خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

گلیم فرش ماشینی چیست؟

خرید گلیم فرش فانتزی

امروزه با رواج یافتن تولید فرش های ماشینی، قابلیت تولید گلیم ماشینی نیز به ماشین آلات بافنده افزوده شده تا بدین صورت در کنار محصولات پر فروش فرش کاشان، گلیم های ماشینی مختص به مناطق مختلف کشور با قیمت بسیار مناسب تر و کیفیت عالی ارائه گردد. در اینجا ما مقاله ای را تحت عنوان گلیم فرش ماشینی چیست، ارائه نموده ایم تا شما عزیزان بتوانید در هنگام خرید با توجه به نیاز خود خرید گلیم فرش فانتزی، مدرن و کلاسیک را طبق سلیقه خود انجام و تهیه نمایید.

گلیم فرش ماشینی چیست؟
گلیم فرش ماشینی کاشان از جمله محصولات فانتزی به شمار می آید که بسیار مناسب برای مکان های پر تردد می باشد، چرا که این محصول به لحاظ جنس و کیفیت و نوع بافت با فرش های ماشینی تفاوت دارد و بدون پرز و خاب بوده و دارای مقاومت بسیار زیادی در برابر پاخور می باشد. به همین منظور اغلب خریداران آن را به منظور فرش راه پله، راهرو و آشپزخانه مورد خریداری قرار می دهند.

این محصول اصولا در دو طرح گلیم فرش ماشینی طرح سنتی و گلیم فرش ماشینی فانتزی تولید می گردد که نوع کلاسیک آن برگرفته از طرح و سبک های دستبافت مربوط به بومیان مناطق مختلفی چون ترکمن، قفقاز، ترک و عرب می باشد و طرح های فانتزی با رواج یافتن و استقبال از دکوراسیون های مدرن امروزی، به تولید گلیم فرش نیز اضافه شد.
گلیم فرش به دلیل برخورداری از خاب کوتاه و وزن سبک بسیار مناسب برای مکان های پر رفت و آمد می باشد زیرا به لحاظ جابجایی و شستشو بسیار مناسب می باشد. تولید این محصولات عموما در سایز پادری، قالیچه و فرش کوچک مانند موارد زیر صورت می پذیرد تا خریداران بتوانند با توجه به نیاز خود آن را مورد خریداری قرار دهند.
-    گلیم فرش 1/5 متری
-    گلیم فرش 2 متری
-    گلیم فرش 3 متری
-    گلیم فرش 4 متری
-    گلیم فرش 6 متری

قیمت انواع گلیم فرش ماشینی
نسبت به نوع دستبافت آن بسیار ارزان تر می باشد، به این دلیل که بر خلاف این به کارگیری از پشم و پنبه در محصولات دستبافت، تولید گلیم فرش های ماشینی با استفاده از الیاف مصنوعی صورت می پذیرد که هم سبب تفاوت کوچکی در جنس خاب گلیم شده و قیمت بسیار مناسب تری را به خود اختصاص داده است.
گلیم فرش ماشینی طرح جدید برگرفته از طرح های چند ضلعی، گل و برگ و پروانه و غیره می باشد که به لحاظ هارمونی سبک مناسب برای دکوراسیون های مدرن امروزی می باشد. در صورتی که به کارگیری از طرح های سنتی و کلاسیک نیز، پارادوکس بسیار جذابی را به دکوراسیون می بخشد و فضایی گرم و صمیمی را ایجاد می نماید. از انواع طرح گلیم فرش سنتی می توان به موارد زیر اشاره نمود که بسیار هم مورد استقبال می باشد:
-    گلیم فرش شاهسون
-    گلیم فرش لری
-    گلیم فرش هرسین
-    گلیم فرش بلوچ
-    گلیم فرش خمسه
-    گلیم فرش سنه

خرید گلیم فرش فانتزی
همان طور که گفته شد، قیمت گلیم فرش ماشینی فانتزی نسبت به فرش های فانتزی به دلیل برخورداری از الیاف مصنوعی، تولید به وسیله ماشین آلات بافندگی به جای نیروی انسانی و طراحی ساده نقشه و بافت آن، بسیار مناسب تر می باشد. ارزان بودن قیمت گلیم فرش فانتزی سبب استقبال زیاد از آن نسبت به دیگر محصولات مدرن و فانتزی شده که به همین دلیل تولیدکنندگان در صددند تا این محصول را در متنوع ترین نوع و طرح مطابق با نیاز و سلیقه مشتریان تولید و عرضه دارند.

به منظور مشاهده تنوع بالای عکس و قیمت گلیم فرش فانتزی از محصولات شهر فرش کاشان با کیفیت عالی می توانید به فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک روی وب سایت این فروشگاه مراجعه نمایید. شرکت فرش کاشانک از معتبرترین و بزرگ ترین شرکت های تولید کننده فرش ماشینی در کاشان می باشد که از تنوع بالایی از فرش ماشینی و محصولات مشابه آن مانند گلیم فرش ماشینی برخوردار می باشد. این شرکت معتبر فرش با ارائه متنوع ترین طرح های گلیم فرش توانسته به عنوان بهترین مرکز فروش گلیم فرش فانتزی در کشور شناخته شود. جهت خرید اینترنتی گلیم فرش ماشینی به آدرس اینترنتی فروشگاه فرش کاشانک مراجعه نموده تا از خریداری گلیم فرش ماشینی ارزان قیمت بهره مند گردید. چرا که فروش گلیم فرش ماشینی در این فروشگاه به صورت مستقیم و کاملا بی واسطه انجام می گیرد و خریداران می توانند از خرید گلیم فرش با قیمت تولیدی بهره مند گردند.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا