و با راه اندازی فروشگاه های اینترنتی که دارنده نماد اعتماد  هستند، محصولات جدید خود را به نمایش می گذارند.
- تنوع محصولی در کارخانه های فرش کاشان بالاست. تولید فرش های 1500 شانه، 1200 شانه، 1000 شانه، 700 شانه، فرش های ارزان قیمت 500 شانه، انواع فرش های مدرن و فانتزی و ترک، گبه ها و گلیم فرش ها، فرش های راه پله و ... در کاشان تولید می شود.
- بهترین برندهای معروف فرش ایران در کاشان می باشند.

خرید فرش کاشان از کارخانه
شما می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و با قیمت تولیدی و عمده به صورت مستقیم از کارخانه یا به صورت حضوری و یا اینترنتی خریداری کنید. فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک، یک تولید کننده معتبر در کاشان است که به صورت حضوری و اینترنتی انواع محصولات کاشان را به فروش می رساند.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا