خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

راهنمای خرید مستقیم فرش از کارخانه

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان

فرش های ماشینی کاشان کف پوش هایی بی نظیر هستند و از سال 1350 که اولین فرش ماشینی در این شهر تولید شد تا کنون کف پوش بهتری به بازار عرضه نشده است به همین دلیل فرش های ماشینی کاشان در سراسر دنیا شناخته شده و مورد استقبال همگان قرار گرفته است. علاوه بر کاشان شهر های دیگری هم به تولید این بافته های بی نظیر اقدام کرده اند اما در حال حاضر فرش های ماشینی کاشان به دلیل برتری ها و ویژگی هایی که در ادامه مورد بحث واقع خواهد شد، مد نظر هستند.
خرید و فروش فرش های ماشینی روش های مختلفی دارد و متن مقاله حاضر به راهنمای خرید مستقیم فرش از کارخانه اختصاص داده شده است. امکان خرید مستقیم و غیر مستقیم فرش های ماشینی وجود دارد اما خرید مستقیم مزایایی در پی دارد که به هیچ عنوان این مزایا در هیچ کدام از روش های خرید غیر مستقیم قابل دستیابی نیستند.
اگر قصد خرید فرش ماشینی را داشته و بهتر بودن، یا کیفیت بودن، صرفه جویی در زمان و هزینه و در یک کلام مطلوبیت خرید برایتان اولویت دارد ادامه نوشتار حاضر را از دست ندهید و با آگاهی از این موضوع که امر انتخاب و خرید در کیفیت و دوام و ویژگی های ظاهری حائز اهمیت است، وارد بازار شوید.

راهنمای خرید مستقیم فرش از کارخانه
همانطور که در قسمت مقدمه گفته شد امکان خرید فرش ماشینی به روش های مستقیم و غیرمستقیم وجود دارد و  هر کدام از این روش ها خود به چندین و چند حالت امکان پذیر است. بی شک همه ما با خرید غیر مستقیم آشنا هستیم چراکه خرید غیرمستقیم همان روشی است که جهت خرید هر محصولی مورد استفاده ماست. بدین ترتیب که ما وارد فروشگاه های فیزیکی شده و از بین محصولات انتخاب و خرید می کنیم. اما روش مستقیم به هر روشی اطلاق می شود که خریدار در ارتباط مستقیم با تولید کننده محصول را تهیه می کند.
روش های مستقیم شامل موارد زیر هستند :
1- خرید مستقیم فرش از درب کارخانه
2- خرید مستقیم از نمایندگی ها و مراکز پخش برند مد نظر
3- خرید مستقیم فرش از نمایشگاه ها
4- خرید مستقیم از فروشگاه های اینترنتی فرش
هرکدام از روش های بالا مزیت هایی در خود جای داده اند که نسبت به فروشگاه های فیزیکی و روش های غیر مستقیم برتری دارد از جمله:
عرضه محصول به قیمت کارخانه
امکان دریافت مشاوره های تخصصی
 اطمینان از خرید با کیفیت
امکان انتخاب از بین متنوع ترین بازار
و ...
با این وجود در بین دسته بندی ارائه شده از روش های خرید مستقیم هم رده بندی وجود دارد. در نقدی ساده می توان چنین گفت :
1- امکان خرید مستقیم فرش از درب کارخانه بهترین روش برای کسانی است که در شهرهای همجوار شهر کاشان سکونت داشته و یا طی برنامه ریزی های به عمل آمده محدودیتی در رفت و آمد به کارخانه نخواهند داشت. اما این روش برای ساکنان شهر های دور دست چندان جالب توجه نیست.
2- مراکز پخش و نمایندگی ها هم همانند فروشگاه های فیزیکی با هزینه های سربار خصوصا هزینه های انبارداری روبرو هستند و البته تردد و رفت و آمد به این فروشگاه ها هم باید مد نظر قرار گیرد.
3- در رابطه با نمایشگاه ها که یکی از بهترین روش های خرید مستقیم تلقی می شود محدودویت زمانی و مکانی تنها عاملی است که خرید را دشوار می کند. در این نمایشگاه ها که عمدتا بین المللی هستند ساکنین شهرهای بزرگ که در زمان نمایشگاه خریدار فرش های ماشینی هستند بیشترین سود را برده و راحت ترین خرید را خواهند داشت.
4- خرید و فروش اینترنتی روش دیگری است که طی آن امکان خرید مستقیم فرش از کارخانه فراهم آمده اما به صورت مجازی و به روش های انلاین موجود.
خرید فرش ماشینی از فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک توصیه اکید ما به خریداران است تا بتوانند بیشترین مزیت و خدمات را از خرید بهترین فرش ماشینی در کیفیت و دوام عالی و زیبایی بی نظیر بدست آورند. به واقع می توان ادعا داشت بازار فرش و قالی به حدی فاخر و زیباست که آدمی از نگاه کردن به این همه هنر حظ می برد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
برای خرید فرش از کارخانه، لینک وب سایت یا آدرس اینترنتی فروشگاه فرش کاشانک را پیدا کرده و پس از وارد شدن به فروشگاه با چک کردن نام و نشان برند کاشانک از اصل بودن فروشگاه اطمینان حاصل نمایید.
فایلی تحت عنوان راهنمای خرید در وب سایت منتشر شده است که حتما ان را مطالعه نمایید .
در قسمت دسته بندی نوع فرش مد نظر را انتخاب کرده و در زمانی اندک تمامی فرش های تولید شده تحت برند فرش کاشانک از دسته انتخابی در مقابل شما به نمایش در خواهد آمد. می توانید از موتور جست و جو هم کمک گرفته تا در امر انتخاب آسان تر عمل کنید. ویژگی های فرش ماشینی در فروشگاه با جزئیات مشخص شده و تطابق آن با فضای خانه بر عهده خریداران خواهد بود. پس از بررسی کامل و اطمینان از انتخاب، فرش را به سبد خرید خود بیافزایید و نسبت بهرداخت وجه اقدام کنید.
در نهایت کد پیگیری ارائه شده را تا زمان دریافت محصول نزد خود نگه دارید. طی کردن مراجل با دقت و اطمینان هیچ گونه خطا و اشتباهی را به بار نخواهد آورد و بدانید خرید اینترنتی فرش بر اساس اصول مطمئن ترین روش خرید مستقیم فرش از کارخانه کاشانک است.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا