خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

انواع فرش ماشینی 700 شانه

انواع فرش 700 شانه کاشان

یکی از محصولات فرش کاشان که از محبوبیت بسیار زیادی در بین خریداران فرش ماشینی به لحاظ تراکم برخوردار است، فرش 700 شانه می باشد که به همین جهت توسط تولید کنندگان صنایع فرش کاشان در تنوع زیادی تولید و ارائه شده است. در ادامه این مقاله می توانید با انواع فرش ماشینی 700 شانه و مشخصات و ویژگی ها و کاربرد آن آشنا شوید. انواع فرش 700 شانه کاشان را می توانید در فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک مشاهده و خریداری نمایید.

انواع فرش ماشینی 700 شانه
فرش های ماشینی 700 شانه به علت برخورداری از چند مشخصه که در ادامه به تشریح آن ها می پردازیم مورد استقبال قرار گرفته است. از جمله ویژگی های بارز فرش ماشینی 700 شانه می توان به ضخامت خاب بلند و نرم آن اشاره داشت که آن را به لحاظ پاخور بسیار راحت نموده و به همین سبب در مکان هایی مانند اتاق خواب و نشیمن جهت راحتی بیش تر فضا مورد استفاده افراد قرار می گیرد. برخلاف محصولات جدید فرش کاشان که با ظرافت بیشتر و ضخامت کمتری تولید می گردد، انواع فرش های 700 شانه با ارتفاع خاب بیش تر و ضخامت بیش تر تولید می شود که می توان از دسته محصولات نرم و راحت و پر فروش نام برد. انواع فرش ماشینی 700 شانه در ایران به جهت نرمی پاخور فرش از طرفداران زیادی برخوردار است، چرا که ایرانیان از دیر باز فرش نشینی را به ویژه در ساعات استراحت روزانه به مبل نشینی ترجیح می دهند.

از دیگر ویژگی هایی که باعث پر فروش شدن این محصول شده، قیمت انواع فرش ماشینی 700 شانه می باشد که نسبت به محصولات جدید و پر تراکم بسیار مناسب تر و مقرون به صرفه تر است. با افزایش شدید قیمت ها در بازار فرش، اکثرا مشتریان رو به محصولات ارزان قیمت آورده اند. ارزانی قیمت انواع فرش 700 شانه نشانه بی کیفیت بودن آن نیست بلکه تراکم پایین گره ها در آن و مصرف مقدار کمتر الیاف بافت، سبب قیمت کمتر این محصول شده است و حتی می توان آن را به دلیل برخورداری از خاب بلند تر و به کارگیری از الیاف بافت با ضخامت بیش تر به لحاظ استحکام و دوام در برابر پاخور زیاد، بسیار مقاوم دانست.

اما از ویژگی های فرش ماشینی 700 شانه و علت پر فروش بودن آن که بگذریم، می توان انواع فرش ماشینی 700 شانه را نام برد که به همین علت در روند تولید کارخانجات فرش بافی قرار گرفته است.

فرش 700 شانه واقعی

در تولید این محصول از بهترین الیاف بافت فرش یعنی اکریلیک هیت ست شده و به روزترین ماشینی آلات صنعتی بافنده دنیا استفاده می شود که می توان آن را به لحاظ کیفیت بافت مورد ضمانت قرار داد. تعداد گره های عرضی و طولی که در تولید فرش 700 شانه واقعی به کار رفته، 700 و بنا بر نظر تولید کننده بین 2100 تا 3000 برای تراکم طولی فرش می باشد. اما اصولا تولید فرش 700 شانه با تراکم 2550 رواج بیش تری دارد. انواع طرح فرش 700 شانه تولید شده در تراکم واقعی خود از وضوح و شفافیت و جلوه بهتری نسبت به انواع دیگر فرش هفتصد شانه برخوردار می باشد. تعداد پالت رنگ بندی که برای تولید فرش 700 شانه واقعی در نظر گرفته می شود، اصولا بین 8 تا 10 رنگ واقعی می باشد که نوع دستبافگونه یا برجسته آن را با نمایش رنگ بندی بیش تری تولید می نمایند. ارتفاع نخ خاب در این محصول حدود ده میلی متر در نظر گرفته می شود که از الیاف بافتی با نمره نخ 18 میلی متر سه لا برخوردار است.

فرش 700 شانه تبدیلی

تولید فرش ماشینی 700 شانه تبدیلی با استفاده از دستگاه های بافنده پانصد شانه که با اعمال تغییراتی روی آن، از قابلیت تولید تراکم های بیش تر نیز برخوردار گشته، صورت می پذیرد و به همین دلیل با این عنوان شناخته می شود. این دسته از فرش 700 شانه تبدیلی به لحاظ کیفی از درجه کمتری نسبت به نوع واقعی آن برخوردار می باشد که سبب ارزان قیمت تر شدن آن نیز شده است. اصولا تراکم طولی که جهت تولید این مدل فرش 700 شانه در نظر گرفته می شود، 1500 گره می باشد که تراکم کمتری را نسبت به نوع اصلی در بر دارد. هم چنین تنوع رنگ بندی که جهت تولید این محصول در نظر گرفته می شود، هفت پالت رنگی می باشد.

فرش طرح 700 شانه

تولید فرش ماشینی طرح هفتصد شانه با استفاده از 500 گره عرضی صورت می پذیرد اما به دلیل به کارگیری از طرح های فرش 700 شانه واقعی در آن، با این عنوان شناخته می شود. تراکم پایین گره در این محصول سبب ارزان قیمت شدن آن نسبت به انواع واقعی آن شده است.

خرید انواع فرش 700 شانه کاشان
به منظور تهیه و خریداری انواع فرش 700 شانه کاشان با کیفیت عالی و قیمت مناسب می توانید به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان از معتبرترین تولید کننده های شهر فرش کاشان مراجعه نمایید و از بهترین قیمت انواع فرش ماشینی 700 شانه بهره مند گردید. چرا که عرضه محصولات این شرکت به صورت غیر حضوری و مستقیم از درب کارخانه صورت می پذیرد و متقاضیان می توانند از خرید فرش 700 شانه با قیمت کارخانه همراه با ضمانت نامه کتبی و معتبر بهره مند گردند.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا